NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2012. évi ifjúsági, serdülő és újonc leány és fiú Országos Bajnokság

Újonc II. kcs. fiú főtábla

1.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/1
Juhász Patrik
3/0
2.
x  
3.
Bolgár Tamás Tolna Bolgár Tamás
3/2
4.
Hőgye Dániel PEAC
5.
Harczi Konrád Ceglédi VSE Ádám Valentin
3/1
Molnár Dávid
3/1
6.
Ádám Valentin Baja
7.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár Molnár Dávid
3/1
8.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE
9.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/2
András Csaba
3/0
Hőgye Gábor
3/1
10.
Páris Artur Balassagyarmat
11.
Tarr Viktor Turris SE Both Olivér
3/0
12.
Both Olivér MALÉV
13.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Terék Norbert
3/1
Hőgye Gábor
3/0
14.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
15.
x   Hőgye Gábor
16.
Hőgye Gábor PEAC

 

Újonc II. kcs. fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Páris Artur Balassagyarmat 0/3   3/0 1 2.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   3/2 3/0 2 1.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 2/3   3/0 1 2.
3. Ócsai Máté Zsigmond Ceglédi VSE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Ádám Valentin Baja 0/3   3/0 1 2.
3. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátor   3/1 3/1 2 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Kristóf Balázs KSI SE 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér MALÉV   3/2 3/0 2 1.
2. Bolgár Tamás Tolna 2/3   3/2 1 2.
3. Szabó Márk Ceglédi VSE 0/3 2/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Nagy Nándor Zalán Mátészalka 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Harczi Konrád Ceglédi VSE 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Kiss Bálint UNIVER KTE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor Sopron   2/3 3/1 3/0 2 2.
2. Hőgye Dániel PEAC 3/2   3/1 3/2 3 1.
3. Szeles Kristóf Nyírbátor 1/3 1/3   3/1 1 3.
4. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3 2/3 1/3   0 4.

 

Újonc középső kcs. fiú főtábla

1. Velkey József Ceglédi VSE Velkey József Velkey József
3/1
Velkey József
3/0
Pásztor Máté
3/1
Pásztor Máté
3/2
2. x  
3. x   Kaposi Péter
4. Kaposi Péter SZAK
5. Kálmánchelyi Levente BVSC-Zugló SI Rábai Balázs
3/0
Nagy Csaba
3/1
6. Rábai Balázs Győri Elektromos
7. x   Nagy Csaba
8. Nagy Csaba SZAK
9. Németh Márton Balatonfüredi FC Németh Márton Kiss Barnabás
3/2
Pásztor Máté
3/1
10. x  
11. Varga Balázs Eötvös DPSE Kiss Barnabás
3/0
12. Kiss Barnabás Budaörsi SC
13. Vagyóczki Patrik MALÉV Vagyóczki Patrik Pásztor Máté
3/0
14. x  
15. x   Pásztor Máté
16. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI
17. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence Szabó Bence
3/1
Soós Barnabás
3/2
Sós Bendegúz
3/2
18. x  
19. x   Iván Bertold
20. Iván Bertold Budaörsi SC
21. Sági Ádám Turris SE Sági Ádám
3/1
Soós Barnabás
3/0
22. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI
23. x   Soós Barnabás
24. Soós Barnabás SZAK
25. Nagy Viktor Kecskeméti SI Nagy Viktor Nagy Viktor
3/1
Sós Bendegúz
3/1
26. x  
27. Csekő Dániel Nyírbátori ASE Csekő Dániel
3/1
28. Fekete Balázs Mátészalka
29. Fehér Kristóf Tolna Fehér Kristóf Sós Bendegúz
3/0
30. x  
31. x   Sós Bendegúz
32. Sós Bendegúz Budaörsi SC

 

Újonc középső kcs. fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Sági Ádám Turris SE Sopron 0/3   3/0 1 2.
3. Porubszki Martin Főnix ASE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sós Bendegúz Budaörsi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Kaposi Péter SZAK 1/3   3/0 1 2.
3. Magyar Zoltán Hévíz 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 2 1.
2. Rábai Balázs Győri Elektromos 0/3   3/1 1 2.
3. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 2/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Fekete Balázs Mátészalka 0/3   3/2 1 2.
3. Rozina Balázs Komlói Bányász 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   3/0 3/2 2 1.
2. Csekő Dániel Nyírbátori ASE 0/3   3/1 1 2.
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 2/3 1/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/1 2 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 1/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kiss Barnabás Budaörsi SC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Czéman Róbert Hévíz 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Milbacher Márton PEAC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti SI   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Jalkóczi Márton Gyepes 0/3   0/3 3/0 1 3.
3. Varga Balázs Eötvös DPSE 1/3 3/0   3/0 2 2.
4. Tőzsér Péter UNIVER KTE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vagyóczki Patrik MALÉV   3/1 3/0 3/2 3 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 1/3   3/2 0/3 1 4.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 2/3   3/1 1 3.
4. Fehér Kristóf Tolna 2/3 3/0 1/3   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Gaszt Bálint Komló   0/3 2/3 3/0 1 3.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 3/0   3/1 3/0 3 1.
3. Kálmánchelyi Levente BVSC-Zugló SI 3/2 1/3   3/0 2 2.
4. Horváth Bendegúz Szécsény 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

 

Újonc összevont fiú főtábla

1.
Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/1
Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/0
2.
Kovács Kristóf Győri Elektromos
3.
Nagy Viktor Kecskeméti SI Sós Bendegúz
3/0
4.
Sós Bendegúz Budaörsi SC
5.
Terék Dániel Pénzügyőr SE Terék Dániel
3/1
Velkey József
3/0
6.
Soós Barnabás SZAK
7.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Velkey József
3/1
8.
Velkey József Ceglédi VSE
9.
Tóth Bence Kecskeméti SI Tóth Bence
3/0
Szabó Bence
3/1
Nguyen Duc Dániel
3/1
10.
Páris Artur Balassagyarmat
11.
Nagy Norbert Budaörsi SC Szabó Bence
3/2
12.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
13.
Szabó Dániel Kecskeméti SI Nagy Csaba
3/2
Nguyen Duc Dániel
3/0
14.
Nagy Csaba SZAK
15.
Milbacher Márton PEAC Nguyen Duc Dániel
3/0
16.
Nguyen Duc Dániel Magya-Kínai AK
17.
Both Levente MALÉV Both Levente
3/0
Both Levente
3/2
Both Levente
3/0
Molnár István Patrik
3/1
18.
Mutter Ádám Komló
19.
András Csaba BVSC-Zugló SI Hőgye Gábor
3/2
20.
Hőgye Gábor PEAC
21.
Schmidt Máté Ceglédi VSE Both Olivér
3/1
Mezei Levente
3/2
22.
Both Olivér MALÉV
23.
Tarr Viktor Turris SE Mezei Levente
3/0
24.
Mezei Levente Kecskeméti SI
25.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/0
Molnár István Patrik
3/1
26.
Kiss Barnabás Budaörsi SC
27.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Pásztor Máté
3/2
28.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI
29.
Németh Márton Balatonfüredi FC Németh Márton
3/0
Molnár István Patrik
3/2
30.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE
31.
Ádám Valentin Baja Molnár István Patrik
3/0
32.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Újonc összevont fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti SI   3/1 3/0 2 1.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 1/3   3/0 1 2.
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Vagyóczki Patrik MALÉV 0/3   3/0 1 2.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sós Bendegúz Budaörsi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Sági Ádám Turris SE 0/3   3/0 1 2.
3. Rednic Olivér KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Marossy Dénes Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Jalkóczi Márton Gyepes 0/3   1/3 0 3.
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3 3/1   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Magyar Zoltán Hévíz 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Bolgár Tamás Tolna 0/3   3/0 1 2.
3. Wágner Norbert Komló 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   3/1 3/0 2 1.
2. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Varga Balázs Eötvös DPSE 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE   3/0 3/1 2 1.
2. Fekete Balázs Mátészalka 0/3   3/2 1 2.
3. Szabó Márk Ceglédi VSE 1/3 2/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Kaposi Péter SZAK 1/3   3/0 1 2.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3   0/3 0 3.
3. Porubszki Martin Főnix ASE 0/3 3/0   1 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Mutter Ádám Komló 0/3 3/1   3/1 2 2.
4. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PEAC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Czéman Róbert Hévíz 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Kiss Bálint UNIVER KTE 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátor   - 3/0 3/0 2 1.
2. Harczi Konrád Ceglédi VSE -   - - - -
3. Rábai Balázs Győri Elektromos 0/3 -   3/0 1 2.
4. Gyüker Szilveszter Komló 0/3 - 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér MALÉV   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Gaszt Bálint Komló 0/3   0/3 3/0 1 3.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Fehér Kristóf Tolna 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Csekő Dániel Nyírbátor 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Horváth Bendegúz Szécsény 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Nagy Nándor Zalán Mátészalka 0/3   3/1 2/3 1 3.
3. Raposa Roland Hévíz 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Milbacher Márton PEAC 0/3 3/2 3/0   2 2.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor Turris SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3   3/0 1/3 1 3.
3. Szeles Kristóf Nyírbátor 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Kovács Gábor Szécsény 0/3 3/1 3/1   2 2.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ádám Valentin Baja   2/3 3/1 3/0 2 2.
2. Kiss Barnabás Budaörsi SC 3/2   3/0 3/1 3 1.
3. Kálmánchelyi Levente BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Ispán Csaba Szécsény 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   2/3 3/1 3/0 2 2.
2. Páris Artur Balassagyarmat 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Rozina Balázs Komló 1/3 0/3   3/2 1 3.
4. Tőzsér Péter UNIVER KTE 0/3 0/3 2/3   0 4.