NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2012. évi ifjúsági, serdülő és újonc leány és fiú Országos Bajnokság

Serdülő fiú páros:

1. Majoros Bence (Nyírbátor) - Tóth Gábor (Nyírbátor) Majoros-Tóth
3/0
Majoros-Tóth
3/0
Majoros-Tóth
3/0
Banok-Timafalvi
3/2
Heiszman-Bruckner
3/2
(5,7,-6,-4,9)
2. Szutor Levente (KSI SE) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE)
3. Vass Mihály (MALÉV) - Póta Krisztián (MALÉV) Deák-Szepesi
3/1
4. Deák László (Mezőtúr) - Szepesi Bence (Karcag)
5. Nguyen Duc Dániel (Magyar-Kínai AK) - Hilgier Armand (Magyar-Kínai AK) Nguyen-Hilgier
3/2
Nguyen-Hilgier
3/1
6. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI)
7. Nagy Martin (SZAK) - Palya Máté (DABE) Molnár-Szandi
3/1
8. Molnár István Patrik (Jászkun-Volán SC) - Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI)
9. Banok Tamás (Félegyházi ASI) - Timafalvi Gergő (Félegyházi ASI) Banok-Timafalvi
3/0
Banok-Timafalvi
3/0
Banok-Timafalvi
3/0
10. Terék Norbert (Pénzügyőr SE) - Terék Dániel (Pénzügyőr SE)
11. Páris Achim (Balassagyarmat) - Páris Artur (Balassagyarmat) Páris-Páris
3/1
12. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI)
13. Both Olivér (MALÉV) - Both Levente (MALÉV) Both-Both
3/0
Kramarics-Balogh
3/0
14. Nagy Viktor (Kecskeméti SI) - Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus)
15. Makk Benedek (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) Kramarics-Balogh
3/0
16. Kramarics Gergő (Balatonfüredi FC) - Balogh Erik (UNIVER KTE)
17. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) Heiszman-Bruckner
3/1
Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/2
18. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Velkey József (Ceglédi VSE)
19. Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI) Tóth-Mezei
3/0
20. Tóth Bence (Kecskeméti SI) - Mezei Levente (Kecskeméti SI)
21. Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) - Németh Márton (Balatonfüredi FC) Fenyves-Németh
3/0
Marton-Magai
3/1
22. Mizsei Tamás (Dunaújváros) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE)
23. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvár) - Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvár) Marton-Magai
3/0
24. Marton Roland (Tolna) - Magai Rómeó (TASE)
25. Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Bakos-Kovács
3/2
Bakos-Kovács
3/1
Kovács-Böhm
3/0
26. Varga Barnabás (Gödöllői SK) - Andrássy Attila (Arlói SE)
27. Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Szabó-Szeles
3/0
28. Szabó Dániel (Kecskeméti SI) - Szeles Balázs (Nyírbátori ASE)
29. Juhász Patrik (KSI SE) - Kubik Dániel (KSI SE) Juhász-Kubik
3/2
Kovács-Böhm
3/0
30. Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
31. Tarsoly Máté (DABE) - Jeney Tamás (DABE) Kovács-Böhm
3/0
32. Kovács Sebestyén (UNIVER KTE) - Böhm Gábor (Turris SE)

Bejátszók:

3.

Vass Mihály (MALÉV) - Póta Krisztián (MALÉV)

Raposa Roland (Hévíz) - Kaposi Péter (SZAK)

Vass Mihály (MALÉV) - Póta Krisztián (MALÉV)
3/1
6.

Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI)

Sós Bendegúz (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)

Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI)
3/1
10.

Terék Norbert (Pénzügyőr SE) - Terék Dániel (Pénzügyőr SE)

Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC)

Terék Norbert (Pénzügyőr SE) - Terék Dániel (Pénzügyőr SE)
3/1
14.

Nagy Viktor (Kecskeméti SI) - Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus)

Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK)

Nagy Viktor (Kecskeméti SI) - Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus)
3/2
19.

Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)

Fehér Kristóf (Tolna) - Bolgár Tamás (Tolna)

Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)
3/0
22.

Mizsei Tamás (Dunaújváros) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE)

Saadaldin Hamza (KSI SE) - Bozsonyik Ármin (KSI SE)

Mizsei Tamás (Dunaújváros) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE)
3/0
23.

Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvár) - Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvár)

Nagy Kristóf Balázs (Tolna) - Bolgár Gergő (Tolna)

Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvár) - Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvár)
3/0
26.

Varga Barnabás (Gödöllői SK) - Andrássy Attila (Arlói SE)

Básthy Zalán (Gödöllői SK) - Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK)

Varga Barnabás (Gödöllői SK) - Andrássy Attila (Arlói SE)
3/1
27.

Batta Gábor (Budaörsi SC) - Czinkoczi Márk (Kiskunmajsa)

Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC)

Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC)
3/2
30.

Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)

Margitfalvi Márk (Budaörsi SC) - Kazsuk Tamás (Budaörsi SC)

Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
3/0

 

Serdülő fiú főtábla

1. Majoros Bence Nyírbátori ASE Majoros Bence
4/0
Majoros Bence
4/0
(4,7,9,8)
Majoros Bence
4/0
Böhm Gábor
4/2
(9,10,-5,-4,8,9)
Böhm Gábor
4-2
(-9,3,8,-6,6,5)
2. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI
3. Schmidt Máté Ceglédi VSE Kovács Gábor
4/1
4. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
5. Páris Achim Balassagyarmat Páris Achim
4/0
Heiszman Henrik
4/0
(6,6,8,9)
6. Szabó Dániel Kecskeméti SI
7. Velkey József Ceglédi VSE Heiszman Henrik
4/0
8. Heiszman Henrik KSI SE
9. Balogh Erik UNIVER KTE Balogh Erik
4/1
Balogh Erik
4/1
(9,-9,2,11,5)
Böhm Gábor
4/0
(5,5,3,1)
10. András Csaba BVSC-Zugló SI
11. Nagy Csaba SZAK Kosiba Kristóf
4/1
12. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
13. Máté Gergely Békéscsaba Makk Benedek
4/0
Böhm Gábor
4/0
(1,9,6,7)
14. Makk Benedek BVSC-Zugló SI
15. Hilgier Armand Magyar-Kínai AK Böhm Gábor
4/0
16. Böhm Gábor Turris SE
17. Tóth Gábor Nyírbátori ASE Tóth Gábor
4/3
Tóth Gábor
4/2
(7,10,4,-1,-8,9)
Molnár István Patrik
4/3
5,-10,10,-9,-4,8,11)
Kramarics Gergő
4/1
(-8,3,6,4,4)
18. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI
19. Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK Bakos Bendegúz
4/0
20. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI
21. Banok Tamás Félegyházi ASI Banok Tamás
4/1
Molnár István Patrik
4/3
(-4,6,8,-6,7,-8,9)
22. Magai Rómeó TASE
23. Mezei Levente Kecskeméti SI Molnár István Patrik
4/1
24. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
25. Kramarics Gergő Balatonfüredi FC Kramarics Gergő
4/3
Kramarics Gergő
4/2
(-8,8,3,8,-6,5)
Kramarics Gergő
4/3
(-9,8,5,8,-12,-10,8)
26. Szeles Balázs Nyírbátori ASE
27. Kubik Dániel KSI SE Timafalvi Gergő
4/0
28. Timafalvi Gergő Félegyházi ASI
29. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/0
Bruckner Máté
4/3
(-8,2,-7,-6,11,11,10)
30. Szepesi Bence Karcag
31. Nagy Martin SZAK Kovács Sebestyén
4/0
32. Kovács Sebestyén UNIVER KTE

 

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Terék Dániel Pénzügyőr SE 0/3   1/3 0 3.
3. Sós Bendegúz Budaörsi SC 0/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Timafalvi Gergő Félegyházi ASI   3/0 3/0 2 1.
2. Mizsei Tamás Dunaújváros 0/3   3/0 1 2.
3. Bolgár Gergő Tolna 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Banok Tamás Félegyházi ASI   3/1 3/0 2 1.
2. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 1/3   3/1 1 2.
3. Andrássy Attila Arlói SE 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente MALÉV   0/3 3/0 1 2.
2. Páris Achim Balassagyarmat 3/0   3/0 2 1.
3. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Tarsoly Máté DABE 2//3   3/0 1 2.
3. Magyar Zoltán Hévíz 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Marossy Dénes Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Nagy Viktor Kecskeméti SI 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Both Olivér MALÉV 0/3   3/0 1 2.
3. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Máté Gergely Békéscsaba   3/1 3/0 2 1.
2. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Porubszki Martin Főnix ASE 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Magai Rómeó TASE   3/2 3/1 2 1.
2. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvár 2/3   3/0 1 2.
3. Kiss Barnabás Budaörsi SC 1/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Marton Roland Tolna   1/3 3/0 1 2.
2. Kubik Dániel KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Makk Benedek BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Palya Máté DABE 2/3   3/0 1 2.
3. Czéman Róbert Hévíz 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szepesi Bence Karcag   3/0 3/0 2 1.
2. Szutor Levente KSI SE 0/3   0/3 0 3.
3. Póta Krisztián MALÉV 0/3 3/0   1 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Tóth Bence Kecskeméti SI 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kazsuk Tamás Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Soós Barnabás SZAK 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Czinkoczi Márk Kiskunmajsa 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vass Mihály MALÉV   2/3 3/1 3/1 2 2.
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE 3/2   3/1 3/1 3 1.
3. Nagy Norbert Budaörsi SC 1/3 1/3   3/2 1 3.
4. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 1/3 1/3 2/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Deák László Mezőtúr   3/1 3/1 0/3 2 2.
2. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 1/3   3/1 1/3 1 3.
3. Lotz Gergő Budaörsi SC 1/3 1/3   0/3 0 4.
4. Nagy Csaba SZAK 3/0 3/1 3/0   3 1.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Fenyves Máté Balatonfüredi FC 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kaposi Péter SZAK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 0/3 3/1 2 2.
2. Margitfalvi Márk Budaörsi SC 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. András Csaba BVSC-Zugló SI 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 1/3 3/0 0/3   1 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátor   3/1 3/2 3/1 3 1.
2. Jeney Tamás DABE 1/3   0/3 3/1 1 3.
3. Terék Norbert Pénzügyőr SE 2/3 3/0   3/2 2 2.
4. Bozsonyik Ármin KSI SE 1/3 1/3 2/3   0 4.

 

20. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hilgier Armand Magyar-Kínai AK   3/0 3/1 2 1.
2. Mutter Ádám Komló 0/3   0/3 0 3.
3. Bolgár Tamás Tolna 1/3 3/0   1 2.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Velkey József Ceglédi VSE 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Nagy Kristóf Balázs Tolna 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

22. 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti SI   3/0 3/1 3/1 3 1.
2. Varga Barnabás Gödöllői SK 0/3   1/3 3/2 1 3.
3. Saadaldin Hamza KSI SE 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 1/3 2/3 0/3   0 4.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Martin SZAK   3/2 3/0 3/1 3 1.
2. Básthy Zalán Gödöllői SK 2/3   0/3 1/3 0 4.
3. Páris Artur Balassagyarmat 0/3 3/0   1/3 1 3.
4. Zachar Márk Pro Sanitas Eger 1/3 3/1 3/1   2 2.

 

(3.) 24. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Raposa Roland Hévíz 0/3   3/0 1 2.
3. Fehér Kristóf Tolna 0/3 0/3   0 3.