NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

2012. évi ifjúsági, serdülő és újonc leány és fiú Országos Bajnokság

Ifjúsági fiú páros:

1. Szita Márton (Celldömölki VSE) - Ecseki Nándor (Budaörsi SC) Szita-Ecseki
3/0
Szita-Ecseki
3/1
Szita-Ecseki
3/2
Szita-Ecseki
3/0
Szita-Ecseki
3/2
2. Papp Dávid (Mezőtúr) - Tóth Norbert (Mezőtúr)
3. Banok Tamás (Félegyházi ASI) - Timafalvi Gergő (Félegyházi ASI) Banok-Timafalvi
3/0
4. Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI)
5. Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Bakos-Kovács
3/1
Kovács-Szarka
3/0
6. bejátszóból Deák László (Mezőtúr) - Szepesi Bence (Karcag)
7. Both Olivér (MALÉV) - Both Levente (MALÉV) Kovács-Szarka
3/0
8. Kovács Richárd (Pénzügyőr SE) - Szarka Zsolt (SZAK)
9. Majoros Bence (Nyírbátori ASE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) Majoros-Tóth
3/1
Kovács-Böhm
3/0
Szudi-Sabján
3/2
10. Makk Benedek (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI)
11. Simon Ábris (BVSC-Zugló SI) - Becker László (BVSC-Zugló SI) Kovács-Böhm
3/1
12. Kovács Sebestyén (UNIVER KTE) - Böhm Gábor (Turris SE)
13. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) Heiszman-Bruckner
3/0
Szudi-Sabján
3/1
14. Tóth Bence (Kecskeméti SI) - Mezei Levente (Kecskeméti SI)
15. Szabó Dániel (Kecskeméti SI) - Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) Szudi-Sabján
3/0
16. Szudi Ádám (Jászkun Volán SC) - Sabján Gergely (Komlói Bányász)
17. Jeszenszki Dániel (BVSC-Zugló SI) - Zombori Martin (BVSC-Zugló SI) Jeszenszki-Zombori
3/0
Jeszenszki-Zombori
3/0
Fodor-Freisinberger
3/0
Lakatos-Molnár
3/1
18. Varga Barnabás (Gödöllői SK) - Andrássy Attila (Arlói SE)
19. Fellegi Norbert (Gödöllői SK) - Angyal Gergely (Gödöllői SK) Kosiba-Keresztény
3/1
20. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI)
21. Csiza Bálint (Hévíz) - Böhm Attila (Turris SE) Csiza-Böhm
3/0
Fodor-Freisinberger
3/0
22. Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) - Lakatos Zsolt (Orosháza)
23. Barassó Máté (Tatai Honvéd) - Zenyik György (SPAR SE) Fodor-Freisinberger
3/0
24. Fodor Ronald (KSI SE) - Freisinberger Kristóf (KSI SE)
25. Kramarics Gergő (Balatonfüredi FC) - Horváth Patrik (Komló) Kramarics-Horváth
3/1
Kramarics-Horváth
3/0
Lakatos-Molnár
3/1
26. Pozsonyi Patrik (MALÉV) - Tarsoly Máté (DABE)
27. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (DABE) Varga-Balogh
j.n.
28. Varga Roland (Kecskeméti Spartacus) - Balogh Erik (UNIVER KTE)
29. Magai Rómeó (TASE) - Nagy Dániel (TASE) Magai-Nagy
3/1
Lakatos-Molnár
3/0
30. Török István (Nagykörös) - Sós Péter (Nagykörös)
31. Nagy Viktor (Kecskeméti SI) - Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus) Lakatos-Molnár
3/0
32. Lakatos Tamás (KSI SE) - Molnár Gergely (Ceglédi VSE)

Bejátszó:

6.

Deák László (Mezőtúr) - Szepesi Bence (Karcag)

Németh Dávid (SZAK) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)

Deák László (Mezőtúr) - Szepesi Bence (Karcag)
3/1

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Lakatos Tamás KSI SE Lakatos Tamás
4/0
Lakatos Tamás
4/0
(7,4,4,5)
Lakatos Tamás
4/0
(11,4,1,7)
Lakatos Tamás
4/0
(10,15,13,7)
Lakatos Tamás
4/1
(14,8,-10,5,7)
2. Papp Dávid Mezőtúr
3. Kovács Sebestyén UNIVER KTE Kovács Sebestyén
4/0
4. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
5. Timafalvi Gergő Félegyházi ASI Timafalvi Gergő
4/2
Molnár Gergely
4/1
(9,-9,8,6,5)
6. Böhm Attila Turris SE
7. Kramarics Gergő Balatonfüredi FC Molnár Gergely
4/3
8. Molnár Gergely Ceglédi VSE
9. Kovács Richárd Pénzügyőr SE Kovács Richárd
4/0
Kovács Richárd
4/3
(-6,9,6,-5,-8,3,4)
Ecseki Nándor
4/1
(-7,6,5,4,10)
10. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
11. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI Zombori Martin
4/2
12. Zombori Martin BVSC-Zugló SI
13. Böhm Gábor Turris SE Böhm Gábor
4/2
Ecseki Nándor
4/2
(4,-4,3,7,-6,9)
14. Tóth Gábor Nyírbátori ASE
15. Both Levente MALÉV SC Ecseki Nándor
4/1
16. Ecseki Nándor Budaörsi SC
17. Szudi Ádám Jászkun Volán SC Szudi Ádám
4/0
Szudi Ádám
4/3
(-5,-7,-11,9,4,3,7)
Szudi Ádám
4/1
(-9,7,7,8,11)
Szita Márton
4/0
(11,8,7,9)
18. Balogh Erik UNIVER KTE
19. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Fodor Ronald
4/0
20. Fodor Ronald KSI SE
21. Szarka Zsolt SZAK Szarka Zsolt
4/0
Szarka Zsolt
4/3
(9,5,-9,-9,5,-9,9)
22. Csiza Bálint Hévíz
23. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Sabján Gergely
4/1
24. Sabján Gergely Komló
25. Jeszenszki Dániel BVSC-Zugló SI Jeszenszki Dániel
4/1
Jeszenszki Dániel
4/2
(2,5,-8,7,-6,8)
Szita Márton
4/0
(9,7,10,5)
26. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
27. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI Freisinberger Kristóf
4/0
28. Freisinberger Kristóf KSI SE
29. Majoros Bence Nyírbátori ASE Majoros Bence
4/0
Szita Márton
4/1
(7,-9,3,6,6)
30. Heiszman Henrik KSI SE
31. Simon Ábris BVSC-Zugló SI Szita Márton
4/0
32. Szita Márton Celldömölki VSE

 

Ifjúsági fiú selejtező

Bejátszók:

1. Kramarics Gergő Kramarics Gergő
3/0
Szabó Levente
2. Horváth Patrik Both Levente
3/1
Both Levente
3. Török István Balogh Erik
3/1
Balogh Erik
4. Pozsonyi Patrik Felker Domonkos
3/1
Felker Domonkos
5. Molnár István Patrik Molnár István Patrik
3/0
Fenyves Máté
6. Papp Dávid Papp Dávid
3/2
Keresztény Ádám
7. Banok Tamás Kovács Gábor
3/2
Kovács Gábor
8. Tóth Norbert Simon Ábris
3/0
Simon Ábris

 

Csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Zombori Martin BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Varga Roland Kecskeméti Spartacus 2/3   1/3 0 3.
3. Tóth Norbert Mezőtúr 0/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szarka Zsolt SZAK   3/1 3/1 2 1.
2. Simon Ábris BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Barassó Máté Tatai Honvéd 1/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fodor Ronald KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Pozsonyi Patrik MALÉV 0/3   3//0 1 2.
3. Andrássy Attila Arlói SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Freisinberger Kristóf KSI SE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Csányi Balázs Félegyházi ASI 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Szabó Dániel Kecskeméti SI 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Majoros Bence Nyírbátori ASE   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Becker László BVSC-Zugló SI 0/3   2/3 3/0 1 3.
3. Török István Nagykörös 0/3 3/2   3/1 2 2.
4. Nagy Viktor Kecskeméti SI 1/3 0/3 1/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Böhm Gábor Turris SE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Lakatos Zsolt Orosháza 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Mutter Ádám Komló 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kramarics Gergő Balatonfüredi FC   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Timafalvi Gergő Félegyházi ASI 3/2   3/0 3/1 3 1.
3. Tarsoly Máté DABE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Németh Dávid SZAK 0/3 1/3 3/2   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Horváth Patrik Komló   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Tóth Bence Kecskeméti SI 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Gábor Nyírbátori ASE   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Zenyik György SPAR SE 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Angyal Gergely Gödöllői SK 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   - 3/1 3/0 2 1.
2. Balázs Bence DABE -   - - - -
3. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI 1/3 -   3/0 1 2.
4. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 0/3 - 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Böhm Attila Turris SE   3/2 3/1 0/3 2 1.
2. Papp Dávid Mezőtúr 2/3   3/0 3/2 2 2.
3. Makk Benedek BVSC-Zugló SI 1/3 0/3   3/1 1 3.
4. Mezei Levente Kecskeméti SI 3/0 2//3 1/3   1 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 - 2 1.
2. Magai Rómeó TASE 0/3   2/3 - 0 3.
3. Fenyves Máté Balatonfüredi FC 0/3 3/2   - 1 2.
4. Tóth Marcell Szegedi AC - - -   - -

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 3/0 3 1.
2. Nagy Dániel TASE 0/3   0/3 3/1 1 3.
3. Banok Tamás Félegyházi ASI 2/3 3/0   3/0 2 2.
4. Szepesi Bence Karcag 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csiza Bálint Hévíz   3/0 3/1 3/1 3 1.
2. Both Levente MALÉV 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 1/3 1/3   0/3 0 4.
4. Deák László Mezőtúr 1/3 2/3 3/0   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh Erik UNIVER KTE   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI 3/0   3/0 3/2 3 1.
3. Fellegi Norbert Gödöllői SK 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Both Olivér MALÉV 0/3 2/3 3/2   1 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Sebestyén UNIVER KTE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Varga Barnabás Gödöllői SK 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Sós Péter Nagykörös 0/3 0/3 3/2   1 3.