NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2018. évi őszi évadnyitó I. osztályú újonc ranglistaversenye

Újonc összevont (U13) fiú főtábla

1.
Straubinger Balázs KSI SE Straubinger Balázs
3/0
(6,3,3)
Straubinger Balázs
3/0
(4,9,8)
Straubinger Balázs
3/0
(11,6,10)
Straubinger Balázs
3/1
(7,4,-6,6)
Straubinger Balázs
3/0
(4,11,5)
2.
Poór Balázs Szombathelyi AK
3.
Heller Bence KSI SE Káder Benedek
3/1
(8,9,-9,9)
4.
Káder Benedek Városi SE Dunakeszi
5.
Varga Botond Magyar-Kínai AK Oroszki Péter
3/0
(5,4,6)
Tótin Kristóf
3/2
(-2,8,-4,11,6)
6.
Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi
7.
Kopányi Áron Békési TE Tótin Kristóf
3/1
(-10,6,9,3)
8.
Tótin Kristóf Ceglédi VSE
9.
Csaba Áron KSI SE Csaba Áron
3/0
(13,8,6)
Csaba Áron
3/2
(-8,8,-7,7,8)
Lei Balázs
3/1
(-6,10,10,3)
10.
Kókai Ákos ATSK Szeged
11.
Nagy Dávid Városi SE Dunakeszi Köllő Ábel
3/0
(10,4,6)
12.
Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC
13.
Epinger Márton Veszprémi ASE Epinger Márton
3/0
(4,9,4)
Lei Balázs
3/2
(-8,-7,6,9,9)
14.
Horváth Gábor Szombathelyi AK
15.
Stefán Ábel KSI SE Lei Balázs
3/1
(7,9,-4,11)
16.
Lei Balázs Ambrus Akadémia
17.
Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK Wei Chen Yu
3/0
(4,5,2)
Tanács Bence
3/1
(4,8,-9,9)
Tanács Bence
3/2
(6,6,-5,-5,8)
Tanács Bence
3/1
(8,9,-7,8)
18.
Szakály Gergő Győri Elektromos
19.
Szabó Ákos Budaörsi SC Tanács Bence
3/1
(8,-8,9,4)
20.
Tanács Bence ATSK Szeged
21.
Vörös Balázs KSI SE Szlivka Norbert
3/0
(10,6,9)
Szlivka Norbert
3/0
(9,4,16)
22.
Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi
23.
Imre Gábor Turris SE Sopron Szeli Bertalan
3/1
(-10,6,1,8)
24.
Szeli Bertalan Büki TK
25.
Molnár Levente Mezőberény Molnár Levente
3/2
(10,7,-8,-5,6)
Molnár Levente
3/1
(-5,8,10,2)
Molnár Levente
3/0
(6,8,5)
26.
Klampár Tibor KSI SE
27.
Török Seiya Krisztián KSI SE Török Seiya Krisztián
3/1
(-8,9,8,9)
28.
Fehér Hugó Turris SE Sopron
29.
Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Cseri Ádám
3/0
(7,2,3)
Cseri Ádám
3/0
(5,17,7)
30.
Cseri Ádám BVSC-Zugló
31.
Chelmus Ionut Kézdivásárhely Fónagy-Árva Péter
3/1
(7,9,-9,8)
32.
Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC

Bejátszók:

1. Macos Nikola Nyírbátori ASE Kókai Ákos
3/2
(9,-6,-6,8,5)
Kókai Ákos ATSK Szeged
2. Paréj Márk Budai XI SE Imre Gábor
3/2
(7,-8,7,-9,11)
Imre Gábor Turris SE Sopron
3. Kasa Zsombor ATSK Szeged Klampár Tibor
3/1
(7,-6,7,7)
Klampár Tibor KSI SE
4. Stefán Ábel KSI SE Stefán Ábel
3/1
(9,7,-7,6)
Samu Máté BVSC-Zugló
5. Poór Balázs Szombathelyi AK Poór Balázs
3/2
(12,-6,5,-3,3)
Magyar Gergő DABE
6. Chelmus Ionut Kézdivásárhely Chelmus Ionut
3/1
(6,-5,10,6)
Barna Ádám Jászkun Volán SC
7. Szakály Gergő Győri Elektromos Szakály Gergő
3/0
(6,8,8)
Varga Tamás Honvéd Szondi
8. Kopányi Áron Békési TE Kopányi Áron
3/1
(-5,5,8,6)
Kajcsa Tamás BVSC-Zugló

 

Újonc összevont (U13) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Török Seiya Krisztián KSI SE   3/0 3/1 2 1.
2. Magi András DABE 0/3   2/3 0 3.
3. Baracsi Máté Nyírbátori ASE 1/3 3/2   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Heller Bence KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Zsigmond Kispest SE 0/3   3/1 1 2.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Horváth Gábor István Szombathelyi AK   3/2 3/0 2 1.
2. Pad Ágoston Ajkai Bányász 2/3   3/1 1 2.
3. Alföldi Áron Mohácsi TE 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi   3/1 3/0 2 1.
2. Tamás-Volner Szilárd Kaposvári AC 1/3   3/0 1 2.
3. Stefán Bence KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Cseri Ádám BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Zsigmond Ramón Jászkun Volán SC 0/3   3/0 1 2.
3. Hóti Péter Hévíz SK 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi   3/0 3/0 2 1.
2. Turula Dominik Sásdi VSK 0/3   3/0 1 2.
3. Bédy Viktor Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   3/2 3/1 2 1.
2. Fodor Csaba KSI SE 2/3   1/3 0 3.
3. Canea Kocsis András Kézdivásárhely 1/3 3/1   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Ákos Budaörsi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Simon János Dániel Kispest SE 1/3   3/0 1 2.
3. Szulimán Róbert Kaposvári AC 0/3

0/3

  0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Macos Nikola Nyírbátori ASE   3/0 3/0 2 1.
2. Deák-Lugossy Zénó Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Grészló Levente Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Orosz Kolos Büki TK   1/3 3/2 1 2.
2. Poór Balázs Szombathelyi AK 3/1   3/0 2 1.
3. Gyenes Csaba Nyírbátori ASE 2/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pálos Gergő Mohácsi TE   1/3 3/0 1 2.
2. Paréj Márk Budai XI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Kubatov Máté Gödöllői SK 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kasa Zsombor ATSK Szeged   3/0 3/1 2 1.
2. Petrik Solt András Ceglédi VSE 0/3   3/1 1 2.
3. Lindner Zétény Városi SE Dunakeszi 1/3 1/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Barna Ádám Jászkun Volán SC   3/0 3/0 2 1.
2. Poór Patrik Szombathelyi AK 0/3   3/2 1 2.
3. Olgyay Barnabás Ceglédi VSE 0/3 2/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3   3/1 1 2.
3. Horváth Márk Fastron AC Tolna 0/3 1/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Klampár Tibor KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Szaszák Csongor Galaxis Veresegyház 0/3   3/0 1 2.
3. Bozsó Barnabás Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kókai Ákos ATSK Szeged   3/2 3/0 2 1.
2. Unghváry András Ceglédi VSE 2/3   3/0 1 2.
3. Halmai Ádám Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kopányi Áron Békési TE   3/1 3/0 2 1.
2. Miczák Zsombor Budaörsi SC 1/3   3/2 1 2.
3. Stefán Márton KSI SE 0/3 2/3   0 3.

 

18. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Stefán Ábel KSI SE   3/0 3/1 2 1.
2. Dobó István Kováts DSE Karcag 0/3   3/0 1 2.
3. Grészló Gergő Mohácsi TE 1/3 0/3   0 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Imre Gábor Turris SE Sopron   3/0 3/0 2 1.
2. Deliagosz Sztamatisz András BVSC-Zugló 0/3   3/0 1 2.
3. Dani Péter Kaposvári AC 0/3 0/3   0 3.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Chelmus Ionut Kézdivásárhely   3/0 - 3/0 2 1.
2. Halma Csaba ASE Orosháza 0/3   - 3/0 1 2.
3. Simon János Dániel átsors. 8/2 Kispest SE - -   - - -
4. Vivód Bence Sásdi VSK 0/3 0/3 -   0 3.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pricz László Mátyás Sásdi VSK   1/3 2/3 3/0 1 3.
2. Magyar Gergő DABE 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Katona Máté Tatai AC 3/2 0/3   3/0 2 2.
4. Kónya Ákos Mohácsi TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Samu Máté BVSC-Zugló   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Simon László Bence Kispest SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Nagy Péter Attila KSI SE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Kiss Máté Turris SE Sopron 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bóta Péter Máté Budaörsi SC   3/1 1/3 2/3 1 4.
2. Szakály Gergő Győri Elektromos 1/3   3/1 3/0 2 1.
3. Németh Árpád Nyírbátori ASE 3/1 1/3   0/3 1 3.
4. Klucsár Balázs Városi SE Dunakeszi 3/2 0/3 3/0   2 2.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zaccomer Zétény Győri Elektromos   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Varga Tamás Honvéd Szondi 3/1   3/0 3/2 3 1.
3. Vámosi Benjámin KSI SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Lovas Csongor Városi SE Dunakeszi 0/3 2/3 3/0   1 3.