NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2018. évi őszi évadnyitó I. osztályú újonc ranglistaversenye

Újonc U12 fiú főtábla

1. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC Köllő Ábel
3/0
(4,6,4)
Köllő Ábel
3/1
(5,8,-4,10)
Köllő Ábel
3/0
(3,4,8)
Köllő Ábel
3/0
(10,10,7)
2. Dobó István Kováts DSE Karcag
3. Klampár Tibor KSI SE Szlivka Norbert
3/1
(2,5,-9,3)
4. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi
5. Macos Nikola Nyírbátori ASE Fodor Csaba
3/1
(-11,9,7,6)
Fehér Hugó
3/2
(-9,4,-3,9,6)
6. Fodor Csaba KSI SE
7. Alföldi Áron Mohácsi TE Fehér Hugó
3/0
(2,4,7)
8. Fehér Hugó Turris SE Sopron
9. Vörös Balázs KSI SE Vörös Balázs
3/0
(6,8,8)
Vörös Balázs
3/0
(5,7,10)
Török Seiya Krisztián
3/2
(-5,7,8,-10,9)
10. Horváth István Szombathelyi AK
11. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló Kajcsa Tamás
3/0
(10,7,7)
12. Szabó Ákos Budaörsi SC
13. Török Seiya Krisztián KSI SE Török Seiya Krisztián
3/1
(-7,9,3,6)
Török Seiya Krisztián
3/1
(-4,8,10,6)
14. Samu Máté BVSC-Zugló
15. Poór Patrik Szombathelyi AK Epinger Márton
3/1
(7,6,-8,1)
16. Epinger Márton Veszprémi ASE

 

Újonc középső kcs. (U12) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC   3/0 3/0 2 1.
2. Klampár Tibor KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Magi András DABE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Epinger Márton Veszprémi ASE   3/2 3/1 2 1.
2. Fodor Csaba KSI SE 2/3   3/1 1 2.
3. Deák-Lugossy Zénó Budaörsi SC 1/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vörös Balázs KSI SE   3/2 3/0 2 1.
2. Dobó István Kováts DSE Karcag 2/3   3/0 1 2.
3. Bédy Viktor Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   3/1 3/2 3/0 3 1.
2. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Olgyay Barnabás Ceglédi VSE 2/3 1/3   2/3 0 4.
4. Klucsár Balázs Városi SE Dunakeszi 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Török Seiya Krisztián KSI SE   3/1 3/1 - 2 1.
2. Bóta Péter Máté Budaörsi SC 1/3   2/3 - 0 3.
3. Alföldi Áron Mohácsi TE 1/3 3/2   - 1 2.
4. Cseri Dániel BVSC-Zugló - - -   - -

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Horváth István Gábor Szombathelyi AK   2/3 3/1 3/0 2 2.
2. Macos Nikola Nyírbátori ASE 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Petrik Solt András Ceglédi VSE 1/3 0/3   3/0 1 3.
4. Király Attila BVSC-Zugló 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Samu Máté BVSC-Zugló 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Szulimán Róbert Kaposvári AC 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Bozsó Barnabás Kispest SE 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Ákos Budaörsi SC   3/0 3/2 3/1 3 1.
2. Halma Csaba ASE Orosháza 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Poór Patrik Szombathelyi AK 2/3 3/1   3/1 2 2.
4. Grészló Gergő Mohácsi TE 1/3 0/3 1/3   0 4.