NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2018. évi őszi évadnyitó I. osztályú újonc ranglistaversenye

Újonc U11 fiú főtábla

1.
Cseri Ádám BVSC-Zugló Cseri Ádám Cseri Ádám
3/0
(8,10,5)
Cseri Ádám
3/0
(6,4,5)
Cseri Ádám
3/1
(-5,4,7,4)
Cseri Ádám
3/2
(4,7,-14,-9,12)
2.
x  
3.
Németh Árpád Nyírbátori ASE Zaccomer Zétény
3/0
(5,8,7)
4.
Zaccomer Zétény Győri Elektromos
5.
Magyar Gergő DABE Lindner Zétény
3/2
(8,3,-9,-9,7)
Kasa Zsombor
3/0
(7,1,8)
6.
Lindner Zétény Városi SE Dunakeszi
7.
x   Kasa Zsombor
8.
Kasa Zsombor ATSK Szeged
9.
Deliagosz Sztamatisz BVSC-Zugló Deliagosz Sztamatisz Canea Kocsis András
3/1
(6,-7,3,3)
Varga Botond
3/1
(-9,6,12,7)
10.
x  
11.
Fegyver Zsombor Malév SC Canea Kocsis András
3/0
(7,7,7)
12.
Canea Kocsis András Kézdivásárhely
13.
Unghváry András Ceglédi VSE Unghváry András
3/1
(9,7,5,6)
Varga Botond
3/0
(5,9,6)
14.
Pricz László Sásdi VSK
15.
x   Varga Botond
16.
Varga Botond Magyar-Kínai AK
17.
Imre Gábor Turris SE Sopron Imre Gábor Imre Gábor
3/0
(9,8,12)
Pálos Gergő
3/1
(-6,9,6,9)
Lei Balázs
3/0
(2,2,9)
18.
x  
19.
Stefán Bence KSI SE Poór Balázs
3/1
(6,-9,4,6)
20.
Poór Balázs Szombathelyi AK
21.
Szaszák Csongor Galaxis Lovas Csongor
3/2
(9,9,-9,-8,8)
Pálos Gergő
3/1
(-9,8,5,1)
22.
Lovas Csongor Városi SE Dunakeszi
23.
x   Pálos Gergő
24.
Pálos Gergő Mohácsi TE
25.
Kókai Ákos ATSK Szeged Kókai Ákos Kókai Ákos
3/0
(6,7,1)
Lei Balázs
3/0
(8,2,2)
26.
x  
27.
Turula Dominik Sásdi VSK Turula Dominik
3/2
(7,8,-7,-5,10)
28.
Pad Ágoston Ajkai Bányász SK
29.
Szakály Gergő Győri Elektromos Baracsi Máté
3/0
(8,10,8)
Lei Balázs
3/0
(7,5,7)
30.
Baracsi Máté Nyírbátori ASE
31.
x   Lei Balázs
32.
Lei Balázs Ambrus Akadémia

 

Újonc U11 fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zaccomer Zétény Győri Elektromos   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Turula Dominik Sásdi VSK 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Grészló Levente Mohácsi TE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Keresztes Milán Budaörsi SC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Unghváry András Ceglédi VSE   3/0 3/0 3/0 3   1.
2. Horváth Márk Fastron Ac Tolna 0/3   3/1 0/3 1 3/4 4.
3. Bodnár Attila Kispest SE 0/3 1/3   3/2 1 4/5 3.
4. Stefán Bence KSI SE 0/3 3/0 2/3   1 5/3 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Canea Kocsis András Kézdivásárhely   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Kubatov Máté Gödöllői SK 0/3   0/3 3/2 1 3.
3. Németh Árpád Nyírbátori ASE 1/3 3/0   3/0 2 2.
4. Vámosi Benjámin KSI SE 0/3 2/3 0/3   0 4.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lindner Zétény Városi SE Dunakeszi   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Szaszák Csongor Galaxis 3/0   3/0 3/2 3 1.
3. Stefán Márton KSI SE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Kancsár Péter BVSC-Zugló 0/3 2/3 3/2   1 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szakály Gergő Győri Elektromos   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Fegyver Zsombor Malév SC 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Nagy Péter Attila KSI SE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Halmai Ádám Mohácsi TE 0/3 1/3 3/1   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Poór Balázs Szombathelyi AK   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Baracsi Máté Nyírbátori ASE 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Azari Szabolcs Magyar-Kínai AK 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Kónya Ákos Mohácsi TE 1/3 1/3 1/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pad Ágoston Ajkai Bányász   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Simon János Dániel Kispest SE 1/3   3/2 0/3 1 3.
3. Kozsda Marcell Budaörsi SC 0/3 2/3   0/3 0 4.
4. Lovas Csongor Városi SE Dunakeszi 1/3 3/0 3/0   2 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pricz László Mátyás Sásdi VSK   2/3 3/0 3/1 2 2.
2. Magyar Gergő DABE 3/2   3/0 3/2 3 1.
3. Kiss Máté Turris SE Sopron 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Bognár Bendegúz Malév SC 1/3 2/3 1/3   0 4.