NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2018. évi őszi évadnyitó I. osztályú serdülő asztalitenisz ranglistaversenye

Serdülő fiú páros:

1. Faragó Barnabás (PTE PEAC) - Hőgye Dániel (PTE PEAC) Faragó-Hőgye
3/0
(9,7,4)
Faragó-Hőgye
3/0
(5,7,3)
Faragó-Hőgye
3/1
(6,5,-9,10)
Balogh-Ujvári
3/1
(4,-10,9,9)
Huzsvár-Straubinger
3/0
(3,7,3)
2. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Végh Imre (Kispest SE)
3. Kajcsa Tamás (BVSC-Zugló) - Szlivka Norbert (Városi SE Dunakeszi) Kajcsa-Szlivka
3/1
(-7,6,6,3)
4. Molnár Levente (Sportcsarnok SE Mezőberény) - Tanács Bence (ATSK Szeged)
5. Káder Benedek (Városi SE Dunakeszi) - Nagy Dávid Zsolt (Városi SE Dunakeszi) Káder-Nagy
3/0
(6,2,6)
Fehér-Söveges
3/1
(-9,3,8,7)
6. Grigoropoulos Péter (Kispest SE) - Katona Gábor (Kispest SE)
7. Baracsi Elek (Nyírbátori ASE) - Lengyel Levente (Nyírbátori ASE) Fehér-Söveges
3/0
(6,4,3)
8. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Söveges Zalán (Turris SE Sopron)
9. Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló) - Hajdu Ákos (BVSC-Zugló) Kárpáti-Hajdu
3/0
(4,7,4)
Kárpáti-Hajdu
3/1
(6,-7,8,10)
Balogh-Ujvári
3/2
(-5,-4,4,5,5)
10. Fodor Csaba (KSI SE) - Imre Gábor (Turris SE Sopron)
11. Cseri Ádám (BVSC-Zugló) - Lei Balázs (Ambrus Asztalitenisz Akadémia) Cseri-Lei
3/2
(-10,-3,9,2,7)
12. Kisgéczi Domonkos (Pénzügyőr SE) - Vándor András (Városi SE Dunakeszi)
13. Bíró Bálint (Honvéd Szondi SE) - Koós Barnabás (Pécsi TÜKE SE) Bíró-Koós
3/2
(-8,4,-9,8,9)
Balogh-Ujvári
3/0
(5,7,6)
14. Hiri Olivér (Budaörsi SC) - Miczák Zsombor (Budaörsi SC)
15. Török Seiya Krisztián (KSI SE) - Vörös Balázs (KSI SE) Balogh-Ujvári
3/0
(5,0,8)
16. Balogh Bence (PTE PEAC) - Ujvári Máté (KSI SE)
17. Krebs Levente (BVSC-Zugló) - Fehér Balázs (BVSC-Zugló) Krebs-Fehér
3/0
(8,7,9)
Krebs-Fehér
3/0
(8,1,1)
Krebs-Fehér
3/1
(6,6,-8,9)
Huzsvár-Straubinger
3/1
(-8,11,11,6)
18. Horváth Gábor (Szombathelyi AK) - Szeli Bertalan (Büki TK)
19. Samu Máté (BVSC-Zugló) - Deliagosz Sztamatisz (BVSC-Zugló) Fónagy-Köllő
3/1
(6,8,-4,3)
20. Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC)
21. Györfi Tibor (Gödöllői SK) - Schleer András (Gödöllői SK) Györfi-Schleer
3/2
(-8,-7,7,7,4)
Györfi-Schleer
3/2
(10,7,-4,-10,5)
22. Wei Chen Yu (Magyar-Kínai AK) - Varga Botond (Magyar-Kínai AK)
23. Szabó Ákos (Budaörsi SC) - Bóta Péter Máté (Budaörsi SC) Farkas-Szűcs
3/0
(10,6,8)
24. Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szűcs Sándor (Békési TE)
25. Tótin Kristóf (Ceglédi VSE) - Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) Tótin-Hörömpő
3/1
(11,-13,4,11)
Tótin-Hörömpő
3/0
(8,6,7)
Huzsvár-Straubinger
3/1
(7,-7,8,8)
26. Horváth Tibor (Honvéd Szondi SE) - Varga Tamás (Honvéd Szondi SE)
27. Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Kasa Zsombor (ATSK Szeged) Bauer-Molnár
3/0
(3,10,6)
28. Bauer Szilárd (Fastron AC Tolna) - Molnár Ádám (Siófoki AK)
29. Keszei Róbert (Turris SE Sopron) - Fehér Hugó (Turris SE Sopron) Keszei-Fehér
3/0
(3,8,7)
Huzsvár-Straubinger
3/0
(5,10,4)
30. Csaba Áron (KSI SE) - Heller Bence (KSI SE)
31. Domokos Bence (BVSC-Zugló) - Oroszki Péter (Városi SE Dunakeszi) Huzsvár-Straubinger
3/0
(8,4,5)
32. Huzsvár Erik (KSI SE) - Straubinger Balázs (KSI SE)

Bejátszók:

3. Laurán György (Dunaharaszti MTK) - Rétfalusi Krisztián (Dunaharaszti MTK) Kajcsa Tamás (BVSC-Zugló) - Szlivka Norbert (Városi SE Dunakeszi)
3/0
(7,5,3)
Kajcsa Tamás (BVSC-Zugló) - Szlivka Norbert (Városi SE Dunakeszi)
6. Virág Bence (Nyírbátori ASE) - Varga Bence (Tiszaújvárosi SC) Grigoropoulos Péter (Kispest SE) - Katona Gábor (Kispest SE)
3/0
(7,9,6)
Grigoropoulos Péter (Kispest SE) - Katona Gábor (Kispest SE)
7. Simon Benedek (Budaörsi SC) - Magyar Levente (Budaörsi SC) Baracsi Elek (Nyírbátori ASE) - Lengyel Levente (Nyírbátori ASE)
3/0
(4,6,6)
Baracsi Elek (Nyírbátori ASE) - Lengyel Levente (Nyírbátori ASE)
10. Horváth Levente (Dunaharaszti MTK) - Blaskovits Bence (Dunaharaszti MTK) Fodor Csaba (KSI SE) - Imre Gábor (Turris SE Sopron)
3/0
(4,5,7)
Fodor Csaba (KSI SE) - Imre Gábor (Turris SE Sopron)
11. Várhegyi Balázs (Dunaharaszti MK) - Szécsi Kristóf (Dunaharaszti MTK) Cseri Ádám (BVSC-Zugló) - Lei Balázs (Ambrus Asztalitenisz Akadémia)
3/0
(2,7,3)
Cseri Ádám (BVSC-Zugló) - Lei Balázs (Ambrus Asztalitenisz Akadémia)
14. Poór Patrik (Szombathelyi AK) - Poór Balázs (Szombathelyi AK) Hiri Olivér (Budaörsi SC) - Miczák Zsombor (Budaörsi SC)
j.n.
Hiri Olivér (Budaörsi SC) - Miczák Zsombor (Budaörsi SC)
19. Samu Máté (BVSC-Zugló) - Deliagosz Sztamatisz (BVSC-Zugló) Samu Máté (BVSC-Zugló) - Deliagosz Sztamatisz (BVSC-Zugló)
3/1
(4,-4,6,7)
Stefán Ábel (KSI SE) - Klampár Tibor (KSI SE)
22. Wei Chen Yu (Magyar-Kínai AK) - Varga Botond (Magyar-Kínai AK) Wei Chen Yu (Magyar-Kínai AK) - Varga Botond (Magyar-Kínai AK)
3/1
(4,-8,9,9)
Orosz Kolos (Büki TK) - Pál Barnabás (Büki TK)
23. Pauló Kristóf (Dunaharaszti MTK) - Virág Bence (Nyírbátori ASE) Szabó Ákos (Budaörsi SC) - Bóta Péter Máté (Budaörsi SC)
j.n.
Szabó Ákos (Budaörsi SC) - Bóta Péter Máté (Budaörsi SC)
26. Katona Máté (Tatai AC) - Pálos Gergő (Mohácsi TE) Horváth Tibor (Honvéd Szondi SE) - Varga Tamás (Honvéd Szondi SE)
3/1
(1,7,-12,6)
Horváth Tibor (Honvéd Szondi SE) - Varga Tamás (Honvéd Szondi SE)
27. Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Kasa Zsombor (ATSK Szeged) Kókai Ákos (ATSK Szeged) - Kasa Zsombor (ATSK Szeged)
3/1
(11,-9,6,7)
Lentulai Bence (Tatai AC) - Varsányi Ferenc (Tatai AC)
30. Deák-Lugossy Zénó (Budaörsi SC) - Paréj Márk (Budai XI SE) Csaba Áron (KSI SE) - Heller Bence (KSI SE)
3/0
(12,8,9)
Csaba Áron (KSI SE) - Heller Bence (KSI SE)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/0 j.n.
Hőgye Dániel
3/0
(8,8,6)

Hőgye Dániel
3/1
(9,-7,0,4)

Hőgye Dániel
3/0
(5,6,9)

Huzsvár Erik
3/0
(8,10,5)

2. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló Hajdu Ákos
3/1
(-6,10,2,8)
4. Schleer András Gödöllői SK
5. Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/2
(4,-7,-11,5,3)
Straubinger Balázs
3/0
(10,7,6)
6. Molnár Levente Mezőberény
7. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Straubinger Balázs
3/0
(4,6,9)
8. Straubinger Balázs KSI SE
9. Faragó Barnabás PTE PEAC Faragó Barnabás
3/0
(5,5,6)
Faragó Barnabás
3/0
(7,8,7)
Faragó Barnabás
3/2
(11,9,-9,-3,7)
10. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi
11. Györfi Tibor Gödöllői SK Györfi Tibor
3/1
(-12,9,5,9)
12. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE
13. Bíró Bálint Honvéd Szondi SE Bíró Bálint
3/0
(6,7,9)
Krebs Levente
3/0
(6,3,8)
14. Fehér Hugó Turris SE Sopron
15. Török Seiya Krisztián KSI SE Krebs Levente
3/1
(-9,10,5,1)
16. Krebs Levente BVSC-Zugló
17. Balogh Bence PTE PEAC Balogh Bence
3/0
(4,9,8)
Balogh Bence
3/0
(5,2,6)
Ujvári Máté
3/1
(7,8,-6,5)
Huzsvár Erik
3/0
(3,8,5)
18. Lei Balázs Ambrus Akadémia
19. Vándor András Városi SE Dunakeszi Vándor András
3/0
(10,9,5)
20. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló
21. Szűcs Sándor Békési TE Szeli Bertalan
3/0
(6,10,9)
Ujvári Máté
3/0
(6,3,6)
22. Szeli Bertalan Büki TK
23. Söveges Zalán Turris SE Sopron Ujvári Máté
3/0
(2,7,5)
24. Ujvári Máté KSI SE
25. Fehér Balázs BVSC-Zugló Varga Botond
3/0
(10,9,9)
Káder Benedek
3/0
(11,4,4)
Huzsvár Erik
3/0
(3,3,2)
26. Varga Botond Magyar-Kínai AK
27. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi Káder Benedek
3/1
(9,-6,6,6)
28. Farkas Dávid Eötvös DPSE
29. Fehér Leó Turris SE Sopron Fehér Leó
3/0
(7,5,7)
Huzsvár Erik
3/1
(6,9,-9,3)
30. Molnár Ádám Siófoki SK
31. Cseri Ádám BVSC-Zugló Huzsvár Erik
3/0
(3,10,9)
32. Huzsvár Erik KSI SE

Bejátszók:

1. Söveges Zalán Turris SE Sopron Söveges Zalán
3/0
(10,6,8)
Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi
2. Imre Gábor Turris SE Sopron Köllő Ábel
3/0
(3,7,7)
Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC
3. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló Bauer Szilárd
3/0
(6,8,5)
Bauer Szilárd Fastron AC Tolna
4. Török Seiya Krisztián KSI SE Török Seiya Krisztián
3/2
(6,-16,7,-8,9)
Tanács Bence ATSK Szeged
5. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK Oroszki Péter
3/0
(7,8,8)
Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi
6. Lei Balázs Ambrus Akadémia Lei Balázs
3/1
(-8,8,7,8)
Domokos Bence BVSC-Zugló
7. Varga Botond Magyar-Kínai AK Varga Botond
3/0
(2,9,9)
Klampár Tibor KSI SE
8. Lengyel Levente Nyírbátori ASE Cseri Ádám
3/1
(6,-9,3,5)
Cseri Ádám BVSC-Zugló

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vándor András Városi SE Dunakeszi   3/0 3/0 2 1.
2. Nguyen Phan Binh Kispest SE 0/3   0/3 0 3.
3. Paréj Márk Budai XI SE 0/3 3/0   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Györfi Tibor Gödöllői SK   3/1 3/1 2 1.
2. Szabó Ákos Budaörsi SC 1/3   1/3 0 3.
3. Kókai Ákos ATSK Szeged 1/3 3/1   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Horváth Levente Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Levente László Mezőberény   3/0 3/0 2 1.
2. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3   0/3 0 3.
3. Lentulai Bence Tatai AC 0/3 3/0   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Ádám Siófoki SK   3/1 3/0 2 1.
2. Babó Vilmos Gödöllői SK 1/3   3/0 1 2.
3. Blaskovits Bence Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   3/0 3/0 2 1.
2. Fodor Csaba KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Rétfalusi Krisztián Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi   3/0 3/0 2 1.
2. Csaba Áron KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Varga Tamás Honvéd Szondi SE 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szeli Bertalan Büki TK   3/1 3/1 2 1.
2. Heller Bence KSI SE 1/3   3/2 1 2.
3. Horváth Tibor Honvéd Szondi SE 1/3 2/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Stefán Ábel KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Varga Bence Tiszaújvárosi SC 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   1/3 3/0 1 2.
2. Varga Botond Magyar-Kínai AK 3/1   3/0 2 1.
3. Virág Bence Nyírbátori ASE 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   3/1 3/0 2 1.
2. Pálos Gergő Mohácsi TE 1/3   1/3 0 3.
3. Kopányi Áron Békési TE 0/3 3/1   1 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tanács Bence ATSK Szeged   3/1 3/1 2 1.
2. Végh Imre Kispest SE 1/3   3/1 1 2.
3. Pál Barnabás Büki TK 1/3 1/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bercsényi Marcell Kispest SE   0/3 3/0 1 2.
2. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi 3/0   3/0 2 1.
3. Samu Máté BVSC-Zugló 0/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Söveges Zalán Turris SE Sopron   3/0 3/1 2 1.
2. Katona Gábor Kispest SE 0/3   2/3 0 3.
3. Deák-Lugossy Zénó Budaörsi SC 1/3 3/2   1 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Orosz Kolos Büki TK 1/3   3/0 1 2.
3. Oravecz Zoltán Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Varsányi Ferenc Tatai AC   0/3 3/0 1 2.
2. Imre Gábor Turris SE Sopron 3/0   3/1 2 1.
3. Kasa Zsombor ATSK Szeged 0/3 1/3   0 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vörös Balázs KSI SE   2/3 3/0 1 2.
2. Lengyel Levente Nyírbátori ASE 3/2   3/0 2 1.
3. Várhegyi Balázs Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   0 3.

 

18. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Cseri Ádám BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Grigoropoulos Péter Kispest SE 0/3   3/1 1 2.
3. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3 1/3   0 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keszei Róbert Turris SE Sopron   0/3 3/2 - 1 2.
2. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK 3/0   3/1 - 2 1.
3. Horváth Gábor István Szombathelyi AK 2/3 1/3   - 0 3.
4. Horváth Tibor átsorsolva 8. csop. Honvéd Szondi SE - - -   - -

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Domokos Bence BVSC-Zugló   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Bóta Péter Máté Budaörsi SC 0/3   3/1 3/2 2 2.
3. Hóti Péter Hévíz SK 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Alföldi István Tatai AC 0/3 2/3 3/0   1 3.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Török Seiya Krisztián KSI SE   3/1 3/0 - 2 1.
2. Deliagosz Sztamatisz András BVSC-Zugló 1/3   3/1 - 1 2.
3. Szabó Zsigmond Kispest SE 0/3 1/3   - 0 3.
4. Varga Bence Tiszaújvárosi SC - - -   - -

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Koós Barnabás Pécsi TÜKE SE   2/3 3/0 - 1 2.
2. Klampár Tibor KSI SE 3/2   3/0 - 2 1.
3. Laurán György Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   - 0 3.
4. Katona Gábor Kispest SE - - -   - -

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi   1/3 - 3/0 1 2.
2. Lei Balázs Ambrus Akadémia 3/1   - 3/0 2 1.
3. Poór Balázs Szombathelyi AK -     - - -
4. Baracsi Elek Nyírbátori ASE 0/3 0/3 -   0 3.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Miczák Zsombor Budaörsi SC   0/3 3/0 3/1 2 2.
2. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló 3/0   3/1 3/0 3 1.
3. Szécsi Kristóf Dunaharaszti MTK 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Katona Máté Tatai AC 1/3 0/3 0/3   0 4.