NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2018. évi őszi évadnyitó I. osztályú ifjúsági asztalitenisz ranglistaversenye

Ifjúsági fiú páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló) - Both Olivér (BVSC-Zugló) András-Both András-Both
3/0
(7,7,6)
András-Both
3/0
(7,11,5)
András-Both
3/1
(9,-7,5,1)
András-Both
3/1
(4,-3,10,7)
2. x
3. Bartha Botond (Siófoki AK) - Molnár Ádám (Siófoki AK) Faragó-Hőgye
3/1
(7,11,-8,3)
4. Faragó Barnabás (PTE PEAC) - Hőgye Dániel (PTE PEAC)
5. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló) - Vida Dávid (BVSC-Zugló) Székely-Vida
3/2
(10,-9,4,-12,6)
Székely-Vida
3/1
(-8,2,5,12)
6. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Ürge Krisztián (Kispest SE)
7. Györfi Tibor (Gödöllői SK) - Schleer András (Gödöllői SK) Baranyai-Iván
3/0
(11,4,7)
8. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE)
9. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló) - Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló) Pálfy-Farkas
3/0
(6,8,5)
Bedő-Gál
3/1
(7,-10,9,6)
Huzsvár-Straubinger
3/2
(8,7,-9,-9,8)
10. Lentulai Bence (Tatai AC) - Varsányi Ferenc (Tatai AC)
11. Bíró Bálint (Honvéd Szondi SE) - Jádi Dominik (Kecskeméti Spartacus) Bedő-Gál
3/1
(6,5,-11,9)
12. Bedő Norbert (Egri VSIPAK) - Gál Szabolcs (Egri VSIPAK)
13. Balogh Bence (PTE PEAC) - Ujvári Máté (KSI SE) Balogh-Ujvári
3/0
(2,7,6)
Huzsvár-Straubinger
3/1
(-9,11,6,6)
14. Solt Bence (Dunaharaszti MTK) - Várhegyi Balázs (Dunaharaszti MTK)
15. Babó Máté (Gödöllői SK) - Purgai Botond (Turris SE Sopron) Huzsvár-Straubinger
j.n.
16. Huzsvár Erik (KSI SE) - Straubinger Balázs (KSI SE)
17. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE) Kishegyi-Ócsai Kishegyi-Ócsai
3/0
(9,6,11)
Kishegyi-Ócsai
3/1
(-6,8,9,5)
Kishegyi-Ócsai
3/2
(8,-6,4,-2,10)
18. x
19. Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Makai Dominik (Várpalotai Bányász SK) Bakonyi-Harkály
3/2
(10,-9,-7,6,6)
20. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Harkály Bálint (Celldömölki VVSE)
21. Deák Milán (Hercules Fiai Honvéd SE) - Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) Deák-Hörömpő
3/0
(7,2,6)
Krebs-Zsiga
3/0
(7,3,9)
22. Kovács Marcell (Dunaharaszti MTK) - Szécsi Kristóf (Dunaharaszti MTK)
23. Gombola Bence (Tokodi ATC) - Vándor András (Városi SE Dunakeszi) Krebs-Zsiga
3/0
(7,9,3)
24. Krebs Bálint (BVSC-Zugló) - Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló)
25. Medvegy Ákos (Félegyházi ASI) - Németh Márton (PTE PEAC) Medvegy-Németh
3/1
(-10,6,8,7)
Medvegy-Németh
3/2
(6,-19,4,-11,9)
Molnár-Terék
3/2
(10,-5,-4,7,5)
26. Vári-Kakas Andor (BVSC-Zugló) - Domokos Bence (BVSC-Zugló)
27. Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló) - Hajdu Ákos (BVSC-Zugló) Fehér-Kovács
3/2
(6,-9,-11,2,10)
28. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos)
29. Krebs Levente (BVSC-Zugló) - Fehér Balázs (BVSC-Zugló) Krebs-Fehér
3/1
(2,9,-8,6)
Molnár-Terék
3/0
(7,9,5)
30. Durucskó Márton (KSI SE) - Folkmayer Marcell (KSI SE)
31. x Molnár-Terék
32. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Terék Norbert (BVSC-Zugló)

 

Ifjúsági fiú egyes főtábla

1. András Csaba BVSC-Zugló András Csaba
j.n.
András Csaba
3/0
(7,7,7)
András Csaba
4/0
(6,9,8,8)
András Csaba
4/0
(5,9,5,6)

Huzsvár Erik
4/1
(8, 8, -8, 10, 7)

2. Szűcs Sándor Békési TE
3. Faragó Barnabás PTE PEAC Krebs Bálint
3/0
(3,7,6)
4. Krebs Bálint BVSC-Zugló
5. Medvegy Ákos Félegyházi ASI Medvegy Ákos
3/0
(7,5,6)
Baranyai Domonkos
3/1
(4,-7,6,5)
6. Hajdu Ákos BVSC-Zugló
7. Vándor András Városi SE Dunakeszi Baranyai Domonkos
3/0
(3,4,4)
8. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
9. Terék Norbert BVSC-Zugló Terék Norbert
3/0
(4,3,7)
Terék Norbert
3/0
(5,4,9)
Ócsai Máté
4/2
(-7,7,6,-7,6,12)
10. Gombola Bence Tokodi ATC
11. Balogh Bence PTE PEAC Balogh Bence
3/0
(9,9,7)
12. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló
13. Krebs Levente BVSC-Zugló Krebs Levente
3/0
(-6,-3,7,4,9)
Ócsai Máté
3/0
(8,9,7)
14. Ujvári Máté KSI SE
15. Kovács Kristóf Győri Elektromos Ócsai Máté
3/1
(2,-6,5,2)
16. Ócsai Máté Ceglédi VSE
17. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
(6,3,8)
Hőgye Dániel
3/2
(-6,8,6,-7,10)
Huzsvár Erik
4/1
(6,-8,9,2,0)
Hőgye D. 1:3 2:4-es állásnál sérülés miatt feladta.
Huzsvár Erik
4/3
(9,-4,-12,-6,6,5,5)
18. Vida Dávid BVSC-Zugló
19. Farkas Ezékiel BVSC-Zugló Hőgye Dániel
3/1
(-6,7,4,6)
20. Hőgye Dániel PTE PEAC
21. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló Pálfy J. Jakab
3/0
(13,4,4)
Huzsvár Erik
3/1
(-0,4,6,8)
22. Bedő Norbert Egri VSIPAK
23. Székely Szabolcs BVSC-Zugló Huzsvár Erik
3/0
(8,5,5)
24. Huzsvár Erik KSI SE
25. Németh Márton PTE PEAC Németh Márton
3/1
(9,-9,10,8)
Németh Márton
3/1
(-9,10,-6,8,5)
Both Olivér
4/0
(6,6,9,6)
26. Deák Milán Hercules
27. Vári-Kakas Andor BVSC-Zugló Kishegyi Ákos
3/0
(1,2,7)
28. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi
29. Iván Bertold Celldömölki VVSE Iván Bertold
3/1
(-7,10,5,7)
Both Olivér
3/0
(5,8,7)
30. Fehér Balázs BVSC-Zugló
31. Fehér Leó Turris SE Sopron Both Olivér
3/0
(2,5,4)
32. Both Olivér BVSC-Zugló

Bejátszók:

1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC Kovács Kristóf
3/1
(4,5,-5,6)
Kovács Kristóf Győri Elektromos
2. Gombola Bence Tokodi ATC Gombola Bence
3/0
(5,6,10)
Folkmayer Marcell KSI SE
3. Vándor András Városi SE Dunakeszi Vándor András
3/0
(8,7,10)
Bercsényi Marcell Kispest SE
4. Vida Dávid BVSC-Zugló Vida Dávid
3/2
(-6,-5,7,10,4)
Straubinger Balázs KSI SE
5. Deák Milán Hercules Fiai Honvéd SE Deák Milán
3/1
(-10,4,7,5)
Györfi Tibor Gödöllői SK
6. Szűcs Sándor Békési TE Szűcs Sándor
3/2
(-9,5,7,-10,7)
Harkály Bálint Celldömölki VVSE
7. Székely Szabolcs BVSC-Zugló Székely Szabolcs
3/0
(11,9,9)
Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE
8. Fehér Leó Turris SE Sopron Fehér Leó
3/0
(4,12,9)
Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló

Ifjúsági fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Ezékiel BVSC-Zugló   3/0 3/0 2 1.
2. Gál Szabolcs Egri VSIPAK 0/3   0/3 0 3.
3. Györfi Tibor Gödöllői SK 0/3 3/0   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bedő Norbert Egri VSIPAK   3/0 3/0 2 1.
2. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló 0/3   3/2 1 2.
3. Jádi Dominik Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ujvári Máté KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 0/3   3/1 1 2.
3. Kovács Marcell Dunaharaszti MTK 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás PTE PEAC   3/2 3/0 2 1.
2. Bercsényi Marcell Kispest SE 2/3   3/0 1 2.
3. Solt Bence Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh Bence PTE PEAC   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Szűcs Sándor Békési TE 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Babó Máté Gödöllői SK 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Molnár Ádám Siófoki AK 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Balázs BVSC-Zugló   3/1 3/0 - 2 1.
2. Folkmayer Marcell KSI SE 1/3   3/0 - 1 2.
3. Szécsi Kristóf Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   - 0 3.
4. Purgai Botond Turris SE Sopron - - -   - -

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   1/3 3/2 3/0 2 2.
2. Vári-Kakas Andor BVSC-Zugló 3/1   3/0 3/1 3 1.
3. Bíró Bálint Honvéd Szondi SE 2/3 0/3   3/0 1 3.
4. Varsányi Ferenc Tatai AC 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE   0/3 3/0 2/3 1 5/3 2.
2. Hajdu Ákos BVSC-Zugló 3/0   3/2 3/0 3   1.
3. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi 0/3 2/3   3/0 1 3/3 3.
4. Lentulai Bence Tatai AC 3/2 0/3 0/3   1 3/5 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE   0/3 2/3 2/3 0   4.
2. Deák Milán Hercules Fiai H SE 3/0   2/3 3/2 2 5/5 2.
3. Makai Dominik Polgárdi VSE 3/2 3/2   1/3 2 4/5 3.
4. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC 3/2 2/3 3/1   2 5/4 1.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló   2/3 3/0 3/0 2 2.
2. Gombola Bence Tokodi ATC 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Várhegyi Balázs Dunaharaszti MTK 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Schleer András Gödöllői SK 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Straubinger Balázs KSI SE   1/3 3/1 3/0 2 2.
2. Vándor András Városi SE Dunakeszi 3/1   3/1 3/0 3 1.
3. Domokos Bence BVSC-Zugló 1/3 1/3   2/3 0 4.
4. Bartha Botond Siófoki AK 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló   3/2 3/0 3/2 3 1.
2. Fehér Leó Turris SE Sopron 2/3   3/1 3/0 2 2.
3. Durucskó Márton KSI SE 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Ürge Krisztián Kispest SE 2/3 0/3 0/3   0 4.