NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2017. évi őszi évadnyitó I. osztályú újonc ranglistaversenye

Újonc összevont (U13) fiú főtábla

1.
Balogh Bence Fastron AC Tolna Balogh Bence
3/0
(3,2,4)
Balogh Bence
3/0
(4,6,7)
Balogh Bence
3/0
(2,4,3)
Balogh Bence
3/1
(3,7,-11,5)
Balogh Bence
3/0
(9,6,3)
2.
Csaba Áron KSI SE
3.
Horváth Gábor István Szombathelyi AK Vándor András
3/1
(-6,10,6,4)
4.
Vándor András Városi SE Dunakeszi
5.
Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI Kárpáti Ágoston
3/0
(5,5,9)
Szántosi Dávid
3/2
(9,8,-10,-4,8)
6.
Fehér Hugo Turris SE Sopron
7.
Popov Szabolcs NMSK Kézdivásárhely Szántosi Dávid
3/0
(7,8,9)
8.
Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
9.
Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely Karácsony Dániel
3/0
(7,9,10)
Hörömpő Ferenc
3/1
(-7,14,7,7)
Straubinger Balázs
3/1
(9,-9,6,7)
10.
Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi
11.
Csillik László Egri VSIPAK Hörömpő Ferenc
3/0
(8,5,5)
12.
Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE
13.
Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC Köllő Ábel
3/2
(-8,-6,3,5,8)
Straubinger Balázs
3/0
(7,6,3)
14.
Bauer Szilárd Fastron AC Tolna
15.
Chelmus Ionut NMSK Kézdivásárhely Straubinger Balázs
3/0
(9,5,5)
16.
Straubinger Balázs KSI SE
17.
Balogh András PTE PEAC Balogh András
3/0
(2,5,6)
Balogh András
3/1
(-6,11,7,1)
Balogh András
3/0
(6,7,7)
Balogh András
3/2
(-6,-4,9,9,7)
18.
Kazi Gergő Soltvadkerti TE
19.
Lei Balázs Soltvadkerti TE Bándi Tamás
3/1
(9,7,-8,3)
20.
Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely
21.
Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI Epinger Márton
3/1
(11,-8,14,9)
Bíró Bálint
3/0
(8,4,8)
22.
Epinger Márton Veszprémi ASE
23.
Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK Bíró Bálint
3/1
(-9,5,3,11)
24.
Bíró Bálint Dunaújvárosi EDSE
25.
Kizakisz G. Nikolaosz Yorgos SE Kizakisz G. Nikolaosz
3/0
(6,6,9)
Kizakisz G. Nikolaosz
3/0
(9,8,7)
Krebs Levente
3/2
(-9,8,-4,10,8)
26.
Szeli Bertalan Turris SE Sopron
27.
Szalai Zsombor Soltvadkerti TE Molnár Levente L.
3/0
(8,1,7)
28.
Molnár Levente László ASE Orosháza
29.
Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE Kisgéczi Domonkos
3/1
(-5,9,6,8)
Krebs Levente
3/2
(8,9,-13,-11,7
30.
Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC
31.
Heller Bence KSI SE Krebs Levente
3/0
(7,1,9)
32.
Krebs Levente BVSC-Zugló SI

Bejátszók:

1. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi Kazi Gergő
3/0
(4,2,6)
Kazi Gergő Soltvadkerti TE
2. Hiri Olivér Budaörsi SC Heller Bence
3/2
(-15,-7,4,6,6)
Heller Bence KSI SE
3. Tanács Bence ATSK Szeged Chelmus Ionut
3/2
(11,11,-4,-11,9)
Chelmus Ionut NMSK Kézdivásárhely
4. Csaba Áron KSI SE Csaba Áron
3/0
(3,4,5)
Káder Benedek Városi SE Dunakeszi

Újonc összevont (U13) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 0/3 1 2.
2. Lamport Mátyás Egri VSIPAK 0/3   0/3 0 3.
3. Wei Chen Yu Magyar-Kínai AK 3/0 3/0   2 1.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fehér Hugó Turris SE Sopron   3/1 3/0 2 1.
2. Grigoropoulos Péter Kispest SE 1/3   1/3 0 3.
3. Fikner Tamás Győri Elektromos 0/3 3/1   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lei Balázs Soltvadkerti TE   3/0 3/0 2 1.
2. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Kasa Zsombor ATSK Szeged 0/3 1/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Dobó István ifj. Kováts DSE Karcag 0/3   3/2 1 2.
3. Molnár Marcell Tiszaújvárosi SC 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tanács Bence ATSK Szeged   3/0 3/1 2 1.
2. Molnár Kristóf Mosonmagyaróvári TE 0/3   3/1 1 2.
3. Kardos Áron Kenéz Mohácsi TE 1/3 1/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 1/3   3/1 1 2.
3. Halma Csaba ASE Orosháza 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keszei Róbert Turris SE Sopron   3/2 - 0/3 1 2.
2. Horváth Levente PTE PEAC 2/3   - 1/3 0 3.
3. Pap Marcell Univer Sport Kft. - -   - - -
4. Popov Szabolcs NMSK Kézdivásárhely 3/0 3/1 -   2 1.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   3/2 3/1 3/2 3 1.
2. Vörös Balázs KSI SE 2/3   3/0 3/2 2 2.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 1/3 0/3   2/3 0 4.
4. Orosz Kolos Turris SE Sopron 2/3 2/3 3/2   1 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Epinger Márton Veszprémi ASE   3/0 3/0 - 2 1.
2. Magi András Debreceni ABE 0/3   3/2 - 1 2.
3. Bédy Viktor Mohácsi TE 0/3 2/3   - 0 3.
4. Deliagosz Sztamatisz András Városi SE Dunakeszi - - -   - -

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeli Bertalan Turris SE Sopron   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Végh Imre Kispest SE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Baracsi Máté Nyírbátori ASE 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szalai Zsombor Soltvadkerti TE   3/2 3/0 3/0 3 1.
2. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 2/3   3/0 3/0 2 2.
3. Zaccomer Zétény Győri Elektromos VSK 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Szabó Kolos Mohácsi TE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Horváth Gábor István Szombathelyi AK   3/0 3/1 3/1 3 1.
2. Imre Gábor Turris SE Sopron 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Fehér Márton KSI SE 1/3 1/3   3/0 1 3.
4. Györe Barnabás Gödöllői SK 1/3 0/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csillik László Márk Egri VSIPAK   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Pad Ágoston Ajkai Bányász SK 0/3   3/0 2/3 1 2.
3. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Kókai Ákos ATSK Szeged 1/3 3/2 0/3   1 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi   3/2 3/1 3/0 3 1.
2. Szabó Zsigmond Kispest SE 2/3   3/0 1/3 1 3.
3. Stefán Ábel KSI SE 1/3 0/3   1/3 0 4.
4. Canea Kocsis András NMSK Kézdivásárhely 0/3 3/1 3/1   2 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kazi Gergő Soltvadkerti TE   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Szabó Ákos Budaörsi SC 1/3   3/0 2/3 1 3.
3. Alföldi Áron Mohácsi TE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Klampár Tibor KSI SE 1/3 3/2 3/1   2 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Macos Nikola Nyírbátori ASE   2/3 0/3 3/0 1 3.
2. Hiri Olivér Budaörsi SC 3/2   3/0 3/0 3 1.
3. Oroszki Péter Városi SE Dunakeszi 3/0 0/3   3/0 2 2.
4. Magyar Gergő Debreceni ABE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Heller Bence KSI SE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pálos Gergő Mohácsi TE 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Poór Balázs Szombathelyi AK 0/3 0/3   3/0 1 3.
4. Muhammad Safir Adrián Jánossomorjai SE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csaba Áron KSI SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Samu Máté BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 3/1 2 2.
3. Poór Patrik Szombathelyi AK 0/3 1/3   3/2 1 3.
4. Baracsi Elek Nyírbátori ASE 0/3 1/3 2/3   0 4.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Török Seiya Krisztián KSI SE   3/2 3/2 2/3 2 2.
2. Babó Vilmos Gödöllői SK 2/3   2/3 0/3 0 4.
3. Deák-Lugossy Zénó Budaörsi SC 2/3 3/2   0/3 1 3.
4. Chelmus Ionut NMSK Kézdivásárhely 3/2 3/0 3/0   3 1.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi   - 3/1 3/0 2 1.
2. Tanács Bence átsorsolva 5. csop. ATSK Szeged -   - - - -
3. Cseri Ádám BVSC-Zugló SI 1/3 -   3/0 1 2.
4. Németh Árpád Nyírbátori ASE 0/3 - 0/3   0 3.