NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2017. évi őszi évadnyitó I. osztályú újonc ranglistaversenye

Újonc U12 fiú főtábla

1. Straubinger Balázs KSI SE Straubinger Balázs
3/0
(4,10,5)
Straubinger Balázs
3/0
(6,9,8)
Bándi Tamás
3/1
(8,8,-4,6)
Bándi Tamás
3/1
(8,6,-9,4)
2. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi
3. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC Fónagy-Árva Péter
3/0
(7,7,6)
4. Csillik László Egri VSIPAK
5. Csaba Áron KSI SE Csaba Áron
3/0
(4,6,5)
Bándi Tamás
3/0
(4,4,5)
6. Molnár Kristóf Mosonmagyaróvári TE
7. Hiri Olivér Budaörsi SC Bándi Tamás
3/0
(4,2,2)
8. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely
9. Tótin Kristóf Ceglédi VSE Tótin Kristóf
3/2
(6,8,-4,-6,8)
Bauer Szilárd
3/1
(3,-8,5,7)
Molnár Levente László
3/0
(8,4,8)
10. Szeli Bertalan Turris SE Sopron
11. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna Bauer Szilárd
3/1
(2,8,-7,5)
12. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi
13. Heller Bence KSI SE Heller Bence
3/1
(10,5,-9,10)
Molnár Levente László
3/0
(8,5,5)
14. Lamport Mátyás Egri VSIPAK
15. Tanács Bence ATSK Szeged Molnár Levente László
3/0
(8,8,6)
16. Molnár Levente László ASE Orosháza

 

Újonc középső kcs. (U12) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Straubinger Balázs KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Horváth Levente PTE PEAC 0/3   0/3 0 3.
3. Lamport Mátyás Egri VSIPAK 0/3 3/0   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Levente László ASE Orosháza   3/0 3/0 2 1.
2. Molnár Kristóf Mosonmagyaróvári TE 0/3   3/2 1 2.
3. Fehér Márton KSI SE 0/3 2/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Hiri Olivér Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Stefán Ábel KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely   3/0 3/0 2 1.
2. Tanács Bence ATSK Szeged 0/3   3/1 1 2.
3. Miczák Zsombor Budaörsi SC 0/3 1/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna   1/3 3/0 1 2.
2. Csaba Áron KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Fikner Tamás Győri Elektromos VSK 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fónagy Árva Péter Tiszaújvárosi SC   2/3 3/0 1 2.
2. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi 3/2   3/1 2 1.
3. Orosz Kolos Turris SE Sopron 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi   1/3 3/0 1 2.
2. Heller Bence KSI SE 3/1   3/0 2 1.
3. Magyar Levente László Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeli Bertalan Turris SE Sopron   2/3 3/0 3/2 2 2.
2. Csillik László Egri VSIPAK 3/2   3/2 3/1 3 1.
3. Simon Benedek Budaörsi SC 0/3 2/3   1/3 0 4.
4. Chelmus Ionut NMSK Kézdivásárhely 2/3 1/3 3/1   1 3.