NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2017. évi őszi évadnyitó I. osztályú serdülő asztalitenisz ranglistaversenye

Serdülő fiú páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Both Olivér (BVSC-Zugló SI) András-Both
3/0
(5,3,7)
András-Both
3/0
(9,7,6)
András-Both
3/0
(8,1,2)
András-Both
3/1
(-10,8,5,4)
András-Both
3/1
(9,-5,6,8)
2. Molnár Ádám (Siófoki AK) - Fenyvesi Attila (Ceglédi VSE)
3. Pauer Bálint (Mohácsi TE) - Pálos Gergő (Mohácsi TE) Farkas-Szűcs
3/0
(6,5,1)
4. Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szűcs Sándor (Békési TE)
5. Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló SI) - Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI) Jenei-Karácsony
3/0
(7,8,6)
Jenei-Karácsony
3/0
(3,6,6)
6. Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Karácsony Dániel (ISK Székelyudvarhely)
7. Fónagy-Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Durucskó Márton (KSI SE) Faragó-Hőgye
3/0
(5,9,9)
8. Faragó Barnabás (PTE PEAC) - Hőgye Dániel (PTE PEAC)
9. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) Balogh-Krebs
3/0
(2,4,6)
Balogh-Krebs
3/1
(6,-1,1,7)
Huzsvár-Ujvári
3/0
(6,8,9)
10. Lentulai Bence (Tatai AC) - Varsányi Ferenc (Tatai AC)
11. Bedő Norbert (Egri VSIPAK) - Csillik Lajos (Egri VSIPAK) Bakonyi-Harkály
3/1
(-5,5,5,6)
12. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Harkály Bálint (Celldömölki VVSE)
13. Kizakisz G. Nikolaosz (Yorgos SE) - Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE) Kizakisz-Szántosi
3/0
(10,10,4)
Huzsvár-Ujvári
3/0
(7,6,3)
14. Fehér Hugo (Turris SE Sopron) - Keszei Róbert (Turris SE Sopron)
15. Káder Benedek (Városi SE Dunakeszi) - Nagy Dávid Zsolt (Városi SE Dunakeszi) Huzsvár-Ujvári
3/0
(6,6,3)
16. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
17. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE) Kishegyi-Ócsai
3/1
(6,3,-9,2)
Kishegyi-Ócsai
3/0
(4,5,10)
Kishegyi-Ócsai
3/0
(11,8,6)
Terék-Krebs
3/2
(-8,-14,6,10,8)
18. Chelmus Ionut (NMSK Kézdivásárhely) - Popov Szabolcs (NMSK Kézdivásárhely)
19. Deák Milán (Sanitas Budo SE) - Bándi Tamás (ISK Székelyudvarhely) Fehér-Kiss
3/1
(7,-8,8,9)
20. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron)
21. Gombola Bence (Tokodi ATC) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos VSK) Gombola-Kovács
3/0
(3,7,5)
Gombola-Kovács
3/2
(11,-7,7,-11,6)
22. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Festorazzo Krisztián (Kispest SE)
23. Babó Máté (Gödöllői SK) - Babó Vilmos (Gödöllői SK) Bartal-Fehér
3/0
(2,7,1)
24. Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) - Fehér Balázs (BVSC-Zugló SI)
25. Galáth Ferenc (KSI SE) - Straubinger Balázs (KSI SE) Galáth-Straubinger
3/1
(7,-9,3,4)
Galáth-Straubinger
3/0
(5,5,9)
Terék-Krebs
3/0
(12,5,3)
26. Bíró Bálint (Dunaújvárosi EDSE) - Kisgéczi Domonkos (Pénzügyőr SE)
27. Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) - Cseri Ádán (BVSC-Zugló SI) Hörömpő-Tótin
3/0
(8,6,7)
28. Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) - Tótin Kristóf (Ceglédi VSE)
29. Balogh András (PTE PEAC) - Molnár Levente László (ASE Orosháza) Balogh-Molnár
3/1
(-5,10,4,1)
Terék-Krebs
3/0
(7,4,5)
30. Epinger Márton (Veszprémi ASE) - Bauer Szilárd (Fastron AC Tolna)
31. Györfi Tibor (Gödöllői SK) - Schleer András (Gödöllői SK) Terék-Krebs
3/0
(6,7,9)
32. Terék Norbert (BVSC-Zugló SI) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI)

Bejátszók:

6. Juhász Gergely (Kispest SE) - Szabó Zsigmond (Kispest SE) Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Karácsony Dániel (ISK Székelyudvarhely)
3/0
(5,8,2)
Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Karácsony Dániel (ISK Székelyudvarhely)
11. Bedő Norbert (Egri VSIPAK) - Csillik Lajos (Egri VSIPAK) Bedő Norbert (Egri VSIPAK) - Csillik Lajos (Egri VSIPAK)
3/1
(7,5,-9,3)
Pancza Milán (Mohácsi TE) - Kajcsa Tamás (BVSC-Zugló SI)
19. Deák Milán (Sanitas Budo SE) - Bándi Tamás (ISK Székelyudvarhely) Deák Milán (Sanitas Budo SE) - Bándi Tamás (ISK Székelyudvarhely)
3/0
(10,8,9)
Grigoropoulos Péter (Kispest SE) - Végh Imre (Kispest SE)
22. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Festorazzo Krisztián (Kispest SE) Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Festorazzo Krisztián (Kispest SE)
3/0
(7,8,9)
Imre Gábor (Turris SE Sopron) - Orosz Kolos (Turris SE Sopron)
27. Imre Máté (Turris SE Sopron) - Söveges Zalán (Turris SE Sopron) Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) - Cseri Ádán (BVSC-Zugló SI)
3/2
(-7,-8,6,9,3)
Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) - Cseri Ádán (BVSC-Zugló SI)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Both Olivér BVSC-Zugló SI Both Olivér
3/0
(3,3,4)
Both Olivér
3/0
(5,3,3)
Both Olivér
3/0
(10,5,6)
Both Olivér
3/1
(2,-9,8,6)

Both Olivér
3/2
(8,8,-4,-11,10)

2. Popov Szabolcs NMSK Kézdivásárhely
3. Domokos Bence BVSC-Zugló SI Farkas Dávid
3/0
(5,6,6)
4. Farkas Dávid Eötvös DPSE
5. Krebs Levente BVSC-Zugló SI Krebs Levente
3/1
(5,-5,6,9)
Galáth Ferenc
3/2
(-4,-9,6,8,9)
6. Harkály Bálint Celldömölki VVSE
7. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI Galáth Ferenc
3/0
(9,8,7)
8. Galáth Ferenc KSI SE
9. Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
3/2
(-9,11,6,-5,4)
Bartal Tamás
3/0
(8,9,6)
Ócsai Máté
3/0
(10,8,6)
10. Durucskó Márton KSI SE
11. Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely Bartal Tamás
3/0
(6,6,7)
12. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI
13. Balogh Bence Fastron AC Tolna Balogh Bence
3/1
(3,9,-12,7)
Ócsai Máté
3/1
(10,-5,2,8)
14. Jenei Barnabás ISK Székelyudvarhely
15. Gombola Bence Tokodi ATC Ócsai Máté
3/1
(3,-9,9,5)
16. Ócsai Máté Ceglédi VSE
17. Huzsvár Erik KSI SE Huzsvár Erik
3/0
(4,9,7)
Huzsvár Erik
3/0
(6,8,7)
Krebs Bálint
3/2
(11,12,-9,-8,9)
Terék Norbert
3/0
(5,3,6)
18. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI
19. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi Fehér Balázs
3/0
(2,4,2)
20. Fehér Balázs BVSC-Zugló SI
21. Fehér Leó Turris SE Sopron Bedő Norbert
3/2
(-7,11,-11,7,9)
Krebs Bálint
3/1
(3,-6,8,6)
22. Bedő Norbert Egri VSIPAK
23. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE Krebs Bálint
3/0
(2,7,8)
24. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
25. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi Kishegyi Ákos
3/0
(9,5,5)
Kishegyi Ákos
3/1
(5,6,-9,3)
Terék Norbert
3/0
(6,11,8)
26. Tótin Kristóf Ceglédi VSE
27. Szűcs Sándor Békési TE Faragó Barnabás
3/2
(-9,5,8,-7,9)
28. Faragó Barnabás PTE PEAC
29. Ujvári Máté KSI SE Ujvári Máté
3/0
(6,6,8)
Terék Norbert
3/0
(9,10,4)
30. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE
31. Bíró Bálint Dunaújvárosi EDSE Terék Norbert
3/1
(7,3,-8,6)
32. Terék Norbert BVSC-Zugló SI

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bedő Norbert NMSK Kézdivásárhely   3/2 3/0 2 1.
2. Molnár Levente László ASE Orosháza 2/3   3/0 1 2.
3. Pauer Bálint Mohácsi TE 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos VSK   2/3 3/0 1 2.
2. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 3/2   3/1 2 1.
3. Babó Vilmos Gödöllői SK 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely   3/1 3/0 2 1.
2. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC 1/3   3/0 1 2.
3. Grigoropoulos Péter Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szűcs Sándor Békési TE   3/2 3/0 2 1.
2. Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Yorgos SE 2/3   3/0 1 2.
3. Fenyvesi Attila Ceglédi VSE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jenei Barnabás ISK Székelyudvarhely   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Imre Máté Turris SE Sopron 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Epinger Márton Veszprémi ASE 0/3 2/3   3/0 1 3.
4. Varsányi Ferenc Tatai AC 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szántosi Dávid Szarvasi Körös ASE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Fehér Hugo Turris SE Sopron 1/3   2/3 3/1 1 2.
3. Csillik László Márk Egri VSIPAK 0/3 3/2   2/3 1 3.
4. Szlivka Norbert Városi SE Dunakeszi 0/3 1/3 3/2   1 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Harkály Bálint Celldömölki VVSE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Györfi Tibor Gödöllői SK 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Imre Gábor Turris SE Sopron 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Cseri Ádám BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Dániel Turris SE Sopron   1/3 3/0 3/1 2 2.
2. Nagy Dávid Zsolt Városi SE Dunakeszi 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Szabó Zsigmond Kispest SE 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Molnár Kristóf Mosonmagyaróvári TE 1/3 0/3 1/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Söveges Zalán Turris SE Sopron 1/3   3/1 3/0 2 2.
3. Babó Máté Gödöllői SK 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Chelmus Ionut NMSK Kézdivásárhely 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh András PTE PEAC   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Gombola Bence Tokodi ATC 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Végh Imre Kispest SE 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Orosz Kolos Turris SE Sopron 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Straubinger Balázs KSI SE   3/2 3/0 2/3 2 2.
2. Molnár Ádám Siófoki AK 2/3   3/1 1/3 1 3.
3. Juhász Gergely Kispest SE 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Popov Szabolcs NMSK Kézdivásárhely 3/2 3/1 3/0   3 1.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 - 2 1.
2. Keszei Róbert Turris SE Sopron 0/3   2/3 - 0 3.
3. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3 3/2   - 1 2.
4. Nguyen Phan Binh Kispest SE - - -   - -

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE   2/3 3/2 3/1 2 2.
2. Durucskó Márton KSI SE 3/2   1/3 3/1 2 1.
3. Deák Milán Sanitas Budo SE 2/3 3/1   2/3 1 4.
4. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely 1/3 1/3 3/2   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tótin Kristóf Ceglédi VSE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 0/3   3/2 3/1 2 2.
3. Festorazzo Krisztián Kispest SE 0/3 2/3   2/3 0 4.
4. Pancza Milán Mohácsi TE 0/3 1/3 3/2   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bíró Bálint Dunaújvárosi EDSE   3/2 3/1 3/0 3 1.
2. Schleer András Gödöllői SK 2/3   1/3 3/0 1 3.
3. Bauer Szilárd Fastron AC Tolna 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Kajcsa Tamás BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 3/0 3 1.
2. Bercsényi Marcell Kispest SE 0/3   1/3 3/2 1 3.
3. Káder Benedek Városi SE Dunakeszi 2/3 3/1   3/0 2 2.
4. Lentulai Bence Tatai AC 0/3 2/3 0/3   0 4.