NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2017. évi őszi évadnyitó I. osztályú ifjúsági asztalitenisz ranglistaversenye

Ifjúsági fiú páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Both Olivér (BVSC-Zugló SI) András-Both
3/0
(3,6,11)
András-Both
3/0
(4,5,10)
András-Both
3/0
(5,3,4)
András-Both
3/1
(7,9,-6,8)
András-Both
3/0
(10,9,8)
2. Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Medvés Antal (NMSK Kézdivásárhely)
3. Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szűcs Sándor (Békési TE) Farkas-Szűcs
3/2
(-9,7,11,-3,9)
4. Balogh Bence (Fastron AC Tolna) - Krebs Levente (BVSC-Zugló SI)
5. Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Krizsán-Tubak
3/2
(-6,9,-8,6,5)
Pálfy-Farkas
(3/0)
(3,5,7)
6. Folkmayer Marcell (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
7. Kovács Kristóf (Győri Elektromos VSK) - Sándor Dávid (ATSK Szeged) Pálfy-Farkas
3/2
(7,-8,5,-8,7)
8. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Farkas Ezékiel (BVSC-Zugló SI)
9. Galáth Ferenc (KSI SE) - Huzsvár Erik (KSI SE) Galáth-Huzsvár
3/0
(6,4,9)
Kishegyi-Ócsai
3/0
(5,7,3)
Kishegyi-Ócsai
3/2
(-9,9,-9,8,10)
10. Györfi Tibor (Gödöllői SK) - Schleer András (Gödöllői SK)
11. Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron) Kishegyi-Ócsai
3/0
(2,12,11)
12. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Ócsai Máté (Ceglédi VSE)
13. Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Szabalics Tamás (KSI SE) Rózsa-Tamás
3/1
(6,-6,4,5)
Both-Medvegy
3/2
(-8,-5,11,9,7)
14. Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) - Tamás Szabolcs (ISK Székelyudvarhely)
15. Söveges Zalán (Turris SE Sopron) - Imre Máté (Turris SE Sopron) Both-Medvegy
3/1
(6,-11,6,7)
16. Both Levente (BVSC-Zugló SI) - Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.)
17. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Terék Norbert (BVSC-Zugló SI) Molnár-Terék
3/0
(5,4,8)
Molnár-Terék
3/1
(9,-9,9,7)
Molnár-Terék
3/1
(4,-6,10,6)
Molnár-Nagy
3/0
(8,1,10)
18. Bercsényi Marcell (Kispest SE) - Festorazzo Krisztián (Kispest SE)
19. Ádám Valentin (Bajai ASE) - Zsuffa Ádám (Bajai ASE) Zsiga-Krebs
3/0
(4,9,5)
20. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI)
21. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) Deák-Márki
3/0
(6,9,10)
Hőgye-Németh
3/1
(-9,8,4,4)
22. Deák Milán (Sanitas Budo SE) - Márki Dániel (BPPK)
23. Karácsony Dániel (ISK Székelyudvarhely) - Bándi Tamás (ISK Székelyudvarhely) Hőgye-Németh
3/0
(5,3,9)
24. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
25. Iván Bertold (Celldömölki VVSE) - Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) Iván-Baranyai
3/0
(6,11,11)
Iván-Baranyai
3/1
(8,-11,6,9)
Molnár-Nagy
3/2
(6,-4,10,-10,1)
26. Bedő Norbert (Egri VSIPAK) - Gál Szabolcs (Egri VSIPAK)
27. Csille Lajos (Univer Sport Kft.) - Gombola Bence (Tokodi ATC) Székely-Fülöp
3/1
(5,-12,7,4)
28. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Fülöp Zsombor (BVSC-Zugló SI)
29. Fehér Balázs (BVSC-Zugló SI) - Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) Fehér-Bartal
3/0
(3,7,12)
Molnár-Nagy
3/0
(6,6,8)
30. Penteli Marcell (Cserszegtomaj) - Szita Csaba (Cserszegtomaj)
31. Vári-Kakas Andor (BVSC-Zugló SI) - Tiszay Ádám (Szent Pál Akadémia) Molnár-Nagy
3/0
(4,5,7)
32. Molnár István (Jászkun Volán SC) - Nagy Norbert (Budaörsi SC)

Bejátszók:

6. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Purgai Botond (Turris SE Sopron) Folkmayer Marcell (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
3/1 (5,3,-5,7)
Folkmayer Marcell (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
11. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron)
3/0 (7,7,7)
Fehér Leó (Turris SE Sopron) - Kiss Dániel (Turris SE Sopron)
22. Balogh András (PTE PEAC) - Faragó Barnabás (PTE PEAC) Deák Milán (Sanitas Budo SE) - Márki Dániel (BPPK)
3/2 (7,-6,-8,7,8)
Deák Milán (Sanitas Budo SE) - Márki Dániel (BPPK)
27. Durucskó Márton (KSI SE) - Babó Máté (Gödöllői SK) Csille Lajos (Univer Sport Kft.) - Gombola Bence (Tokodi ATC)
3/0 (9,6,6)
Csille Lajos (Univer Sport Kft.) - Gombola Bence (Tokodi ATC)

 

Ifjúsági fiú egyes főtábla

1. András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/1
(-4,7,7,5)
András Csaba
3/0
(6,4,4)
András Csaba
4/0
(6,6,7,6)
András Csaba
4/1
(7,-8,11,6,3)

András Csaba
4/0
(10,6,6,8)

2. Tamás Szabolcs ISK Székelyudvarhely
3. Fehér Balázs BVSC-Zugló SI Farkas Ezékiel
3/1
(9,8,-6,9)
4. Farkas Ezékiel BVSC-Zugló SI
5. Németh Márton PTE PEAC Németh Márton
3/1
(7,8,-8,7)
Németh Márton
3/2
(9,-3,-3,8,9)
6. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi
7. Folkmayer Marcell KSI SE Molnár Dávid
3/0
(1,5,15)
8. Molnár Dávid Nyírbátori ASE
9. Hőgye Gábor PTE PEAC Lotz Gergő
3/2
(8,-10,8,-4,3)
Lotz Gergő
3/1
(-6,9,8,5)
Pálfy J. Jakab
4/2
(7,-7,6,-9,9,8)
10. Lotz Gergő Budaörsi SC
11. Iván Bertold Celldömölki VVSE Medvegy Ákos
3/0
(8,4,9)
12. Medvegy Ákos Univer Sport Kft.
13. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Pálfy J. Jakab
3/2
(8,-11,5,-5,9)
Pálfy J. Jakab
3/0
(4,7,9)
14. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI
15. Krizsán László ATSK Szeged Both Olivér
3/1
(-7,5,8,1)
16. Both Olivér BVSC-Zugló SI
17. Nagy Norbert Budaörsi SC Nagy Norbert
3/1
(7,-9,4,7)
Nagy Norbert
3/0
(4,6,5)
Both Levente
4/3
(5,8,-6,-8,6,-10,4)
Molnár István Patrik
4/1
(-8,10,7,6,9)
18. Ádám Valentin Bajai ASE
19. Balogh Bence Fastron AC Tolna Balogh Bence
3/2
(10,-7,7,-4,10)
20. Huzsvár Erik KSI SE
21. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI Rózsa Dávid
3/0
(9,10,10)
Both Levente
3/2
(-10,6,5,-4,9)
22. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
23. Faragó Barnabás PTE PEAC Both Levente
3/2
(12,-9,-9,3,6)
24. Both Levente BVSC-Zugló SI
25. Terék Norbert BVSC-Zugló SI Terék Norbert
3/1
(5,-12,4,5)
Baranyai Domonkos
3/1
(-9,9,8,4)
Molnár István Patrik
4/0
(7,8,5,8)
26. Fülöp Zsombor BVSC-Zugló SI
27. Ócsai Máté Ceglédi VSE Baranyai Domonkos
3/2
(-4,-7,6,7,9)
28. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE
29. Galáth Ferenc KSI SE Krebs Bálint
3/2
(-8,8,9,-9,8)
Molnár István Patrik
3/1
(10,-9,7,8)
30. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
31. Vida Dávid BVSC-Zugló SI Molnár István Patrik
3/0
(4,2,3)
32. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Ifjúsági fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Balogh András PTE PEAC 0/3   3/0 1 2.
3. Szita Csaba Cserszegtomaji SK 0/3 0/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 2 1.
2. Gál Szabolcs Egri VSIPAK 1/3   3/1 1 2.
3. Kiss Dániel Turris SE Sopron 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Marossy Dénes Budaörsi SC   0/3 0/3 0 3.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 3/0   3/1 2 1.
3. Zsuffa Ádám Bajai ASE 3/0 1/3   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabalics Tamás KSI SE   2/3 3/0 1 2.
2. Fehér Balázs BVSC-Zugló SI 3/2   3/0 2 1.
3. Penteli Marcell Cserszegtomaji SK 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Deák Milán Sanitas Budo SE 0/3   3/1 1 2.
3. Imre Máté Turris SE Sopron 0/3 1/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Iván Bertold Celldömölki VVSE   3/0 3/1 2 1.
2. Purgai Botond Turris SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Györfi Tibor Gödöllői SK 1/3 2/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi   3/0 3/2 2 1.
2. Vári-Kakas Andor BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Jenei Barnabás ISK Székelyudvarhely 2/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Bence Fastron AC Tolna   3/0 3/1 2 1.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 0/3   3/1 1 2.
3. Durucskó Márton KSI SE 1/3 1/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krizsán László ATSK Szeged   3/2 3/0 2 1.
2. Szűcs Sándor Békési TE 2/3   2/3 0 3.
3. Schleer András Gödöllői SK 0/3 3/2   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ujvári Máté KSI SE   3/0 3/0 0/3 2 2.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3   3/2 1/3 1 3.
3. Festorazzo Krisztián Kispest SE 0/3 2/3   0/3 0 4.
4. Ádám Valentin Bajai ASE 3/0 3/1 3/0   3 1.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 1/3 3/0 2 1.
2. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Márki Dániel BPPK 3/1 0/3   3/0 2 3.
4. Bándi Tamás ISK Székelyudvarhely 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fülöp Zsombor BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos VSK 0/3   3/0 1/3 1 3.
3. Tiszay Ádám Szent Pál Akadémia 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Bedő Norbert Egri VSIPAK 0/3 3/1 3/0   2 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI   0/3 0/3 3/0 1 3.
2. Gombola Bence Tokodi ATC 3/0   1/3 3/0 2 2.
3. Tamás Szabolcs ISK Székelyudvarhely 3/0 3/1   3/0 3 1.
4. Csille Lajos Univer Sport Kft. 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Faragó Barnabás PTE PEAC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 0/3   0/3 3/0 1 3.
3. Medvés Antal NMSK Kézdivásárhely 0/3 3/0   3/0 2 2.
4. Babó Máté Gödöllői SK 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Leó Turris SE Sopron   3/1 1/3 3/0 2 2.
2. Tubak Dániel ATSK Szeged 1/3   1/3 3/1 1 3.
3. Folkmayer Marcell KSI SE 3/1 3/1   3/0 3 1.
4. Bercsényi Marcell Kispest SE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Söveges Zalán Turris SE Sopron 0/3   0/3 3/1 1 4.
3. Karácsony Dániel ISK Székelyudvarhely 0/3 3/0   0/3 1 3.
4. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 1/3 1/3 3/0   1 2.