NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2016. évi őszi évadnyitó I. osztályú serdülő asztalitenisz ranglistaversenye

Serdülő fiú páros:

1. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Both Olivér (BVSC-Zugló SI) András-Both
3/0
András-Both
3/0
(3,4,6)
András-Both
3/0
(6,5,6)
András-Both
3/0
(1,5,13)
András-Both
3/0
(10,5,9)
2. Móczár Bálint (KSI SE) - Németh Pál (KSI SE)
3. Bíró Bálint (Dunaújvárosi FDSE) - Kristóf Balázs (KSI SE) Hőgye-Faragó
3/1
4. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Faragó Barnabás (PTE PEAC)
5. Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) - Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI) Krebs-Hajdu
3/1
Krebs-Hajdu
3/2
(-6,-10,10,9,7)
6. Vetésy Norbert (ISK Székelyudvarhely) - Bándi Tibor Tamás (ISK Székelyudvarhely)
7. Szűcs Sándor (Békési TE) - Molnár Levente László (A.S.E. Orosháza) Szűcs-Molnár
3/2
8. Terék Norbert (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
9. Sánduly Levente (ISK Székelyudvarhely) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) Sánduly-Farkas
3/0
Sánduly-Farkas
3/0
(1,8,4)
Sánduly-Farkas
3/0
(8,4,9)
10. Jádi Dominik (Univer Sport Kft.) - Kiss Bálint (Univer Sport Kft.)
11. Fónagy Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC) Sánduly-Farkas
3/0
12. Farkas Dávid (Eötvös DPSE) - Szántosi Dávid (Szarvasi Körös ASE)
13. Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) - Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) Krebs-Bartal
3/0
Krebs-Bartal
3/0
(6,8,8)
14. Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) - Nagy Balázs (Tiszaújvárosi SC)
15. Folkmayer Marcell (Asztalitenisz Egyetem) - Brázai Balázs (Asztalitenisz Egyetem) Ócsai-Huzsvár
3/0
16. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Huzsvár Erik (KSI SE)
17. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Virág Bence (Univer Sport Kft.) Pálfy-Virág
3/0
Pálfy-Virág
3/0
(7,2,9)
Pálfy-Virág
3/1
(9,6,-10,8)
Pálfy-Virág
3/1
(12,8,-7,7)
18. Balogh András (PTE PEAC) - Vándor András (Városi SE Dunakeszi)
19. Györfi Tibor (Gödöllői EAC) - Schleer András (Gödöllői EAC) Györfi-Schleer
3/0
20. Kiss Dániel (Turris SE Sopron) - Fehér Leó (Turris SE Sopron)
21. Krizsán László (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Krizsán-Tubak
3/0
Galáth-Kovács
3/1
(4,-7,7,2)
22. Szabó Zsigmond (Kispest SE) - Juhász Gergely (Kispest SE)
23. Makai Dominik (Várpalotai Bányász SK) - Kötél Ferenc (Polgárdi Városi SE) Galáth-Kovács
3/1
24. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos)
25. Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) - Balogh Bence (Fastron AC Tolna) Kishegyi-Balogh
3/1

Kishegyi-Balogh
3/1
(-14,4,6,2)

Kishegyi-Balogh
3/2
(9,-8,-9,2,5)
26. Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Karácsony Árpád Dániel (ISK Székelyudvarhely)
27. Bauer Szilárd Miklós (Fastron AC Tolna) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna) Szabó-Sándor
3/0
28. Szabó Imre (ATSK Szeged) - Sándor Dávid (ATSK Szeged)
29. Páris Artúr (Balassagyarmati DSZVSE) - Molnár András (Szombathelyi AK) Páris-Molnár
3/0
Páris-Molnár
3/0
(10,10,6)
30. Festorazzo Krisztián (Kispest SE) - Bercsényi Marcell (Kispest SE)
31. Durucskó Márton (Asztalitenisz Egyetem) - Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) Hőgye-Molnár
3/1
32. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE)

Bejátszók:

3. Bíró Bálint (Dunaújvárosi FDSE) - Kristóf Balázs (KSI SE) Bíró Bálint (Dunaújvárosi FDSE) - Kristóf Balázs (KSI SE)
3/0 (3,6,5)
Grigoropoulos Péter (Kispest SE) - Rácz Péter (Kispest SE)
6. Imre Máté (Turris SE Sopron) - Söveges Zalán (Turris SE Sopron) Vetésy Norbert (ISK Székelyudvarhely) - Bándi Tibor Tamás (ISK Székelyudvarhely)
3/2 (-9,4,-3,4,6)
Vetésy Norbert (ISK Székelyudvarhely) - Bándi Tibor Tamás (ISK Székelyudvarhely)
10. Jádi Dominik (Univer Sport Kft.) - Kiss Bálint (Univer Sport Kft.) Jádi Dominik (Univer Sport Kft.) - Kiss Bálint (Univer Sport Kft.)
3/0 (3,8,5)
Hollós Balázs (Városi SE Dunakeszi) - Babó Vilmos (Gödöllői EAC)
11. Fónagy Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC) Fónagy Árva Péter (Tiszaújvárosi SC) - Köllő Ábel (Tiszaújvárosi SC)
3/0 (7,6,10)
Ürge Krisztián (Kispest SE) - Végh Imre (Kispest SE)
14. Vezér Kálmán (Mohácsi TE) - Óh Martin (Mohácsi TE) Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) - Nagy Balázs (Tiszaújvárosi SC)
3/2 (-8,6,-10,9,7)
Harkály Bálint (Celldömölki VVSE) - Nagy Balázs (Tiszaújvárosi SC)
19. Kárpáti Ágoston (BVSC-Zugló SI) - Domokos Bence (BVSC-Zugló SI) Györfi Tibor (Gödöllői EAC) - Schleer András (Gödöllői EAC)
3/1 (-9,9,3,9)
Györfi Tibor (Gödöllői EAC) - Schleer András (Gödöllői EAC)
22. Pauer Bence (Mohácsi TE) - Csille Lajos (Univer Sport Kft.) Szabó Zsigmond (Kispest SE) - Juhász Gergely (Kispest SE)
3/2 (9,-7,10,-6,8)
Szabó Zsigmond (Kispest SE) - Juhász Gergely (Kispest SE)
23. Aubert Adrián (Mohácsi TE) - Pancza Milán (Mohácsi TE) Makai Dominik (Várpalotai Bányász SK) - Kötél Ferenc (Polgárdi Városi SE)
3/2 (-4,-9,8,4,5)
Makai Dominik (Várpalotai Bányász SK) - Kötél Ferenc (Polgárdi Városi SE)
26. Tótin Kristóf (Ceglédi VSE) - Hörömpő Ferenc (Ceglédi VSE) Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Karácsony Árpád Dániel (ISK Székelyudvarhely)
3/1 (-7,8,5,9)
Jenei Barnabás (ISK Székelyudvarhely) - Karácsony Árpád Dániel (ISK Székelyudvarhely)
27. Bauer Szilárd Miklós (Fastron AC Tolna) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna) Bauer Szilárd Miklós (Fastron AC Tolna) - Straubinger Balázs (Fastron AC Tolna)
3/1 (9,-11,8,6)
Freund Tamás Jankó (Budaörsi SC) - Patak Bence (Budaörsi SC)
30. Festorazzo Krisztián (Kispest SE) - Bercsényi Marcell (Kispest SE) Festorazzo Krisztián (Kispest SE) - Bercsényi Marcell (Kispest SE)
3/0 (4,8,7)
Pálos Gergő (Mohácsi TE) - Pauer Bálint (Mohácsi TE)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
(3,5,3,10)
András Csaba
4/0
(8,4,7,8)
András Csaba
4/1
(5,-9,11,11,10)
András Csaba
4/0
(7,5,6,7)

András Csaba
4/0
(6,5,2,6)

2. Molnár András Szombathelyi AK
3. Sánduly Levente ISK Székelyudvarhely Sánduly Levente
4/0
(5,5,1,9)
4. Krizsán László ATSK Szeged
5. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI Krebs Bálint
4/1
(7,8,9,-5,7)
Terék Norbert
4/2
(6,7,-9,5,-7,10)
6. Kovács Kristóf Győri Elektromos
7. Fehér Leó Turris SE Sopron Terék Norbert
4/0
(4,10,4,2)
8. Terék Norbert KSI SE
9. Hőgye Gábor PTE PEAC Hőgye Gábor
4/2
(-3,5,-13,9,9,8)
Hőgye Gábor
4/0
(10,3,7,10)
Hőgye Gábor
4/2
(-9,-10,10,4,4,5)
10. Szűcs Sándor Békési TE
11. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem Kishegyi Ákos
4/0
(2,7,6,7)
12. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi
13. Ujvári Máté KSI SE Ujvári Máté
4/0
(8,6,5,11)
Farkas Ezékiel
4/1
(6,5,7,-5,5)
14. Farkas Dávid Eötvös DPSE
15. Karácsony Árpád D. ISK Székelyudvarhely Farkas Ezékiel
4/1
(4,-10,2,8,10)
16. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE
17. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
4/0
(6,6,6,5)
Molnár Dávid
4/3
(8,-11,-18,9,8,-8,10)
Molnár Dávid
4/0
(7,11,10,7)
Both Olivér
4/0
(3,16,7,6)
18. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI
19. Sándor Dávid ATSK Szeged Virág Bence
4/0
(11,10,7,14)
20. Virág Bence Univer Sport Kft.
21. Hőgye Dániel PTE PEAC Hőgye Dániel
4/2
(-10,7,-10,5,10,9)
Pálfy J. Jakab
4/1
(7,4,9,-9,3)
22. Kiss Dániel Turris SE Sopron
23. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC Pálfy J. Jakab
4/0
(3,6,6,9)
24. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
25. Ócsai Máté Ceglédi VSE Páris Artúr
4/3
(-11,8,-6,8,8,-2,7)
Páris Artúr
4/1
(-7,5,9,8,10)
Both Olivér
4/0
(6,2,9,3)
26. Páris Artúr Balassagyarmat
27. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI Galáth Ferenc
4/3
(7,-9,-7,-7,7,11,9)
28. Galáth Ferenc Mezőtúri AFC
29. Szabó Imre ATSK Szeged Tubak Dániel
4/2
(-11,9,-6,12,7,8)
Both Olivér
4/0
(4,3,3,5)
30. Tubak Dániel ATSK Szeged
31. Faragó Barnabás PTE PEAC Both Olivér
4/0
(4,9,3,4)
32. Both Olivér BVSC-Zugló SI

Bejátszók:

1. Balogh András PTE PEAC Molnár András
3/2 (7,5,-8,-11,9)
Molnár András Szombathelyi AK
2. Faragó Barnabás PTE PEAC Faragó Barnabás
3/0 (5,4,9)
Durucskó Márton Asztalitenisz Egyetem SE
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló Hajdu Ákos
3/1 (5,6,-4,9)
Tótin Kristóf Ceglédi VSE
4. Jádi Dominik Univer Sport Kft. Karácsony Árpád Dániel
3/0 (9,3,5)
Karácsony Árpád Dániel ISK Székelyudvarhely

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sánduly Levente ISK Székelyudvarhely   3/0 3/0 2 1.
2. Móczár Bálint KSI SE 0/3   3/2 1 2.
3. Óh Martin Mohácsi TE 0/3 2/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   3/0 3/0 2 1.
2. Hörömpő Ferenc Ceglédi VSE 0/3   3/1 1 2.
3. Bíró Bálint Dunaújvárosi FDSE 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tubak Dániel ATSK Szeged   3/0 3/1 2 1.
2. Imre Máté Turris SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Vetésy Norbert ISK Székelyudvarhely 1/3 2/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Németh Pál KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Ürge Krisztián Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sándor Dávid ATSK Szeged   3/0 3/0 2 1.
2. Kárpáti Ágoston BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Bauer Szilárd Miklós Fastron AC Tolna 0/3 1/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Dávid Eötvös DPSE   3/0 3/0 2 1.
2. Makai Dominik Várpalotai Bányász SK 0/3   3/1 1 2.
3. Pancza Milán Mohácsi TE 0/3 1/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem   3/1 3/0 2 1.
2. Kiss Bálint Univer Sport Kft. 1/3   0/3 0 3.
3. Györfi Tibor Gödöllői EAC 0/3 3/0   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kiss Dániel Turris SE Sopron   3/1 3/0 2 1.
2. Vándor András Városi SE Dunakeszi 1/3   3/0 1 2.
3. Szabó Zsigmond Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Páris Artúr Balassagyarmat   3/0 3/0 2 1.
2. Harkály Bálint Celldömölki VVSE 0/3   3/0 1 2.
3. Babó Vilmos Gödöllői EAC 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szűcs Sándor Békési TE   3/0 3/0 2 1.
2. Söveges Zalán Turris SE Sopron 0/3   3/2 1 2.
3. Bercsényi Marcell Kispest SE 0/3 2/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC   3/2 3/0 2 1.
2. Aubert Adrián Mohácsi TE 2/3   1/3 0 3.
3. Jenei Barnabás ISK Székelyudvarhely 0/3 3/1   1 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Fehér Leó Turris SE Sopron   3/1 3/0 2 1.
2. Fónagy-Árva Péter Tiszaújvárosi SC 1/3   3/0 1 2.
3. Grigoropoulos Péter Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kristóf Balázs KSI SE   3/0 0/3 1 2.
2. Köllő Ábel Tiszaújvárosi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Karácsony Árpád Dániel ISK Székelyudvarhely 3/0 3/1   2 1.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Vezér Kálmán Mohácsi TE 0/3   3/0 1 2.
3. Végh Imre Kispest SE 0/3 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár András Szombathelyi AK   3/0 3/0 2 1.
2. Csille Lajos Univer Sport Kft. 0/3   1/3 0 3.
3. Bándi Tibor Tamás ISK Székelyudvarhely 0/3 3/1   1 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pauer Bálint Mohácsi TE 1/3   2/3 3/0 1 3.
3. Schleer András Gödöllői EAC 0/3 3/2   3/0 2 2.
4. Füzéry Levente Palotai Titánok SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Levente László A.S.E. Orosháza   3/1 3/1 1/3 2 2.
2. Brázai Balázs Botond Asztalitenisz Egyetem 1/3   3/0 2/3 1 3.
3. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 1/3 0/3   1/3 0 4.
4. Tótin Kristóf Ceglédi VSE 3/1 3/2 3/1   3 1.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Durucskó Márton Asztalitenisz Egyetem   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Festorazzo Krisztián Kispest SE 0/3   0/3 3/2 1 3.
3. Domokos Bence BVSC-Zugló SI 0/3 3/0   3/1 2 2.
4. Pálos Gergő Mohácsi TE 0/3 2/3 1/3   0 4.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balogh András PTE PEAC   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Cserey Bálint BVSC-Zugló SI 1/3   3/2 3/0 2 2.
3. Patak Bence Budaörsi SC 0/3 2/3   3/2 1 3.
4. Kötél Ferenc Polgárdi VSE 1/3 0/3 2/3   0 4.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jádi Dominik Univer Sport Kft.   3/1 3/0 3/0 3 1.
2. Pauer Bence Mohácsi TE 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Hollós Balázs Városi SE Dunakeszi 0/3 0/3   3/1 1 3.
4. Nagy Balázs Tiszaújvárosi SC 0/3 1/3 1/3   0 4.