NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2016. évi őszi évadnyitó I. osztályú ifjúsági asztalitenisz ranglistaversenye

Ifjúsági fiú páros:

1. Balázs Bence (Univer Sport Kft.) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) Balázs-Molnár
3/1
Balázs-Molnár
3/1
(5,6,-6,2)
Balázs-Molnár
3/1
(-8,4,5,9)
Timafalvi-Banok
3/0
(10,5,9)
Timafalvi-Banok
3/0
(6,4,8)
2. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Vári-Kakas Andor (BVSC-Zugló SI)
3. Lehman Chan (Urban TTC) - Kevin Fang (Urban TTC) Terék-Ujvári
3/0
4. Terék Norbert (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE)
5. Medvegy Ákos (Univer Sport Kft.) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) Galáth-Kovács
3/1
Németh-Hőgye
3/1
(3,-7,8,3)
6. Galáth Ferenc (Mezőtúri AFC) - Kovács Kristóf (Győri Elektromos)
7. Molnár András (Szombathelyi AK) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus) Németh-Hőgye
3/0
8. Németh Márton (PTE PEAC) - Hőgye Gábor (PTE PEAC)
9. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) Nagy-Molnár
3/0
Nagy-Molnár
3/2
(8,8,-9,-9,9)
Timafalvi-Banok
3/0
(4,5,8)
10. Stuart Heriott (Urban TTC) - George Coulson (Urban TTC)
11. Hőgye Dániel (PTE PEAC) - Faragó Barnabás (PTE PEAC) Baranyai-Iván
3/1
12. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE)
13. Bartal Tamás (BVSC-Zugló SI) - Kishegyi Ákos (Városi SE Dunakeszi) Bartal-Kishegyi
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
(5,6,5)
14. Móczár Bálint (KSI SE) - Németh Pál (KSI SE)
15. Szabó Imre (ATSK Szeged) - Sándor Dávid (ATSK Szeged) Timafalvi-Banok
3/0
16. Timafalvi Gergő (Egri Coop SC) - Banok Tamás (1. FC Bayreuth)
17. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Both Olivér (BVSC-Zugló SI) András-Both
3/0
András-Both
3/2
(4,3,-9,-10,7)
András-Both
3/0
(14,5,5)
András-Both
3/1
(9,5,-6,1)
18. Fülöp Zsombor (BVSC-Zugló SI) - Bartal Gergő (Szekszárd AC)
19. Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) - Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) Pálfy-Virág
j.n.
20. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Virág Bence (Univer Sport Kft.)
21. Szabalics Tamás (KSI SE) - Szabó Bence (KSI SE) Szabalics-Szabó
3/1
Felker-Keresztény
3/0
(7,3,4)
22. Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI)
23. Kardos István (Bajai T. SE) - Márton Márk (Városi SE Dunakeszi) Felker-Keresztény
j.n.
24. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI)
25. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Tóth-Mezei
3/1
Farkas-Nagy
3/1
(9,9,-6,7)
Farkas-Nagy
3/2
(7,-6,-5,9,8)
26. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI)
27. Krizsán László ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged) Farkas-Nagy
3/0
28. Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvári TE) - Nagy Bence (ATSK Szeged)
29. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Marossy Dénes (Budaörsi SC) Lotz-Marossy
3/1
Bruckner-Kovács
3/1
(11,9,-8,4)
30. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Vadnai Vince (BVSC-Zugló SI)
31. Ádám Valentin (Bajai T. SE) - Zsuffa Ádám (Bajai T. SE) Bruckner-Kovács
3/0
32. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI)

 

Ifjúsági fiú egyes főtábla

1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
4/0
(4,4,3,3)
Molnár István Patrik
4/0
(6,5,9,4)
Molnár István Patrik
4/3
(10,8,-13,-4,-5,7,2)
Molnár István Patrik
4/1
(9,5,7,-9,7)

Molnár István Patrik
4/0
(7,9,7,9)

2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI
3. Sándor Dávid ATSK Szeged Hőgye Gábor
4/3
(-6,4,-4,-7,7,5,10)
4. Hőgye Gábor PTE PEAC
5. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE Baranyai Domonkos
4/2
(8,5,-10,-8,10,3)
András Csaba
4/1
(4,6,6,-9,3)
6. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
7. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE András Csaba
4/1
(6,3,-10,6,6)
8. András Csaba BVSC-Zugló SI
9. Timafalvi Gergő Egri Coop SC Timafalvi Gergő
4/1
(-9,4,3,10,8)
Timafalvi Gergő
4/0
(4,5,5,4)
Timafalvi Gergő
4/0
(9,9,5,7)
10. Hőgye Dániel PTE PEAC
11. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Tóth Bence
4/2
(-9,8,5,-8,5,10)
12. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus
13. Németh Márton PTE PEAC Németh Márton
4/0
(9,3,7,8)
Kovács Gábor
4/0
(6,8,4,3)
14. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus
15. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/0
(5,6,6,6)
16. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
17. Balázs Bence Univer Sport Kft. Balázs Bence
4/0
(5,8,5,8)
Balázs Bence
4/1
(-6,7,10,9,7)
Both Olivér
4/3
(9,8,-10,8,-10,
-8,10)
Bruckner Máté
4/3
(5,-8,6,-9,-6,9,10)
18. Iván Bertold Celldömölki VVSE
19. Szabó Bence KSI SE Nagy Bence
4/1
(11,-6,10,10,9)
20. Nagy Bence ATSK Szeged
21. Nagy Norbert Budaörsi SC Nagy Norbert
4/0
(11,7,11,9)
Both Olivér
4/2
(-6,6,3,-9,6,4)
22. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
23. Lotz Gergő Budaörsi SC Both Olivér
4/0
(5,5,3,7)
24. Both Olivér BVSC-Zugló SI
25. Banok Tamás 1. FC Bayreuth (GER) Banok Tamás
4/0
(8,9,8,5)
Terék Norbert
4/1
(8,-7,2,9,3)
Bruckner Máté
4/2
(-5,6,7,-7,7,7)
26. Medvegy Ákos Univer Sport Kft.
27. Szabó Imre ATSK Szeged Terék Norbert
4/0
(1,6,4,2)
28. Terék Norbert KSI SE
29. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
4/3
(-5,9,5,-9,-8,7,10)
Bruckner Máté
4/0
(6,2,8,9)
30. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
31. Ócsai Máté Ceglédi VSE Bruckner Máté
4/0
(6,7,3,4)
32. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI

 

Ifjúsági fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 2 1.
2. Kardos István Bajai T. SE 0/3   2/3 0 3.
3. George Coulson Urban TTC (ENG) 2/3 3/2   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI   3/2 3/0 2 1.
2. Bartal Gergő Szekszárd AC 2/3   1/3 0 3.
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3 3/1   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   3/2 3/1 2 1.
2. Tubak Dániel ATSK Szeged 2/3   1/3 0 3.
3. Márton Márk Városi SE Dunakeszi 1/3 3/1   1 2.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 2 1.
2. Zsuffa Ádám Bajai T. SE 1/3   2/3 0 3.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3 3/2   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence KSI SE   3/1 3/2 2 1.
2. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Ádám Valentin Bajai T. SE 2/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   1/3 3/2 1 2.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 3/1   3/2 2 1.
3. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 2/3 2/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Molnár András Szombathelyi AK 0/3   0/3 0 3.
3. Krizsán László ATSK Szeged 0/3 3/0   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Marossy Dénes Budaörsi SC   2/3 3/0 1 2.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 3/2   3/1 2 1.
3. Vadnai Vince BVSC-Zugló SI 0/3 1/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Ujvári Máté KSI SE 1/3   1/3 0 3.
3. Stuart Heriott Urban TTC (ENG) 0/3 3/1   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Medvegy Ákos Univer Sport Kft.   3/2 3/1 2 1.
2. Fülöp Zsombor BVSC-Zugló SI 2/3   3/2 1 2.
3. Faragó Barnabás PTE PEAC 1/3 2/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Virág Bence Univer Sport Kft.   0/3 3/2 1 2.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 3/0   3/0 2 1.
3. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 2/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bartal Tamás BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Kishegyi Ákos Városi SE Dunakeszi 0/3   3/0 1 2.
3. Móczár Bálint KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Galáth Ferenc Mezőtúri AFC   0/3 3/0 1 2.
2. Iván Bertold Celldömölki VVSE 3/0   3/0 2 1.
3. Kevin Fang Urban TTC (ENG) 0/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabalics Tamás KSI SE   0/3 0/3 0 3.
2. Ócsai Máté Ceglédi VSE 3/0   3/0 2 1.
3. Vári-Kakas Andor BVSC-Zugló SI 3/0 0/3   1 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvári TE   2/3 3/1 3/0 2 5/3 1.
2. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 3/2   3/0 1/3 2 4/5 2.
3. Németh Pál KSI SE 1/3 0/3   0/3 0   4.
4. Lehman Chan Urban TTC (ENG) 0/3 3/1 3/0   2 3/4 3.