NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2014. évi őszi évadnyitó I. osztályú serdülő asztalitenisz ranglistaversenye

Serdülő fiú páros:

1. Juhász Patrik (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE) Juhász-Terék Juhász-Terék
3/0
(3,4,10)
Juhász-Terék
3/0
(9,6,7)
Juhász-Terék
3/0
(4,6,11)
Juhász-Terék
3/1
(6,9,-9,6)
Juhász-Terék
3/2
(8,-6,-9,9,7)
2. x
3. x Virág-Medvegy
4. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE)
5. Kovács Kristóf (Győri Elektromos) - Lajos Bence (Lengyeltóti) Kovács-Lajos
3/1
Nagy-Soós
3/1
(7,5,-7,8)
6. Gelencsér Bálint (Kanizsa Sörgyár) - Galáth Ferenc (Dunakeszi Kinizsi)
7. x Nagy-Soós
8. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK)
9. Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE) - Pungor Bálint (SZAK) Nagy-Pungor Nagy-Pungor
3/1
(-6,16,4,4)
Pálfy-Szabóé
3/1
(-6,7,6,7)
10. x
11. Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi) - Porubszki Martin (Dunakeszi Kinizsi) Lengyel-Porubszki
j.n.
12. Francsics Dávid (Vértesszőlős) - Ferjáncz Ábrahám (Vértesszőlős)
13. Huzsvár Erik (KSI SE) - Ujvári Máté (KSI SE) Huzsvár-Ujvári Pálfy-Szabó
3/0
(3,11,4)
14. x
15. x Pálfy-Szabó
16. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI)
17. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Bartal Tamás (Fastron AC Tolna) Schmidt-Bartal Schmidt-Bartal
3/2
(10,5,-9,-7,10)
Schmidt-Bartal
3/1
(2,-10,9,5)
Hőgye-Németh
3/2
(10,7,-6,-9,9)
18. x
19. x Szabó-Tubak
20. Szabó Imre (ATSK Szeged) - Tubak Dániel (ATSK Szeged)
21. Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE) - Nagy Ádám (Celldömölki VVSE) Jenei-Vetésy
3/2
Jenei-Vetésy
3/2
(-7,-9,9,7,4)
22. Jenei Barnabás (Székelyudvarhely) - Vetésy Norbert (Székelyudvarhely)
23. x Székely-Farkas
24. Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvár)
25. Molnár Dávid (Nyírbátori ASE) - Szeles Kristóf (Nyírbátori ASE) Molnár-Szeles Molnár-Szeles
3/0
(10,8,6)
Hőgye-Németh
3/1
(9,-8,4,6)
26. x
27. Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC) Batta-Kuts
3/2
28. Balázs Bence (Kanizsa Sörgyár) - Domián Dávid (Kanizsa Sörgyár)
29. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Krebs Bálint (BVSC-Zugló SI) Zsiga-Krebs Hőgye-Németh
3/2
(9,-6,-7,6,7)
30. x
31. x Hőgye-Németh
32. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
33. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI) András-Rózsa András-Rózsa
3/0
(9,5,2)
András-Rózsa
3/0
(5,9,7)
Tamás-Sánduly
3/1
(-4,1,7,5)
Tamás-Sánduly
3/1
(9,10,-7,10)
34. x
35. x Szabó-Kisvarga
36. Szabó Márk (Ceglédi VSE) - Kisvarga Jonatán (Pénzügyőr SE)
37. Tóth Péter Ádám (Jászkun Volán SC) - Tóth Attila Márk (Jászkun Volán SC) Tóth-Tóth
3/1
Baranyai-Iván
3/0
(3,9,7)
38. Husznai Albert (PTE PEAC) - Balogh Bence (Fastron AC Tolna)
39. x Baranyai-Iván
40. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Iván Bertold (Celldömölki VVSE)
41. Fehér Balázs (KSI SE) - Németh Pál (KSI SE) Tamás-Sánduly
3/0
Tamás-Sánduly
3/1
(4,-7,6,7)
Tamás-Sánduly
3/1
(11,-8,8,9)
42. Tamás Szabolcs (Székelyudvarhely) - Sánduly Levente (Székelyudvarhely)
43. Losonczi Benjámin (Budai XI SE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) Losonczi-Marossy
3/1
44. Folkmayer Szabolcs (Asztalitenisz Egyetem) - Folkmayer Marcell (Asztalit. Egyetem)
45. Hajdu Ákos (BVSC-Zugló SI) - Krebs Levente (BVSC-Zugló SI) Hajdu-Krebs Szabalics-Terék
3/0
(9,4,6)
46. x
47. x Szabalics-Terék
48. Szabalics Tamás (KSI SE) - Terék Dániel (KSI SE)
49. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Nagy-Kisvarga Nagy-Kisvarga
3/0
(2,5,7)
Nagy-Kisvarga
3/1
(-4,3,9,11)
Both-Both
3/1
(10,-10,8,2)
50. x
51. x Hatfaludi-Lutz
52. Hatfaludi Péter (KSI SE) - Lutz Péter (KSI SE)
53. Krizsán László (ATSK Szeged) - Sándor Dávid (ATSK Szeged) Krizsán-Sándor
3/2
Ócsai-Hőgye
3/0
(4,7,6)
54. Gombola Bence (Annavölgyi Bányász) - Orbán-Kabdebó Aba (Ceglédi VSE)
55. x Ócsai-Hőgye
56. Ócsai Máté (Ceglédi VSE) - Hőgye Dániel (PTE PEAC)
57. Kiss Barnabás (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Kiss-Lotz Kiss-Lotz
3/0
(7,6,5)
Both-Both
3/1
(4,7,-7,2)
58. x
59. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI) Vida-Castillo
j.n.
60. Bartal Tamás (Fastron AC Tolna) - Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna)
61. Kristóf Balázs (KSI SE) - Xiong Dawei (KSI SE) Kristóf-Xiong Both-Both
3/0
(1,5,6)
62. x
63. x Both-Both
64. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Both Levente Malév SC Both Levente
4/0
Both Levente
4/3
(-8,-7,9,-6,3,5,5)
Both Levente
4/3
(-7,-8,-5,3,9,5,3)
Both Levente
4/0
(5,9,9,5)

Both Levente
4/2
(5,-10,-12,7,10,4)

2. Pungor Bálint SZAK
3. Sánduly Levente Székelyudvarhely Sánduly Levente
4/2
4. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE
5. Hőgye Gábor PTE PEAC Hőgye Gábor
4/1
Rózsa Dávid
4/1
(4,6,2,-7,11)
6. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
7. Vida Dávid BVSC-Zugló SI Rózsa Dávid
4/0
8. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
9. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Szabó Bence
4/0
Tóth Bence
4/0
(9,9,6,7)
Tóth Bence
j.n.
(Terék N. sérülés miatt visszalépett)
10. Virág Bence Szarvasi Körös
11. Nagy Csaba SZAK Tóth Bence
4/0
12. Tóth Bence Kecskeméti Sp.
13. Schmidt Máté Ceglédi VSE Schmidt Máté
4/1
Terék Norbert
4/1
(6,7,-6,7,10)
14. Gombola Bence Annavölgyi B.
15. Hőgye Dániel PTE PEAC Terék Norbert
4/0
16. Terék Norbert KSI SE
17. András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
4/0
András Csaba
4/0
(4,5,8,7)
András Csaba
4/2
(7,9,-2,-6,2,10)
Juhász Patrik
4/1
(-3,6,5,8,5)
18. Lengyel Ádám Dunakeszi K.
19. Szabalics Tamás KSI SE Szabalics Tamás
4/1
20. Nagy Norbert Budaörsi SC
21. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Terék Dániel
4/1
Tamás Szabolcs
4/1
(7,7,-8,6,6)
22. Terék Dániel KSI SE
23. Tamás Szabolcs Székelyudvarhely Tamás Szabolcs
4/0
24. Németh Márton PTE PEAC
25. Both Olivér Malév SC Both Olivér
4/0
Both Olivér
4/0
(6,6,7,6)
Juhász Patrik
4/3
(9,-9,8,-9,17,-6,5)
26. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI
27. Bartal Tamás Tolna Mezei Levente
4/1
28. Mezei Levente Kecskeméti Sp.
29. Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
4/0
Juhász Patrik
4/1
(4,13,-10,5,6)
30. Nagy Béla Szarvasi K.
31. Barnyai Domonkos Celldömölki VVSE Juhász Patrik
4/0
32. Juhász Patrik KSI SE

 

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás KSI SE   3/0 3/1 3/0   1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   1/3 3/0    
3. Szabó Márk Ceglédi VSE 1/3 3/1   3/0    
4. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 0/3 0/3      

 

2. 16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tamás Szabolcs Székelyudvarhely   3/0 3/0 3/0   1.
2. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 0/3   3/2 3/0    
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 0/3 2/3   1/3    
4. Fehér Balázs KSI SE 0/3 0/3 3/1      

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel KSI SE   3/1 3/0 3/0   1.
2. Galáth Ferenc Dunakeszi Kinizsi 1/3   1/3 3/1    
3. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3 3/1   3/1    
4. Husznai Albert PTE PEAC 0/3 1/3 1/3      

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/1 3/0 3/0   1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 1/3   3/1 1/3    
3. Németh Pál KSI SE 0/3 1/3   0/3    
4. Vetésy Norbert ISK Székelyudvarhely 0/3 3/1 3/0      

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/1 3/0 0/3    
2. Porubszki Martin Dunakeszi Kinizsi 1/3   3/0 1/3    
3. Gelencsér Bálint Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3   0/3    
4. Sánduly Levente ISK Székelyudvarhely 3/0 3/1 3/0     1.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár   3/1 3/0 3/2   1.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 1/3   3/0 1/3    
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3    
4. Jenei Barnabás ISK Székelyudvarhely 2/3 3/1 3/0      

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE   3/0 3/2 3/1   1.
2. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 0/3   0/3 2/3    
3. Hatfaludi Péter KSI SE 2/3 3/0   3/0    
4. Tiszay Ádám BVSC-Zugló SI 1/3 3/2 0/3      

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   0/3 0/3   3/0    
2. Gombola Bence Annavölgyi Bányász 3/0   3/2   3/0   1.
3. Sándor Dávid ATSK Szeged 3/0 2/3     3/1    
4. Tamás Szabolcs átsors. 2/1-re ISK Székelyudvarhely              
5. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 1/3        

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI   0/3 3/2 3/0 3/0    
2. Bartal Tamás Fastron AC Tolna 3/0   3/0 2/3 3/0   1.
3. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 2/3 0/3   0/3 3/0    
4. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK 0/3 3/2 3/0   3/1    
5. Balázs Bence Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3 0/3 1/3      

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE   3/0 3/0 3/0 -   1.
2. Szabó Imre ATSK Szeged 0/3   3/0 1/3 -    
3. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 0/3 0/3   1/3 -    
4. Xiong Dawei KSI SE 0/3 3/1 3/1   -    
5. Galáth Ferenc átsors. 3/2-re Dunakeszi Kinizsi - - - -   - -

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Iván Bertold Celldömölki VVSE   1/3 3/1 1/3 -    
2. Pungor Bálint SZAK 3/1   3/0 3/1 -   1.
3. Lutz Péter KSI SE 1/3 0/3   3/1 -    
4. Krebs Levente BVSC-Zugló SI 3/1 1/3 1/3   -    
5. Gelencsér Bálint átsors. 5/3-ra Kanizsa Sörgyár - - - -   - -

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/2 3/0 3/1   1.
2. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/0 3/0    
3. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 2/3 0/3   3/0 3/1    
4. Domián Dávid Ádám Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3 0/3   1/3    
5. Folkmayer Marcell Asztalitenisz Egyetem 1/3 0/3 1/3 3/1      

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Lotz Gergő Budaörsi SC   0/3 3/1 3/1 0/3    
2. Losonczi Benjámin Budai XI SE 3/0   1/3 3/1 3/0   1.
3. Krebs Bálint BVSC-Zugló SI 1/3 3/1   3/2 3/1    
4. Ujvári Máté KSI SE 1/3 1/3 2/3   3/2    
5. Balogh Bence Fastron AC Tolna 3/0 0/3 1/3 2/3      

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   2/3 3/2 3/2 3/0    
2. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi 3/2   3/1 3/2 3/0   1.
3. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 2/3 1/3   1/3 3/0    
4. Huzsvár Erik KSI SE 2/3 2/3 3/1   3/0    
5. Folkmayer Szabolcs Asztalitenisz Egyetem 0/3 0/3 0/3 0/3      

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Virág Bence Szarvasi Körös ASE   3/0 3/0 3/0     1.
2. Francsics Dávid Vértesszőlősi SE 0/3   0/3 1/3      
3. Tubak Dániel ATSK Szeged 0/3 3/0   2/3      
4. Lajos Bence Lengyeltóti SE 0/3 3/1 3/2        
5. Levendovics András Budaörsi SC              

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3/1   1.
2. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE 0/3   3/1 3/1 1/3    
3. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3 1/3   2/3 2/3    
4. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 1/3 3/2   0/3    
5. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi 1/3 3/1 3/2 3/0