NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Sportiskola 2014. évi őszi évadnyitó I. osztályú ifjúsági asztalitenisz ranglistaversenye

Ifjúsági fiú páros:

1. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Majoros Bence (Nyírbátori ASE) Bruckner-Majoros
3/0
Bruckner-Majoros
3/2
(-10,5,-8,7,2)
Bruckner-Majoros
3/1
(-7,2,9,2)
Timafalvi-Banok
3/1
(10,5,-5,12)
Kovács-Kramarics
3/1
(9,-5,5,7)
2. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE)
3. Gyöngyösi Áron (Kanizsa Sörgyár) - Szöllősi Márk (Kanizsa Sörgyár) Balogh-Tóth
3/1
4. Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) - Tóth Áron (Kecskeméti Spartacus)
5. Schmidt Máté (Ceglédi VSE) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) Bánfi-Nagy
3/1
Bakos-Bruckner
3/0
(3,9,6)
6. Bánfi Norbert (ATSK Szeged) - Nagy Bence (ATSK Szeged)
7. Kiss Barnabás (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Bakos-Bruckner
3/0
8. Bakos Bendegúz (KSI SE) - Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI)
9. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (Univer Sport Kft.) Molnár-Balázs
3/1
Molnár-Balázs
3/0
(7,6,7)
Timafalvi-Banok
3/0
(8,9,7)
10. Nagy Csaba (SZAK) - Retter Barnabás (KSI SE)
11. Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE) Kosiba-Becker
3/2
12. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Becker László (BVSC-Zugló SI)
13. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC) Szabó-Pálfy
3/0
Timafalvi-Banok
3/1
(-8,9,7,6)
14. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
15. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) Timafalvi-Banok
3/0
16. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)
17. Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Kramarics Gergő (Univer Sport Kft.) Kovács-Kramarics
3/0
Kovács-Kramarics
3/0
(8,4,5)
Kovács-Kramarics
3/2
(-10,4,9,-7,4)
Kovács-Kramarics
3/0
(5,9,6)
18. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Vadnai Vince (BVSC-Zugló SI)
19. Ihász Máté (SZAK) - Nagy Martin (SZAK) Makk-Szabó
3/1
20. Makk Benedek (KSI SE) - Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus)
21. Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) Szabalics-Terék
3/2
Heiszman-Tóth
3/1
(-4,9,8,6)
22. Szabalics Tamás (KSI SE) - Terék Dániel (KSI SE)
23. Zachar Márk (Egri ÁFÉSZ SC) - Andrássy Attila (Egri ÁFÉSZ SC) Heiszman-Tóth
3/1
24. Heiszman Henrik (KSI SE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE)
25. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC) Both-Both
3/0
Both-Both
3/1
(-6,10,9,5)
Böhm-Kovács
3/0
(5,5,8)
26. Losonczi Benjámin (Budai XI SE) - Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI)
27. Páris Achim (Balassagyarmat) - Páris Artur (Balassagyarmat) Freisinberger-Juhász
3/1
28. Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE)
29. Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) Szeles-Szepesi
3/0
Böhm-Kovács
3/1
(-6,4,4,10)
30. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)
31. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Böhm-Kovács
3/0
32. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI)

Bejátszók:

6 Bánfi Norbert (ATSK Szeged) - Nagy Bence (ATSK Szeged) Bánfi-Nagy
3/2
Lengyel Ádám (Dunakeszi Kinizsi) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi SE)
11 Saadaldin Hamza (KSI SE) - Terék Norbert (KSI SE) Virág-Medvegy
j.n.
Virág Bence (Szarvasi Körös ASE) - Medvegy Ákos (Szarvasi Körös ASE)
22 Szabalics Tamás (KSI SE) - Terék Dániel (KSI SE) Szabalics-Terék
3/1
Szerdahelyi Krisztofer (Kanizsa Sörgyár) - Nagy Béla (Szarvasi Körös ASE)
27 Varga Roland (Kecskeméti Spartacus) - Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) Páris-Páris
3/0
Páris Achim (Balassagyarmat) - Páris Artur (Balassagyarmat)

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/1
Bruckner Máté
4/0
(11,7,9,6)
Bruckner Máté
4/2
(-10,-15,10,6,3,4)
Kovács Sebestyén
4/3
(9,-3,6,-7,-7,7,5)
Majoros Bence
4/0
(10,7,7,6)
2. Tóth Bence Kecskeméti Sp.
3. Nagy Bence ATSK Szeged Balázs Bence
4/1
4. Balázs Bence Univer Sport Kft.
5. Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
4/0
Molnár István Patrik
4/3
(11,-8,8,-11,6,
-7,16)
6. Both Olivér Malév SC
7. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI Molnár István Patrik
4/0
8. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
9. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE Kovács Sebestyén
4/0
Kovács Sebestyén
4/1
(8,4,5,-4,10)
Kovács Sebestyén
4/1
(4,5,-7,8,11)
10. Varga Roland Kecskeméti Sp.
11. Balogh Erik Kecskeméti Sp. Banok Tamás
4/2
12. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC
13. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kosiba Kristóf
4/2
Freisinberger Kristóf
4/0
(3,8,3,11)
14. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI
15. Juhász Patrik KSI SE Freisinberger Kristóf
4/0
16. Freisinberger Kristóf KSI SE
17. Majoros Bence Nyírbátori ASE Majoros Bence
4/0
Majoros Bence
4/0
(8,7,3,4)
Majoros Bence
4/2
(-8,5,-10,8,7,8)
Majoros Bence
4/0
(8,13,6,8)
18. Mizsei Tamás Dunaújvárosi ASE
19. Szepesi Bence Jászkun Volán SC Both Levente
4/3
20. Both Levente Malév SC
21. Bakos Bendegúz KSI SE Makk Benedek
4/1
Timafalvi Gergő
4/1
(3,-5,8,4,10)
22. Makk Benedek KSI SE
23. Bánfi Norbert ATSK Szeged Timafalvi Gergő
4/0
24. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC
25. Kramarics Gergő Univer Sport Kft. Kramarics Gergő
4/0
Kramarics Gergő
4/1
(13,-9,7,8,1)
Böhm Gábor
4/1
(4,-4,9,8,8)
26. Hőgye Gábor PTE PEAC
27. Tóth Áron Kecskeméti Sp. Kovács Gábor
4/0
28. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
29. Tóth Gábor Nyírbátori ASE Tóth Gábor
4/1
Böhm Gábor
4/3
(6,10,-10,-6,-8,8,8)
30. Németh Márton PTE PEAC
31. András Csaba BVSC-Zugló SI Böhm Gábor
4/1
32. Böhm Gábor Turris SE Sopron

Ifjúsági fiú selejtező csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Makk Benedek KSI SE   3/1 3/0   1.
2. Zachar Márk Egri ÁFÉSZ SC 1/3   3/2    
3. Lajos Bence Lengyeltóti SE 0/3 2/3      

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI   3/0 3/0   1.
2. Szeles Balázs Nyírbátori ASE 0/3   3/0    
3. Medvegy Ákos Szarvasi Körös ASE 0/3 0/3      

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0   1.
2. Nagy Martin SZAK 0/3   3/2    
3. Vadnai Vince BVSC-Zugló SI 0/3 2/3      

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szepesi Bence Jászkun Volán SC   3/1 3/0   1.
2. Gyöngyösi Áron Kanizsa Sörgyár SE 1/3   0/3    
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3 3/0      

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0   1.
2. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 1/3   3/1    
3. Retter Barnabás KSI SE 0/3 1/3      

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus   3/0jn 3/0 3/1   1.
2. Saadaldin Hamza KSI SE 0/3jn   1/3 0/3jn    
3. Szöllősi Márk Kanizsa Sörgyár SE 0/3 3/1   3/1    
4. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 1/3 3/0jn 1/3      

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Becker László BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 -    
2. Nagy Bence ATSK Szeged 3/0   3/1 -   1.
3. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3   -    
4. Retter Barnabás átsors. 5/3-ra KSI SE - - -   - -

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Németh Márton PTE PEAC   3/0 3/0 3/0   1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3   1/3 3/0    
3. Szabalics Tamás KSI SE 0/3 3/1   3/0    
4. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 0/3      

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus   0/3 3/2 3/2    
2. Bánfi Norbert ATSK Szeged 3/0   3/2 3/2   1.
3. Virág Bence Szarvasi Körös ASE 2/3 2/3   3/0    
4. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 2/3 2/3 0/3      

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 3/0   1.
2. Nagy Norbert Budaörsi SC 0/3   3/0 3/1    
3. Terék Dániel KSI SE 2/3 0/3   3/1    
4. Páris Achim Balassagyarmat 0/3 1/3 1/3      

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   0/3 3/1 0/3    
2. Ihász Máté SZAK 3/0   3/1 0/3    
3. Nagy Béla Szarvasi Körös ASE 1/3 1/3   0/3    
4. Mizsei Tamás Dunaújvárosi ASE 3/0 3/0 3/0     1.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   2/3 3/1 3/2    
2. Hőgye Gábor PTE PEAC 3/2   3/1 3/0   1.
3. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 1/3 1/3   3/1    
4. Andrássy Attila Egri ÁFÉSZ SC 2/3 0/3 1/3      

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/0 3/0   1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 3/2    
3. Szerdahelyi Krisztofer Kanizsa Sörgyár SE 0/3 0/3   0/3    
4. Lengyel Ádám Dunakeszi Kinizsi 0/3 2/3 3/0      

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Varga Roland Kecskeméti Spartacus   3/0jn 3/1 3/0   1.
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE 0/3jn   2/3 0/3jn    
3. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 1/3 3/2   3/0    
4. Nagy Csaba SZAK 0/3 3/0jn 0/3      

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 3/0    
2. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 3/0   3/1 3/1   1.
3. Kiss Barnabás Budaörsi SC 0/3 1/3   3/1    
4. Póta Krisztián Malév SC 0/3 1/3 1/3      

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 3/0   1.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 1/3   0/3 3/0    
3. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 0/3 3/0   0/3    
4. Losonczi Benjámin Budai XI SE 0/3 0/3 3/0