NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Kupa - 2013. évi évadnyitó I. osztályú utánpótlás fiú ranglistaverseny

Újonc II. kcs. (U11) fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
András Csaba
3/1
András Csaba
3/1
2.
Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE
3.
Jenei Barnabás Székelyudvarhely Hőgye Dániel
3/1
4.
Hőgye Dániel PTE PEAC
5.
Krebs Bálint VÁKE Krebs Bálint
3/0
Páris Artur
3/1
6.
Kovács Kristóf Győri Elektromos
7.
Bedő Norbert Kézdivásárhely Páris Artur
3/0
8.
Páris Artur Balassagyarmat
9.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Terék Norbert
3/0
Terék Norbert
3/0
Both Olivér
3/1
10.
Szabó Imre ATSK Szeged
11.
FaragóBarnabás Komló Opra Szabolcs
3/2
12.
Opra Szabolcs Kézdivásárhely
13.
Bolgár Tamás Fastron AC Tolna Bolgár Tamás
3/0
Both Olivér
3/0
14.
Gombola Bence Annavölgy
15.
Vetésy Norbert Székelyudvarhely Both Olivér
3/0
16.
Both Olivér Malév SC

 

Újonc II. kcs. (U11) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Jádi Dominik Univer-Sport Kft 0/3   1/3 0 3.
3. Szőcs Bence Székelyudvarhely 0/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Németh Máté SZAK 0/3   3/0 1 2.
3. Husznai Albert PTE PEAC 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Fehér Balázs KSI SE 0/3   3/0 1 2.
3. Hajdu Ákos BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Páris Artúr Balassagyarmat   3/0 3/0 2 1.
2. Krebs Levente VÁKE 0/3   3/0 1 2.
3. Marton Bálint SZAK 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3   1/3 0 3.
3. Galáth Ferenc BVSC-Zugló SI 0/3 3/1   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3   3/0 1 2.
3. Kiss Kevin Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/0 3/0 2 1.
2. Kiss Bálint Univer-Sport Kft 0/3   0/3 0 3.
3. Újvári Máté Csepel-Sziget SE 0/3 3/0   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   3/0 1/3 1 2.
2. Balogh Bence Fastron AC Tolna 0/3   0/3 0 3.
3. Opra Szabolcs Kézdivásárhely 3/1 3/0   2 1.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   3/0 1/3 1 2.
2. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 0/3   0/3 0 3.
3. Vetésy Norbert Székelyudvarhely 3/1 3/0   2 1.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   3/1 3/1 2 1.
2. Huzsvár Erik KSI SE 1/3   3/1 1 2.
3. Káló Norbert Székelyudvarhely 1/3 1/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   3/0 3/2 2 1.
2. Nagy Ádám Celldömölki VSE 0/3   1/3 0 3.
3. Vieriu Cristian Székelyudvarhely 2/3 3/1   1 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Freund Tamás Jankó Budaörsi SC 0/3   0/3 0 3.
3. Juhász Márk KSI SE 0/3 3/0   1 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kristóf Balázs KSI SE   0/3 1/3 0 3.
2. Tóth Péter Ádám Jácskun Volán SC 3/0   2/3 1 2.
3. Jenei Barnabás Székelyudvarhely 3/1 3/2   2 1.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tóth Szabolcs ATSK Szeged   2/3 1/3 0 3.
2. Gombola Bence Annavölgyi Bányász 3/2   3/0 2 1.
3. Hatfaludi Ádám KSI SE 3/1 0/3   1 2.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Faragó Barnabás Komló Sport Kft   3/0 3/2 2 1.
2. Marton Milán SZAK 0/3   1/3 0 3.
3. Kiss Barnabás KSI SE 2/3 3/1   1 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Darók Dániel Győri Elektromos   3/1 3/0 0/3 2 2.
2. Domokos Bence Statisztika PSC 1/3   3/2 0/3 1 3.
3. Almási Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3   0/3 0 4.
4. Bedő Norbert Kézdivásárhely 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

Újonc középső kcs. (U12) fiú főtábla

1. Hőgye Gábor PTE PEAC Hőgye Gábor
3/0
Hőgye Gábor
3/2
Sánduly Levente
3/2
Pálfy J. Jakab
3/2
(-10,9,6,-8,8)
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
3. Krizsán László ATSK Szeged Krizsán László
3/0
4. Harbi Faris Szaúd-Arábia
5. Hatfaludi Péter KSI SE Hatfaludi Péter
3/1
Sánduly Levente
3/0
6. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE
7. Taher Nawaf Szaúd-Arábia Sánduly Levente
3/1
8. Sánduly Levente Székelyudvarhely
9. Cisar Krisztián Kézdivásárhely Székely Szabolcs
3/0
Medves Antal
3/1
Pálfy J. Jakab
3/0
10. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
11. Szabó Márk Ceglédi VSE Medves Antal
3/0
12. Medves Antal Kézdivásárhely
13. Virág Bence Szarvas Virág Bence
3/0
Pálfy J. Jakab
3/1
14. Demku Roland BVSC-Zugló SI
15. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI Pálfy J. Jakab
3/1
16. Molnár Dávid Nyírbátori ASE

 

Újonc középső kcs. (U12) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/0 3/1 2 1.
2. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3   1/3 0 3.
3. Demku Roland BVSC-Zugló SI 1/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/1 3/0 2 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 1/3   3/0 1 2.
3. Shaiban Faris Szaúd-Arábia 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 1/3 2 2.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 0/3   3/0 2/3 1 3.
3. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Cisar Krisztián Kézdivásárhely 3/1 3/2 3/0   3 1.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár   3/2 3/2 2/3 2 2.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi 2/3   1/3 0/3 0 4.
3. Mutairi Turki Szaúd-Arábia 2/3 3/1   0/3 1 3.
4. Sánduly Levente Székelyudvarhely 3/2 3/0 3/0   3 1.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Hatfaludi Péter KSI SE 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Németh Pál Honvéd Szondi 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Farkas Bence Malév SC 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE   3/0 3/2 2/3 2 2.
2. Balázs Bence Kanizsa Sörgyár 0/3   0/3 0/3 0 4.
3. Taraifi Saleh Szaúd-Arábia 2/3 3/0   0/3 1 3.
4. Medves Antal Kézdivásárhely 3/2 3/0 3/0   3 1.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Virág Bence Szarvasi Kőrös   3/2 3/0 3/2 3 1.
2. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 2/3   3/0 0/3 1 3.
3. Tóbi Bálint Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Taher Nawaf Szaúd-Arábia 2/3 3/0 3/0   2 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Márk Ceglédi VSE   - 3/2 0/3 1 2.
2. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK -   - - - -
3. Lutz Péter KSI SE 2/3 -   2/3 0 3.
4. Harbi Faris Szaúd-Arábia 3/0 - 3/2   2 1.

 

 

Újonc összevont (U13) fiú főtábla

1.
András Csaba BVSC-Zugló SI András Csaba
3/0
András Csaba
3/0
András Csaba
3/2
(9,6,-5,-9,10)
András Csaba
3/2
(6,-3,-9,2,8)
András Csaba
3/2
(-8,-7,12,7,5)
2.
Szabó Márk Ceglédi VSE
3.
Varga Balázs Eötvös DPSE Varga Balázs
3/0
4.
Kiss Barnabás Budaörsi SC
5.
Baranyai Domonkos Celldömölki VSE Baranyai Domonkos
3/2
Velkey József
3/0
6.
Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK
7.
Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI Velkey József
3/0
8.
Velkey József Ceglédi VSE
9.
Németh Márton PTE PEAC Németh Márton
3/0
Rózsa Dávid
3/0
Both Olivér
3/0
(3,8,7)
10.
Vida Dávid BVSC-Zugló SI
11.
Milbacher Márton PTE PEAC Rózsa Dávid
3/0
12.
Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
13.
Sós Bendegúz PTE PEAC Iván Bertold
3/0
Both Olivér
3/0
14.
Iván Bertold Budaörsi SC
15.
Bolgár Tamás Fastron AC Tolna Both Olivér
3/0
16.
Both Olivér Malév SC
17.
Terék Norbert Pénzügyőr SE Terék Norbert
j.n.
Terék Norbert
3/0
Terék Norbert
3/0
(4,5,6)
Juhász Patrik
3/2
(5,-7,3,-5,8)
18.
Piros Bence Kecskemét
19.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI Soós Barnabás
3/0
20.
Soós Barnabás SZAK
21.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/0
Szabó Bence
3/2
22.
Hőgye Dániel PTE PEAC
23.
Medves Antal Kézdivásárhely Szabó Bence
3/1
24.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI
25.
Hőgye Gábor PTE PEAC Hőgye Gábor
3/1
Hőgye Gábor
3/0
Juhász Patrik
3/2
(9,2,-2,-4,4)
26.
Medvegy Ákos Szarvas
27.
Porubszki Martin Szécsény Pálfy J. Jakab
3/1
28.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
29.
Nagy Csaba SZAK Nagy Csaba
3/0
Juhász Patrik
3/0
30.
Taher Nawaf Szaúd-Arábia
31.
Virág Bence Szarvas Juhász Patrik
3/0
32.
Juhász Patrik KSI SE

Bejátszók:

1 Dudás Tamás (Kecskemét) Szabó Márk (Cegléd)
3/2
Szabó Márk (Cegléd)
2 Ferjáncz Attila (TASE) Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI)
3/0
Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI)
3 Cisar Krisztián (Kézdivásárhely) Vida Dávid (BVSC-Zugló SI)
3/1
Vida Dávid (BVSC-Zugló SI)
4 Újváry Máté (Csepel-Sziget) Bolgár Tamás (Tolna)
3/0
Bolgár Tamás (Tolna)
5 Piros Bence (Kecskemét) Piros Bence (Kecskemét)
3/0
Szeles Kristóf (Nyírbátor)
6 Krebs Bálint (VÁKE) Medves Antal (Kézdivásárhely)
3/1
Medves Antal (Kézdivásárhely)
7 Medvegy Ákos (Szarvas) Medvegy Ákos (Szarvas)
3/0
Opra Szabolcs (Kézdivásárhely)
8 Orbán-Kabdebó Aba (Cegléd) Virág Bence (Szarvas)
3/0
Virág Bence (Szarvas)

Újonc összevont (U13) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár   3/1 2/3 1 2.
2. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 1/3   1/3 0 3.
3. Taher Nawaf Szaúd-Arábia 3/2 3/1   2 1.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Varga Balázs Eötvös DPSE   3/0 3/0 2 1.
2. Balázs Bence Kanizsa Sörgyár 0/3   3/0 1 2.
3. Nagy Ádám Celldömölki VSE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Milbacher Márton PTE PEAC   3/1 3/0 2 1.
2. Tóth Attila Márk Jászkun Volán SC 1/3   3/0 1 2.
3. Farkas Dávid Eötvös DPSE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI   3/2 3/1 2 1.
2. Sándor Dávid ATSK Szeged 2/3   3/0 1 2.
3. Rózsa Márk Mohácsi TE 1/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   3/1 3/0 2 1.
2. Gaszt Bálint Komló Sport Kft 1/3   3/0 1 2.
3. Levendovics András Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Dániel PTE PEAC   3/0 3/0 2 1.
2. Domokos Bence Statisztika PSC 0/3   2/3 0 3.
3. Németh Pál Honvéd Szondi 0/3 3/2   1 2.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Porubszki Martin Szerva ASE Szécsény   3/0 3/0 2 1.
2. Tóth Szabolcs ATSK Szeged 0/3   1/3 0 3.
3. Keresztúri Viktor Mohácsi TE 0/3 3/1   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Iván Bertold Budaörsi SC   3/1 3/2 2 1.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 1/3   0/3 0 3.
3. Mutairi Turki Szaúd-Arábia 2/3 3/0   1 2.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Batta Gábor Budaörsi SC   0/3 2/3 0 3.
2. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 3/0   3/1 2 1.
3. Wellesz Márton Győri Elektromos 3/2 1/3   1 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna   3/0 3/0 2 1.
2. Krizsán László ATSK Szeged 0/3   3/1 1 2.
3. Kisgéczi Domonkos Pénzügyőr SE 0/3 1/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   2/3 3/0 1 2.
2. Medvegy Ákos Szarvasi Kőrös ASE 3/2   3/0 2 1.
3. Marton Milán SZAK 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vida Dávid BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 2 1.
2. Darók Dániel Tamás Győri Elektromos 0/3   0/3 0 3.
3. Gombola Bence Annavölgyi Bányász 1/3 3/0   1 2.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Krebs Bálint VÁKE   3/0 3/0 2 1.
2. Faragó Barnabás Komló Sport Kft 0/3   3/0 1 2.
3. Tóbi Bálint Kanizsa Sörgyár 0/3 0/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE   3/2 3/0 3/1 3 1.
2. Pável Attila Dunakeszi Kinizsi 2/3   3/0 3/1 2 2.
3. Fehér Balázs KSI SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Harbi Faris Szaúd-Arábia 1/3 1/3 3/0   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Piros Bence Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Lutz Péter KSI SE 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Husznai Albert PTE PEAC 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ócsai Máté Ceglédi VSE   1/3 3/0 2/3 1 3.
2. Hatfaludi Péter KSI SE 3/1   3/0 1/3 2 2.
3. Hargitai Bence Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Medves Antal Kézdivásárhely 3/2 3/1 3/0   3 1.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Virág Bence Szarvasi Kőrös ASE   3/0 - 3/0 2 1.
2. Kiss Bálint Univer-Sport Kft 0/3   - 3/0 1 2.
3. Molnár Krisztián Magyar-Kínai AK - -   - - -
4. Hatfaludi Ádám KSI SE 0/3 0/3 -   0 3.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Zsemberi Tamás Eötvös DPSE   0/3 3/2 3/0 2 2.
2. Ferjáncz Ábrahám Tatabányai ASE 3/0   3/1 3/2 3 1.
3. Shaiban Faris Szaúd-Arábia 2/3 1/3   3/2 1 3.
4. Farkas Bence Malév SC 0/3 2/3 2/3   0 4.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Márk Ceglédi VSE   3/2 3/1 3/1 3 1.
2. Kristóf Balázs KSI SE 2/3   3/0 1/3 1 3.
3. Balogh Bence Fastron AC Tolna 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Taraifi Saleh Szaúd-Arábia 1/3 3/1 3/0   2 2.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kovács Kristóf Győri Elektromos   3/0 3/0 1/3 2 2.
2. Huzsvár Erik KSI SE 0/3   3/0 1/3 1 3.
3. Rozina Balázs Komló Sport Kft 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Opra Szabolcs Kézdivásárhely 3/1 3/1 3/1   3 1.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna   0/3 3/0 0/3 1 3.
2. Tóth Péter Ádám Jászkun Volán SC 3/0   3/1 1/3 2 2.
3. Domián Dávid Ádám Kanizsa Sörgyár 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Cisar Krisztián Kézdivásárhely 3/0 3/1 3/0   3 1.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY szet poén H
1. Kuts Bence Budaörsi SC   3/0 2/3 3/2 2 5/5 98:94 2.
2. Jádi Dominik Univer-Sport Kft 0/3   0/3 2/3 0     4.
3. Krebs Levente VÁKE 3/2 3/0   2/3 2 5/5 88:100 3.
4. Újvári Máté Csepel-sziget SE 2/3 3/2 3/2   2 5/5 97:89 1.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Francsics Dávid Tatabányai ASE   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Horváth András Honvéd Szondi SE 0/3 0/3   2/3 0 4.
4. Marton Bálint SZAK 0/3 0/3 3/2   1 3.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Imre ATSK Szeged   1/3 3/1 0/3 1 3.
2. Orbán-Kabdebó Aba Ceglédi VSE 3/1   3/2 3/0 3 1.
3. Németh Máté Kristóf SZAK 1/3 2/3   0/3 0 4.
4. Bedő Norbert Kézdivásárhely 3/0 0/3 3/0   2 2.