NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Kupa - 2013. évi évadnyitó I. osztályú utánpótlás fiú ranglistaverseny

Serdülő fiú páros:

1. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Heiszman Henrik (KSI SE) Bruckner-Heiszman
j.n.
Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
Timafalvi-Banok
3/2
2. x
3. Clifford Chris (Urban TTC) - Ingles Jordan (Urban TTC) Clifford-Ingles
3/1
4. Baranyai Domonkos (Celldömölki VVSE) - Bakonyi Bertalan (Celldömölki VVSE)
5. Mutter Ádám (Komló Sport Kft) - Gaszt Bálint (Komló Sport Kft) Mutter-Gaszt
3/2
Marossy-Szabalics
3/2
6. Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI) - Taraifi Saleh (Szaúd-Arábia)
7. Demeter Hunor (Székelyudvarhely) - Puja Attila Tamás (Székelyudvarhely) Marossy-Szabalics
3/1
8. Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)
9. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Tóth-Mezei
j.n.
Tóth-Mezei
3/2
Tóth-Mezei
3/0
10. x
11. Wheeler Chris (Urban TTC) - Williams Ryan (Urban TTC) Wheeler-Williams
3/1
12. Losonczi Benjámin (Budai XI. SE) - Nagy Béla (Szarvasi Kőrös ASE)
13. Ihász Máté (SZAK) - Nagy Csaba (SZAK) Ihász-Nagy
3/1
Keresztény-Szabó
3/1
14. Piros Bence (Kecskeméti Spartacus) - Nagy Viktor (Kecskeméti Spartacus)
15. x Keresztény-Szabó
j.n.
16. Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus)
17. András Csaba (BVSC-Zugló SI) - TerékNorbert (Pénzügyőr SE) András-Terék
j.n.
András-Terék
3/0
András-Terék
3/2
Balázs-Molnár
3/0
18. x
19. Tihanyi Levente (PTE PEAC) - Hőgye Dániel (PTE PEAC) Zachar-Andrássy
3/2
20. Zachar Márk (Pro Sanitas AC) - Andrássy Attila (Arlói SE)
21. Szabó Kristóf (SZAK) - Pungor Bálint (SZAK) Virág-Medvegy
3/1
Pálfy-Rózsa
3/0
22. Virág Bence (Kecskeméti Spartacus) - Medvegy Ákos (Szarvasi Kőrös ASE)
23. x Pálfy-Rózsa
j.n.
24. Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) - Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)
25. Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC) Hőgye-Németh
j.n.
Hőgye-Németh
3/1
Balázs-Molnár
3/0
26. x
27. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Vadnai Vince (BVSC-Zugló SI) Szandi-Vadnai
3/0
28. Lotz Gergő (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)
29. Bolgár Gergő (Kecskeméti Spartacus) - Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus) Bolgár-Nagy
3/2
Balázs-Molnár
3/0
30. Taher Nawaf (Szaúd-Arábia) - Harbi Faris (Szaúd-Arábia)
31. x Balázs-Molnár
j.n.
32. Balázs Bence (Univer-Sport Kft) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC)
33. Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) Kovács-Kosiba
j.n.
Kovács-Kosiba
3/1
Kovács-Kosiba
3/2
Kovács-Kosiba
3/1
Timafalvi-Banok
3/1
34. x
35. Mihály Bence (Székelyudvarhely) - Cighir Alex (Székelyudvarhely) Mihály-Cighir
3/0
36. Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC)
37. Terék Dániel (Pénzügyőr SE) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE) Terék-Kisvarga
3/1
Terék-Kisvarga
3/1
38. Francsics Dávid (Tatabányai ASE) - Ferjáncz Ábrahám (Tatabányai ASE)
39. x Jeney-Palya
j.n.
40. Jeney Tamás (DABE) - Palya Máté (DABE)
41. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC) Nagy-Kiss
j.n.
Nagy-Kiss
3/1
Both-Both
3/0
42. x
43. Mutairi Turki (Szaúd-Arábia) - Shaiban Faris (Szaúd-Arábia) Sós-Milbacher
3/0
44. Sós Bendegúz (PTE PEAC) - Milbacher Márton (PTE PEAC)
45. Nagy Martin (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK) Nagy-Soós
3/0
Both-Both
3/0
46. Gazdig Gergely (Pénzügyőr SE) - Kisvarga Jonatán (Pénzügyőr SE)
47. x Both-Both
j.n.
48. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
49. Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE) Nguyen-Juhász
j.n.
Nguyen-Juhász
3/2
Nguyen-Juhász
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
50. x
51. Bíró Norbert (Székelyudvarhely)- Sánduly Levente (Székelyudvarhely) Bíró-Sánduly
3/0
52. Milbacher Dániel (PTE PEAC) - Ujváry Máté (Csepel-sziget SE)
53. Bolgár Tamás (Fastron AC Tolna)- Fehér Kristóf (Fastron AC Tolna) Pilkington-Nagy
3/0
Velkey-Schmidt
3/0
54. Pilkington Joe (Egri ÁFÉSZ SC) - Nagy Ádám (Celldömölki VVSE)
55. x Velkey-Schmidt
j.n.
56. Velkey József (Ceglédi VSE) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE)
57. Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) Szabó-Felker
j.n.
Szabó-Felker
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
58. x
59. Mórár Ferenc (Békéscsabai ASE) - Székely Szabolcs (BVSC-Zugló SI) Porubszki-Kovács
3/2
60. Porubszki Martin (Szerva ASE Szécsény) - Kovács Gábor (Szerva ASE Szécsény)
61. Lengyel Ádám (Magyar Kínai AK) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi) Lengyel-Kovács
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
62. Vida Dávid (BVSC-Zugló SI) - Castillo-Hoós Marcell (BVSC-Zugló SI)
63. x Timafalvi-Banok
j.n.
64. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Wheeler Chris Scotland Wheeler Chris
4/0
Wheeler Chris
4/1
Wheeler Chris
4/2
(-7,8,8,4,-4,3)
Heiszman Henrik
4/2
(10,-8,5,-11,2,11)

Bruckner Máté
4/2
(-9,-4,9,6,5,5)

2. Pilkington Joe Egri ÁFÉSZ SC
3. Andrássy Attila Arlói SE András Csaba
4/0
4. András Csaba BVSC-Zugló SI
5. Both Levente Malév SC Both Levente
4/0
Both Levente
4/1
6. Palya Máté DABE
7. Mezei Levente Kecskeméti Sp. Balázs Bence
4/0
8. Balázs Bence Univer-Sport Kft
9. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Molnár István Patrik
4/0
Molnár István Patrik
4/0
Heiszman Henrik
4/2
(-3,6,9,7,-5,8)
10. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI
11. Terék Norbert Pénzügyőr SE Kosiba Kristóf
4/0
12. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI
13. Tóth Bence Kecskeméti Sp. Szabó Bence
4/3
Heiszman Henrik
4/1
14. Szabó Bence BVSC-Zugló SI
15. Soós Barnabás SZAK Heiszman Henrik
4/0
16. Heiszman Henrik KSI SE
17. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4/0
Timafalvi Gergő
4/1
Timafalvi Gergő
4/0
(2,10,3,3)
Bruckner Máté
4/1
(6,8,8,-9,7)
18. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI
19. Both Olivér Malév SC Juhász Patrik
4/1
20. Juhász Patrik KSI SE
21. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Velkey József
4/2
Kovács Gábor
4/1
22. Velkey József Ceglédi VSE
23. Nagy Norbert Budaörsi SC Kovács Gábor
4/0
24. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
25. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC Banok Tamás
4/0
Banok Tamás
4/2
Bruckner Máté
4/0
(12,9,4,5)
26. Ihász Máté SZAK
27. Milbacher Márton PTE PEAC Nguyen Duc Dániel
4/0
28. Nguyen Duc Dániel KSI SE
29. Szabó Dániel Kecskeméti Sp. Szabó Dániel
4/3
Bruckner Máté
4/2
30. Schmidt Máté Ceglédi VSE
31. Demeter Hunor Székelyudvarhely Bruckner Máté
4/0
32. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI

Bejátszók:

1 Pilkington Joe (Egri ÁFÉSZ SC) Pilkington Joe
3/0
Sánduly Levente (Székelyudvarhely)
2 Mezei Levente (Kecskeméti Sp.) Mezei Levente
3/2
Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI)
3 Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) Marossy Dénes
3/2
Sós Bendegúz (PTE PEAC)
4 Soós Barnabás (SZAK) Soós Barnabás
3/2
Bolgár Tamás (Tolna)
5 Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI) Pálfy J. Jakab
3/2
Kiss Barnabás (Budaörsi SC)
6 Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) Nagy Norbert
3/2
Nagy Norbert (Budaörsi SC)
7 Pulya Attila (Székelyudvarhely) Ihász Máté
3/0
Ihász Máté (SZAK)
8 Nagy Kristóf (Kecskemét) Demeter Hunor
3/0
Demeter Hunor (Székelyudvarhely)

 

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/2 2 1.
2. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 2/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton PTE PEAC   1/3 3/0 1 2.
2. Andrássy Attila Arlói SE 3/1   3/0 2 1.
3. Gazdig Gergely Pénzügyőr SE 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Jeney Tamás DABE   1/3 3/0 1 2.
2. Milbacher Márton PTE PEAC 3/1   3/0 2 1.
3. Taher Nawaf Szaúd-Arábia 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/2 3/0 2 1.
2. Nagy Csaba SZAK 2/3   3/0 1 2.
3. Nagy Ádám Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Palya Máté DABE   3/0 3/0 2 1.
2. Bolgár Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3   1/3 0 3.
3. Shaiban Faris Szaúd-Arábia 0/3 3/1   1 2.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Mutter Ádám Komló Sport Kft 0/3   3/2 1 2.
3. Kisvarga Jonatán Pénzügyőr SE 0/3 2/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Mutairi Turki Szaúd-Arábia 0/3 3/1   1 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2 1.
2. Póta Krisztián Malév SC 0/3   3/0 1 2.
3. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 3/1 3 1.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 1/3   3/0 2/3 1 3.
3. Ujvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Mihály Bence Székelyudvarhely 1/3 3/2 3/0   2 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ihász Máté SZAK   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Porubszki Martin Szerva ASE Szécsény 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Zsíri Zsolt Komló Sport Kft 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Vadnai Vince BVSC-Zugló SI 1/3 1/3 3/0   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK   2/3 3/1 3/2 2 2.
2. Soós Barnabás SZAK 3/2   3/1 3/2 3 1.
3. Virág Bence Szarvasi Kőrös ASE 1/3 1/3   1/3 0 4.
4. Ingles Jordan Urban TTC (ENG) 2/3 2/3 3/1   1 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI   2/3 3/0 3/1 2 2.
2. Sós Bendegúz PTE PEAC 3/2   1/3 3/2 2 1.
3. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus 0/3 3/1   0/3 1 4.
4. Clifford Chris Urban TTC (ENG) 1/3 2/3 3/0   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3   1/3 3/2 1 3.
3. Francsics Dávid Tatabányai ASE 0/3 3/1   3/2 2 2.
4. Harbi Faris Szaúd-Arábia 0/3 2/3 2/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Milbacher Dániel PTE PEAC   0/3 3/0 3/1 2 2.
2. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 3/0   3/2 3/0 3 1.
3. Fehér Kristóf Fastron AC Tolna 0/3 2/3   2/3 0 4.
4. Taraifi Saleh Szaúd-Arábia 1/3 0/3 3/2   1 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Dániel Pénzügyőr SE   3/0 3/0 2/3 2 2.
2. Ferjáncz Ábrahám Tatabányai ASE 0/3   1/3 0/3 0 4.
3. Medvegy Ákos Szarvasi Kőrös ASE 0/3 3/1   0/3 1 3.
4. Puja Attila Tamás Székelyudvarhely 3/2 3/0 3/0   3 1.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Pungor Bálint SZAK 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Rozina Balázs Komló Sport Kft 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PTE PEAC 0/3   0/3 3/1 1 3.
3. Szabó Kristóf SZAK 1/3 3/0   3/0 2 2.
4. Dudás Tamás Kecskeméti Spartacus 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Martin SZAK   3/1 3/0 2/3 2 2.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 1/3   3/0 2/3 1 3.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VVSE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Demeter Hunor Székelyudvarhely 3/2 3/2 3/0   3 1.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Bolgár Tamás Fastron AC Tolna   3/1 3/2 3/0 3 1.
2. Kovács Gábor Szerva ASE Szécsény 1/3   2/3 0/3 0 4.
3. Vida Dávid BVSC-Zugló SI 2/3 3/2   3/2 2 2.
4. Williams Ryan Urban TTC 0/3 3/0 2/3   1 3.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Baranyai Domonkos Celldömölki VVSE   3/2 3/2 0/3 2 2.
2. Zachar Márk Pro Sanitas AC 2/3   0/3 0/3 0 4.
3. Nagy Béla Szarvasi Kőrös ASE 2/3 3/0   0/3 1 3.
4. Sánduly Levente Székelyudvarhely 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Hőgye Gábor PTE PEAC   3/2 3/1 1/3 2 2.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 2/3   2/3 0/3 0 4.
3. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 1/3 3/2   0/3 1 3.
4. Pilkington Joe Egri ÁFÉSZ SC 3/1 3/0 3/0   3 1.

 

22. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Dávid Honvéd Szondi SE 0/3   3/1 2/3 1 3.
3. Faragó Barnabás Komló Sport Kft 0/3 1/3   1/3 0 4.
4. Bíró Norbert Székelyudvarhely 0/3 3/2 3/1   2 2.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Gaszt Bálint Komló Sport Kft 0/3   3/2 2/3 1 3.
3. Tihanyi Levente PTE PEAC 0/3 2/3   3/1 1 2.
4. Mórár Ferenc Békéscsabai ASE 0/3 3/2 1/3   1 4.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Gyüker Szilveszter Komló Sport Kft 0/3   1/3 1/3 0 4.
3. Losonczi Benjámin Budai XI. SE 0/3 3/1   1/3 1 3.
4. Cighir Alex Székelyudvarhely 1/3 3/1 3/1   2 2.