NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Kupa - 2013. évi évadnyitó I. osztályú utánpótlás fiú ranglistaverseny

Ifjúsági fiú páros:

1. Ecseki Nándor (Budaörsi SC) - Majoros Bence (Nyírbátori ASE) Ecseki-Majoros
3/1
Ecseki-Majoros
3/0
Ecseki-Majoros
3/0
(7,6,7)
Sabján-Szudi
3/1
(-11,8,7,9)
Sabján-Szudi
3/0
(12,13,8)
2. Zenyik György (Szár SE) - Vincellér István (PTE PEAC)
3. Szerdahelyi Péter (Kanizsa Sörgyár) - Gyöngyösi Áron (Kanizsa Sörgyár) Szeles-Szepesi
3/1
4. Szeles Balázs (Nyírbátori ASE) - Szepesi Bence (Jászkun Volán SC)
5. Varga Roland (Kecskeméti Spartacus) - Tóth Áron (Kecskeméti Spartacus) Varga-Tóth
3/0
Freisinberger-Tóth
3/1
6. Losonczi Benjámin (Budai XI. SE) - Nagy Emil (Hévízi Sportkör)
7. Nagy Kristóf (Kecskeméti Spartacus) - Bolgár Gergő (Kecskeméti Spartacus) Freisinberger-Tóth
3/0
8. Freisinberger Kristóf (KSI SE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE)
9. Kramarics Gergő (Univer-Sport Kft) - Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) Kramarics-Kovács
3/0
Kramarics-Kovács
3/0
Sabján-Szudi
3/0
(6,1,12)
10. Pungor Bálint (SZAK) - Szabó Kristóf (SZAK)
11. Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE) Both-Both
3/1
12. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
13. Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) - Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) Kosiba-Felker
3/2
Sabján-Szudi
3/0
14. Ihász Máté (SZAK) - Nagy Martin (SZAK)
15. Huseyin Armagan (Urban TTC) - Gritton Tommy (Urban TTC) Sabján-Szudi
3/0
16. Sabján Gergely (Komló Sport Kft) - Szudi Ádám (Jászkun Volán SC)
17. Böhm Gábor (Turris SE Sopron) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI) Böhm-Kovács
3/1
Böhm-Kovács
3/1
Heiszman-Bruckner
3/1
(-8,9,8,8)
Heiszman-Bruckner
3/0
(2,8,2)
18. Balogh Erik (Kecskeméti Spartacus) - Pilkington Joe (Egri ÁFÉSZ SC)
19. Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) - Mezei Levente (Kecskeméti Spartacus) Bruckner-Bakos
3/1
20. Bruckner Vince (BVSC-Zugló SI) - Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI)
21. Balázs Bence (Univer-Sport Kft) - Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) Balázs-Molnár
3/0
Heiszman-Bruckner
3/0
22. Szöllősi Márk (Kanizsa Sörgyár) - Szerdahelyi Krisztofer (Kanizsa Sörgyár)
23. Wheeler Chris (Scotland) - Cowan Sam (Urban TTC) Heiszman-Bruckner
3/1
24. Heiszman Henrik (KSI SE) - Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI)
25. Timafalvi Gergő (Egri ÁFÉSZ SC) - Banok Tamás (Egri ÁFÉSZ SC) Timafalvi-Banok
3/0
Timafalvi-Banok
3/0
Kovács-Szarka
3/2
(8,-9,6,-4,8)
26. Shaiban Faris (Szaúd-Arábia) - Harbi Faris (Szaúd-Arábia)
27. Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) Marossy-Szabalics
3/2
28. Makk Benedek (Dunaújvárosi FDSK) - Szabó Levente (Kecskeméti Spartacus)
29. Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) - Magai Rómeó (Tatai AC) Páris-Szabó
3/1
Kovács-Szarka
3/0
30. Páris Achim (Balassagyarmati DSE) - Szabó Gergő (Balassagyarmati DSE)
31. Thomson Leon (Urban TTC) - Papantoniou Lucas (Urban TTC) Kovács-Szarka
3/1
32. Kovács Richárd (Pénzügyőr SE) - Szarka Zsolt (SZAK)

Bejátszók:

3 Becker László (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) Szerdahelyi Péter (Kanizsa Sörgyár) - Gyöngyösi Áron (Kanizsa Sörgyár)
3/1
Szerdahelyi Péter (Kanizsa Sörgyár) - Gyöngyösi Áron (Kanizsa Sörgyár)
6 Losonczi Benjámin (Budai XI. SE) - Nagy Emil (Hévízi Sportkör) Losonczi Benjámin (Budai XI. SE) - Nagy Emil (Hévízi Sportkör)
3/1
Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC)
11 Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE) Nguyen Duc Dániel (KSI SE) - Juhász Patrik (KSI SE)
3/0
Hőgye Gábor (PTE PEAC) - Németh Márton (PTE PEAC)
14 Ihász Máté (SZAK) - Nagy Martin (SZAK) Ihász Máté (SZAK) - Nagy Martin (SZAK)
3/1
Mutairi Turki (Szaúd-Arábia) - Taher Nawaf (Szaúd-Arábia)
22 Vass Mihály (Malév SC) - Póta Krisztián (Malév SC) Szöllősi Márk (Kanizsa Sörgyár) - Szerdahelyi Krisztofer (Kanizsa Sörgyár)
j.n.
Szöllősi Márk (Kanizsa Sörgyár) - Szerdahelyi Krisztofer (Kanizsa Sörgyár)
27 Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) Marossy Dénes (BVSC-Zugló SI) - Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI)
3/2
Guarnieri Alessandro (San Polo-Italia) - Németh Bence (Pásztói AC)
30 Páris Achim (Balassagyarmati DSE) - Szabó Gergő (Balassagyarmati DSE) Páris Achim (Balassagyarmati DSE) - Szabó Gergő (Balassagyarmati DSE)
3/2
Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) - Szabó Dániel (Kecskeméti Spartacus)

 

Ifjúsági fiú főtábla

1. Ecseki Nándor Budaörsi SC Ecseki Nándor
4/0
Ecseki Nándor
4/0
(8,9,5,8)
Ecseki Nándor
4/1
(7,-9,7,8,7)
Ecseki Nándor
4/3
(6,-8,-8,9,5,-2,9)
Ecseki Nándor
4/2
(10,-7,4,-8,7,3)
2. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI
3. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE Tóth Gábor
4/3
4. Tóth Gábor Nyírbátori ASE
5. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI Heiszman Henrik
4/2
Böhm Gábor
4/2
(9,-1,7,-7,11,7)
6. Heiszman Henrik KSI SE
7. Tóth Bence Kecskeméti Sp. Böhm Gábor
4/2
8. Böhm Gábor Turris SE Sopron
9. Szudi Ádám Jászkun Volán SC Szudi Ádám
4/0
Szudi Ádám
4/0
(6,1,5,3)
Szudi Ádám
4/1
(4,-3,17,7,6)
10. Balázs Bence Debreceni ABE
11. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Banok Tamás
4/1
12. Banok Tamás Egri ÁFÉSZ SC
13. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI Bruckner Máté
4/1
Bruckner Máté
4/1
(7,8,9,-8,10)
14. Both Levente Malév SC
15. Wheeler Chris (SCO) Majoros Bence
4/1
16. Majoros Bence Nyírbátori ASE
17. Szarka Zsolt SZAK Szarka Zsolt
4/2
Kramarics Gergő
4/0
(7,5,8,10)
Freisinberger Kristóf
4/2
(-9,7,10,-1,6,10)
Sabján Gergely
4/3
(11,-6,-5,6,9,-9,3)
18. Both Olivér Malév SC
19. Juhász Patrik KSI SE Kramarics Gergő
4/1
20. Kramarics Gergő Univer-Sport Kft
21. Timafalvi Gergő Egri ÁFÉSZ SC Timafalvi Gergő
4//2
Freisinberger Kristóf
4/2
(9,3,-9,7,-9,8)
22. Balogh Erik Kecskeméti Sp.
23. Nguyen Duc Dániel KSI SE Freisinberger Kristóf
4/0
24. Freisinberger Kristóf KSI SE
25. Kovács Richárd Pénzügyőr SE Kovács Richárd
4/1
Kovács Richárd
4/3
(10,-7,9,6,-9,-6,7)
Sabján Gergely
4/0
(7,7,10,5)
26. Pilkington Joe Urban TTC (ENG)
27. Szepesi Bence Jászkun Volán SC Kovács Gábor
4/0
28. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
29. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE Kovács Sebestyén
4/2
Sabján Gergely
4/3
(-9,-5,9,-5,10,6,10)
30. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC
31. Guarnieri Alessandro San Polo-ITA Sabján Gergely
4/0
32. Sabján Gergely Komló Sport Kft

Bejátszók:

1 Tóth Bence (Kecskeméti Spartacus) Tóth Bence
3/2
Huseyin Armagan (Urban TTC)
2 Wheeler Chris (SCO) Wheeler Chris
3/1
Vincellér István (PTE PEAC)
3 Nguyen Duc Dániel (KSI SE) Nguyen Duc Dániel
3/0
Magai Rómeó (Tatai AC)
4 Guarnieri Alessandro (San Polo-ITA) Guarnieri Alessandro
3/0
Fenyves Máté (Balatonfüredi FC)

Ifjúsági fiú selejtező csoportok:

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Heiszman Henrik KSI SE   3/0 3/1 2 1.
2. Hőgye Gábor PTE PEAC 0/3   2/3 0 3.
3. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 1/3 3/2   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Bruckner Vince BVSC-Zugló SI   0/3 3/0 1 2.
2. Juhász Patrik KSI SE 3/0   3/0 2 1.
3. Harbi Faris Szaúd-Arábia 0/3 0/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC   3/0 3/0 2 1.
2. Németh Márton PTE PEAC 0/3   3/2 1 2.
3. Nagy Norbert Budaörsi SC 0/3 2/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Balogh Erik Kecskeméti Spartacus   3/1 3/0 2 1.
2. Mutairi Turki Szaúd-Arábia 1/3   0/3 0 3.
3. Szöllősi Márk Kanizsa Sörgyár SE 0/3 3/0   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Szabó Gergő Balassagyarmati DSE 0/3   3/0 1 2.
3. Szerdahelyi Krisztofer Kanizsa Sörgyár SE 0/3 0/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Becker László BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Retter Barnabás Magyar-Kínai AK 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Makk Benedek Dunaújvárosi FDSE   3/0 3/0 2 1.
2. Bolgár Gergő Kecskeméti Spartacus 0/3   3/0 1 2.
3. Taher Nawaf Szaúd-Arábia 0/3 0/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szepesi Bence Jászkun Volán SC   3/0 3/0 2 1.
2. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Pungor Bálint SZAK 0/3 0/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Balázs Bence Univer Sport Kft   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Nagy Martin SZAK 0/3   3/1 0/3 1 3.
3. Taraifi Saleh Szaúd-Arábia 0/3 1/3   1/3 0 4.
4. Cowan Sam Urban TTC (ENG) 0/3 3/0 3/1   2 2.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szabó Levente Kecskeméti Spartacus   3/1 1/3 3/0 2 2.
2. Gyöngyösi Áron Kanizsa Sörgyár SE 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Pilkington Joe Egri ÁFÉSZ SC 3/1 3/0   3/0 3 1.
4. Ingles Jordan Urban TTC (ENG) 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Nagy Emil Hévízi Sportkör 0/3   3/0 1/3 1 3.
3. Shaiban Faris Szaúd-Arábia 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Thomson Leon Urban TTC (ENG) 1/3 3/1 3/0   2 2.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Schmidt Máté Ceglédi VSE 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Losonczi Benjámin Budai XI. SE 0/3 1/3   0/3 0 4.
4. Clifford Chris Urban TTC (ENG) 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Magai Rómeó Tatai AC   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Marossy Dénes BVSC-Zugló SI 0/3   0/3 2/3 0 4.
3. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3 3/0   3/1 2 2.
4. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus 1/3 3/2 1/3   1 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fenyves Máté Balatonfüredi FC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Zenyik György Szár KSE 0/3   3/0 3/1 2 2.
3. Póta Krisztián Malév SC 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Szabó Kristóf SZAK 0/3 1/3 2/3   0 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Varga Roland Kecskeméti Spartacus   3/1 1/3 0/3 1 3.
2. Szerdahelyi Péter Kanizsa Sörgyár SE 1/3   2/3 0/3 0 4.
3. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 3/1 3/2   0/3 2 2.
4. Huseyin Armagan Urban TTC (ENG) 3/0 3/0 3/0   3 1.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátori ASE   3/2 0/3 3/1 2 2.
2. Pozsonyi Patrik Malév SC 2/3   0/3 0/3 0 4.
3. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Gritton Tommy Urban TTC (ENG) 1/3 3/0 0/3   1 3.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tóth Áron Kecskeméti Spartacus   - 3/0 0/3 1 2.
2. Vass Mihály Malév SC -   - - - -
3. Terék Dániel Pénzügyőr SE 0/3 -   0/3 0 3.
4. Wheeler Chris (SCO) 3/0 - 3/0   2 1.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Vincellér István PTE PEAC   3/2 3/2 3/2 4 1.
2. Németh Bence Pásztói AC 2/3   1/3 2/3 0 4.
3. Terék Norbert Pénzügyőr SE 2/3 3/1   3/1 2 2.
4. Williams Ryan Urban TTC (ENG) 2/3 3/2 1/3   1 3.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nguyen Duc Dániel KSI SE   3/1 3/1 3/0 3 1.
2. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus 1/3 0/3   3/1 1 3.
4. Papantoniou Lucas Urban TTC (ENG) 0/3 0/3 1/3   0 4.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Ihász Máté SZAK   3/2 3/1 0/3 2 2.
2. Páris Achim Balassagyarmati DSE 2/3   0/3 1/3 0 4.
3. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus 1/3 3/0   1/3 1 3.
4. Guarnieri Alessandro San Polo (ITA) 3/0 3/1 3/1   3 1.