NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Kupa - 2012. évi évadnyitó I. osztályú utánpótlás fiú ranglistaverseny

Újonc II. kcs. (U11) fiú főtábla

1.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/0
András Csaba
3/1
András Csaba
3/0
2.
Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár
3.
Hőgye Gábor PEAC Páris Artur
3/2
4.
Páris Artur Balassagyarmat
5.
Molnár Dávid Nyírbátori ASE Molnár Dávid
3/2
András Csaba
3/1
6.
Hőgye Dániel PEAC
7.
Kovács Kristóf Győri Elektromos András Csaba
3/0
8.
András Csaba BVSC-Zugló SI
9.
Both Olivér Malév SC Both Olivér
3/0
Both Olivér
3/2
Both Olivér
3/0
10.
Szabó Márk Ceglédi VSE
11.
Sanduly Levente Székelyudvarhely Terék Norbert
3/0
12.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
13.
Tarr Viktor Turris SE Tarr Viktor
3/0
Pálfy J. Jakab
3/0
14.
Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI
15.
Szeles Kristóf Nyírbátori ASE Pálfy J. Jakab
3/0
16.
Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI

 

Újonc II. kcs. (U11) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/1 2 1.
2. Bolgár Tamás Tolna 0/3   1/3 0 3.
3. Sanduly Levente Székelyudvarhely 1/3 3/1   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Hőgye Gábor PEAC   0/3 3/0 1 2.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 3/0   3/1 2 1.
3. Opra Szabolcs Kézdivásárhely 0/3 1/3   0 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos 0/3   3/2 3/0 2 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3 2/3   0/3 0 4.
4. Nagy Nándor Mátészalka 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Cisar Krisztián Kézdivásárhely 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Gáspár Balázs Soltvadkert 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Kristóf Balázs KSI SE 0/3   1/3 3/0 1 3.
3. Székely Szabolcs BVSC-Zugló SI 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Domokos Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor TURRIS SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Újvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0/3 0 4.
4. Ócsai Máté Ceglédi VSE 0/3 0/3 3/0   1 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Hőgye Dániel PEAC 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Medvés Antal Kézdivásárhely 0/3 1/3   3/0 1 3.
4. Hargitai Bence Vecsés 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Páris Artur Balassagyarmat   3/0 - 3/0 2 1.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 0/3   - 3/0 1 2.
3. Alaksa Levente Csepel-sziget SE - -   - - -
4. Pável Attila Nyírbátori ASE 0/3 0/3 -   0 3.

 

Újonc középső kcs. (U12) fiú főtábla

1. Velkey József Ceglédi VSE Velkey József
3/0
Velkey József
3/2
Velkey József
3/0
Velkey József
3/1
2. Fehér Kristóf Tolna
3. Németh Márton Balatonfüredi FC Németh Márton
3/1
4. Tamás Szabolcs Székelyudvarhely
5. Nagy Csaba SZAK Nagy Csaba
3/1
Pásztor Máté
3/2
6. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI
7. Csekő Balázs Nyírbátori ASE Pásztor Máté
3/0
8. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI
9. Sós Bendegúz Budaörsi SC Sós Bendegúz
3/0
Balaj Robert
3/0
Balaj Robert
3/2
10. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI
11. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE Balaj Robert
3/0
12. Balaj Robert Nagykároly
13. Nagy Viktor Kecskeméti Sp. Nagy Viktor
3/2
Szabó Bence
3/0
14. Milbacher Márton PEAC
15. Soós Barnabás SZAK Szabó Bence
3/1
16. Szabó Bence BVSC-Zugló SI

Bejátszók:

3

Németh Márton (Balatonfüredi FC)

Kiss Barnabás (Budaörsi SC)

Németh Márton
3/1
6

Rózsa Dávid (BVSC-Zugló SI)

Zsiga Bulcsú (BVSC-Zugló SI)

Rózsa Dávid
3/1
11

Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE)

Kövecsi Tamás (Székelyudvarhely)

Baranyai Domonkos
3/0
14

Batta Gábor (Budaörsi SC)

Milbacher Márton (PEAC)

Milbacher Márton
3/1

 

Újonc középső kcs. (U12) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/0 3/0 2 1.
2. Varga Balázs Orosháza 0/3   2/3 0 3.
3. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 0/3 3/2   1 2.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Bence BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 2 1.
2. Kiss Bálint UNIVER KTE 0/3   0/3 0 3.
3. Fehér Kristóf Tolna 0/3 3/0   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Sós Bendegúz Budaörsi SC   3/1 3/0 2 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 1 2.
3. Kálmánchelyi Levente KSI SE 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   3/0 3/2 2 1.
2. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 0/3   0/3 0 3.
3. Kövecsi Tamás Székelyudvarhely 2/3 3/0   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   3/0 0/3 1 2.
2. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3   0/3 0 3.
3. Balaj Robert Nagykároly 3/0 3/0   2 1.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   3/0 1 2.
3. Farkas Dávid Orosháza 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/1 0/3 3/0 2 2.
2. Porubszki Martin Szécsény 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Tamás Szabolcs Székelyudvarhely 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Bodroghi Bálint Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   2/3 3/1 3/0 2 1.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 3/2   1/3 3/0 2 3.
3. Zsiga Bulcsú BVSC-Zugló SI 1/3 3/1   3/0 2 2.
4. Seres Tamás Vecsés 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   1/3 3/0 3/0 2 2.
2. Castillo-Hoós Marcell BVSC-Zugló SI 3/1   3/0 3/0 3 1.
3. Horváth Bendegúz Szécsény 0/3 0/3   3/2 1 3.
4. Polákovics Noel Csepel-sziget SE 0/3 0/3 2/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Csekő Dániel Nyírbátor   1/3 3/1 3/0 2 1.
2. Milbacher Márton PEAC 3/1   3/0 2/3 2 2.
3. Zsemberi Tamás Orosháza 1/3 0/3   0/3 0 4.
4. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 3/2 3/0   2 3.

 

 

Újonc összevont (U13) fiú főtábla

1.
Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/0
Heiszman Henrik
3/0
Both Levente
3/0 (9,9,11)
2.
Kövecsi Tamás Székelyudvarhely
3.
Sanduly Levente Székelyudvarhely Sanduly Levente
3/1
4.
Hőgye Gábor PEAC
5.
Sós Bendegúz Budaörsi SC Sós Bendegúz
3/2
Mezei Levente
3/0
6.
Varga Balázs Orosháza
7.
Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI Mezei Levente
3/0
8.
Mezei Levente Kecskeméti Sp.
9.
Tóth Bence Kecskeméti Sp. Terék Norbert
3/1
Terék Norbert
3/2
András Csaba
3/0
10.
Terék Norbert Pénzügyőr SE
11.
Pulya Attila Székelyudvarhely Schmidt Máté
3/1
12.
Schmidt Máté Ceglédi VSE
13.
Szabó Bence BVSC-Zugló SI András Csaba
3/1
András Csaba
3/2
14.
András Csaba BVSC-Zugló SI
15.
Balaj Robert Nagykároly Nguyen Duc Dániel
3/0 j.n.
16.
Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK
17.
Both Levente Malév SC Both Levente
3/0
Both Levente
3/1
Both Levente
3/1
Both Levente
3/2
18.
Szabó Márk Ceglédi VSE
19.
Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE Kisvarga Benjámin
3/2
20.
Terék Dániel Pénzügyőr SE
21.
Németh Márton Balatonfüredi FC Tamás Szabolcs
3/0
Tamás Szabolcs
3/0
22.
Tamás Szabolcs Székelyudvarhely
23.
Cighir Alex Székelyudvarhely Velkey József
3/2
24.
Velkey József Ceglédi VSE
25.
Juhász Patrik KSI SE Juhász Patrik
3/0
Juhász Patrik
3/0
Molnár István Patrik
3/0
26.
Marossy Dénes Budaörsi SC
27.
Both Olivér Malév SC Both Olivér
3/2
28.
Szabó Dániel Kecskeméti Sp.
29.
Pásztor Máté BVSC-Zugló SI Pásztor Máté
3/0
Molnár István Patrik
3/2
30.
Nagy Csaba SZAK
31.
Hőgye Dániel PEAC Molnár István Patrik
3/0
32.
Molnár István Patrik Jászkun Volán SC

 

Újonc összevont (U13) fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Csaba SZAK   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3   3/1 3/0 2 2.
3. Nagy Nándor Mátészalka 1/3 1/3   3/0 1 3.
4. Farkas Dávid Orosháza 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

2. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Milbacher Márton PEAC 0/3   3/1 3/1 2 2.
3. Fehér Kristóf Tolna 1/3 1/3   1/3 0 4.
4. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 0/3 1/3 3/1   1 3.

 

3. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Norbert Budaörsi SC   3/1 3/0 0/3 2 3.
2. Porubszki Martin Szécsény 1/3   3/0 3/1 2 2.
3. Nagy Krisztián Nyírbátori ASE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Varga Balázs Orosháza 3/0 1/3 3/1   2 1.

 

4. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Rednic Olivér KSI SE 0/3   0/3 3/1 1 4.
3. Pável Attila Nyírbátori ASE 0/3 3/0   0/3 1 3.
4. Zsemberi Tamás Orosháza 0/3 1/3 3/0   1 2.

 

5. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. András Csaba BVSC-Zugló SI   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 0/3   3/0 3/0 2 2.
3. Bakonyi Bertalan Celldömölki VSE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Tóth Gábor Soltvadkert 0/3 0/3 3/1   1 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Molnár Dávid Nyírbátori ASE   3/0 0/3 3/0 2 2.
2. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3   0/3 3/1 1 3.
3. Tamás Szabolcs Székelyudaverhely 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Kiss Bálint UNIVER KTE 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

7. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Tarr Viktor TURRIS SE   3/1 0/3 0/3 1 3.
2. Csekő Dániel Nyírbátori ASE 1/3   0/3 2/3 0 4.
3. Puja Attila Székelyudvarhely 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 3/0 3/2 0/3   2 2.

 

8. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Soós Barnabás SZAK   3/1 1/3 3/0 2 2.
2. Mutter Ádám Komló 1/3   1/3 3/0 1 3.
3. Sanduly Levente Székelyudvarhely 3/1 3/1   3/0 3 1.
4. Polákovics Noel Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

9. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Terék Norbert Pénzügyőr   3/0 3/1 3/0 3 1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   2/3 3/1 1 3.
3. Medvés Antal Kézdivásárhely 1/3 3/2   3/0 2 2.
4. Horváth Bendegúz Szécsény 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

10. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus   0/3 3/0 3/0 2 2.
2. Szabó Márk Ceglédi VSE 3/0   3/0 3/1 3 1.
3. Ispán Csaba Szécsény 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Stróbel Soma Csepel-sziget SE 0/3 1/3 3/1   1 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Páris Artur Balassagyarmat   3/2 0/3 3/0 2 3.
2. Kovács Gábor Szécsény 2/3   3/2 3/0 2 2.
3. Kövecsi Tamás Székelyudvarhely 3/0 2/3   3/0 2 1.
4. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

12. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Kiss Barnabás Budaörsi SC   3/1 2/3 3/0 2 2.
2. Kálmánchelyi Levente KSI SE 1/3   0/3 3/1 1 3.
3. Cighir Alex Székelyudvarhely 3/2 3/0   3/0 3 1.
4. Kabucz Máté Vecsés 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

13. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI   3/1 0/3 3/0 2 2.
2. Kovács Kristóf Győri Elektromos 1/3   0/3 3/0 1 3.
3. Balaj Robert Nagykároly 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Gáspár Balázs Soltvadkert 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

14. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár   3/1 0/3 3/0 2 3.
2. Hőgye Dániel PEAC 1/3   3/0 3/0 2 1.
3. Cisar Krisztián Kézdivásárhely 3/0 0/3   3/0 2 2.
4. Bodroghy Bálint Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3   0 4.

 

15. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Marossy Dénes Budaörsi SC   3/2 3/0 3/0 3/0 4 1.
2. Rózsa Dávid BVSC-Zugló SI 2/3   3/0 2/3 3/1 2 3.
3. Kristóf Balázs KSI SE 0/3 0/3   0/3 1/3 0 5.
4. Baranyai Domonkos Celldömölki VSE 0/3 3/2 3/0   0/3 2 4.
5. Losonczi Benjámin BSE 0/3 1/3 3/1 3/0   2 2.

 

16. Csoport 1. 2. 3. 4. 5. GY H
1. Bolgár Tamás Tolna   0/3 3/0 1/3 3/0 2 3.
2. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 3/0   3/1 3/0 3/0 4 1.
3. Szeles Kristóf Nyírbátori ASE 0/3 1/3   0/3 3/0 1 4.
4. Bíró Norbert Székelyudvarhely 3/1 0/3 3/0   3/0 3 2.
5. Újvári Máté Csepel-sziget SE 0/3 0/3 0/3 0/3   0 5.