NEM HIVATALOS!!! A verseny kezdetéig változások lehetnek!

BVSC-Zugló Kupa - 2012. évi évadnyitó I. osztályú utánpótlás fiú ranglistaverseny

Serdülő fiú páros:

1. Kovács Sebestyén (Ceglédi VSE) - Tóth Gábor (Nyírbátori ASE) Kovács-Tóth
j.n.
Kovács-Tóth
3/2
Kovács-Tóth
3/1
Kovács-Tóth
3/2
Böhm-Kovács
3/
Bruckner-Heiszman
3/1 (-10,7,0,12)
2. x
3. Felker Domonkos (BVSC-Zugló SI) - Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI) Felker-Osváth
3/0
4. Margitfalvi Márk (Budaörsi SC) - Kazsuk Tamás (Budaörsi SC)
5. Sükösd Roland (Kézdivásárhely) - Henrich Kevin (Kézdivásárhely) Sükösd-Henrich
3/1
Both-Both
3/1
6. Jeney Tamás (DABE) - Palya Máté (DABE)
7. x Both-Both
j.n.
8. Both Levente (Malév SC) - Both Olivér (Malév SC)
9. Fenyves Máté (Balatonfüredi FC) - Keresztény Ádám (BVSC-Zugló SI) Fenyves-Keresztény
j.n.
Fenyves-Keresztény
3/1
Molnár-Balázs
3/0
10. x
11. Nagy Csaba (SZAK) - Soós Barnabás (SZAK) Nagy-Soós
3/0
12. Milbacher Márton (PEAC) - Milbacher Dániel (PEAC)
13. Andrássy Attila (Arló) - Varga Barnabás (Gödöllő) Pásztor-András
3/1
Molnár-Balázs
3/0
14. Pásztor Máté (BVSC-Zugló SI) - András Csaba (BVSC-Zugló SI)
15. x Molnár-Balázs
j.n.
16. Molnár István Patrik (Jászkun Volán SC) - Balázs Bence (DABE)
17. Makk Benedek (BVSC-Zugló SI) - Magai Rómeó (TASE) Makk-Magai
j.n.
Makk-Magai
3/0
Szabó-Szeles
3/1
Böhm-Kovács
3/1
18. x
19. Bozsonyik Ármin (KSI SE) - Saadaldin Hamza (KSI SE) Bozsonyik-Saadaldin
3/0
20. Batta Gábor (Budaörsi SC) - Kuts Bence (Budaörsi SC)
21. Nagy Norbert (Budaörsi SC) - Kiss Barnabás (Budaörsi SC) Nagy-Kiss
3/0
Szabó-Szeles
3/2
22. Tarr Viktor (Turris SE) - Pallagi Patrik (Csepel-sziget SE)
23. x Szabó-Szeles
j.n.
24. Szabó Dániel (Kecskeméti Sp.) - Szeles Balázs (Nyírbátori ASE)
25. Vass Mihály (Malév SC) - Szepesi Bence (Jászkun Volán SC) Vass-Szepesi
j.n.
Vass-Szepesi
3/0
Böhm-Kovács
3/1
26. x
27. Stobel Soma (Csepel-sziget SE) - Bodroghy Bálint (Csepel-sziget SE) Stobel-Bodroghy
j.n.
28. x
29. Nagy Kristóf (Kecskeméti Sp.) - Nagy Viktor (Kecskeméti Sp.) Páris-Páris
3/0
Böhm-Kovács
3/0
30. Páris Achim (Balassagyarmat) - Páris Artur (Balassagyarmat)
31. x Böhm-Kovács
j.n.
32. Böhm Gábor (Turris SE) - Kovács Gábor (BVSC-Zugló SI)
33. Bruckner Máté (BVSC-Zugló SI) - Heiszman Henrik (KSI SE) Bruckner-Heiszman
j.n.
Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/0
Bruckner-Heiszman
3/1
34. x
35. Marossy Dénes (Budaörsi SC) - Lotz Gergő (Budaörsi SC) Marossy-Lotz
3/2
36. Ihász Máté (SZAK) - Szabó Kristóf (SZAK)
37. Alaksa Levente (Csepel-sziget SE) - Polákovics Noel (Csepel-sziget SE) Alaksa-Polákovics
j.n.
Nguyen-Lengyel
3/0
38. x
39. x Nguyen-Lengyel
j.n.
40. Nguyen Duc Dániel (Magyar-Kínai AK) - Lengyel Ádám (Magyar-Kínai AK)
41. Németh Márton (Balatonfüredi FC) - Szabó Bence (BVSC-Zugló SI) Németh-Szabó
j.n.
Németh-Szabó
3/1
Timafalvi-Banok
3/0
42. x
43. Terék Dániel (Pénzügyőr SE) - Terék Norbert (Pénzügyőr SE) Terék-Terék
3/0
44. Sós Bendegúz (Budaörsi SC) - Iván Bertold (Budaörsi SC)
45. Kálmánchelyi Levente (KSI SE) - Rednic Olivér (KSI SE) Hőgye-Juhász
3/1
Timafalvi-Banok
3/0
46. Hőgye Gábor (PEAC) - Juhász Patrik (KSI SE)
47. x Timafalvi-Banok
j.n.
48. Timafalvi Gergő (Félegyházi ASI) - Banok Tamás (Félegyházi ASI)
49. Bakos Bendegúz (BVSC-Zugló SI) - Kosiba Kristóf (BVSC-Zugló SI) Bakos-Kosiba
j.n.
Bakos-Kosiba
3/1
Bakos-Kosiba
3/0
Kramarics-Balogh
3/2
50. x
51. Bolgár Gergő (Tolna) - Bolgár Tamás (Tolna) Bolgár-Bolgár
3/0
52. Szabalics Tamás (BVSC-Zugló SI) - Pálfy J. Jakab (BVSC-Zugló SI)
53. Farkas Benjámin (Mosonmagyaróvár) - Farkas Ezékiel (Mosonmagyaróvár) Farkas-Farkas
3/0
Velkey-Schmidt
3/1
54. Mizsei Tamás (Dunaújváros) - Kovács Dávid (Honvéd Szondi)
55. x Velkey-Schmidt
j.n.
56. Velkey József (Ceglédi VSE) - Schmidt Máté (Ceglédi VSE)
57. Mezei Levente (Kecskeméti Sp.) - Tóth Bence (Kecskeméti Sp.) Mezei-Tóth
j.n.
Mezei-Tóth
3/0
Kramarics-Balogh
3/1
58. x
59. Nagy Martin (SZAK) - Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr) Nagy-Kisvarga
3/0
60. Czibulya Bence (Csepel-sziget SE) - Bodroghy Bence (Csepel-sziget SE)
61. Szandi Nándor (BVSC-Zugló SI) - Vadnai Vince (BVSC-Zugló SI) Sek-Maran
3/1
Kramarics-Balogh
3/1
62. Sek Kristóf (Nagykároly) - Maran Alin (Nagykároly)
63. x Kramarics-Balogh
j.n.
64. Kramarics Gergő (Celldömölki VSE) - Balogh Erik (Kecskeméti Sp.)

 

Serdülő fiú egyes főtábla

1. Böhm Gábor TURRIS SE Böhm Gábor
4/1
Böhm Gábor
4/0
Böhm Gábor
4/0
Böhm Gábor
4/1
(8,-5,8,7,8)

Böhm Gábor
4/2
(-9,7,4,-4,11,3)

2. Tóth Bence Kecskeméti Sp.
3. Páris Achim Balassagyarmat Timafalvi Gergő
4/0
4. Timafalvi Gergő Félegyházi ASI
5. Magai Rómeó TASE Szepesi Bence
4/0
Bruckner Máté
4/2
6. Szepesi Bence Jászkun Volán SC
7. Maran Alin Nagykároly Bruckner Máté
4/3
8. Bruckner Máté BVSC-Zugló SI
9. Molnár István Patrik Jászkun Volán SC Sükösd Roland
4/3
Sükösd Roland
4/3
Kramarics Gergő
4/0
10. Sükösd Roland Kézdivásárhely
11. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI Kovács Gábor
4/1
12. Kovács Gábor BVSC-Zugló SI
13. Makk Benedek BVSC-Zugló SI Makk Benedek
4/1
Kramarics Gergő
4/0
14. Szabó Dániel Kecskeméti Sp.
15. Velkey József Ceglédi VSE Kramarics Gergő
4/1
16. Kramarics Gergő Celldömölki VSE
17. Tóth Gábor Nyírbátori ASE Tóth Gábor
4/1
Tóth Gábor
4/1
Tóth Gábor
4/2
Tóth Gábor
4/3
(-7,8,5,-9,4,-3,9)
18. Sek Kristóf Nagykároly
19. Both Levente Malév SC Bakos Bendegúz
4/1
20. Bakos Bendegúz BVSC-Zugló SI
21. Balázs Bence DABE Balázs Bence
4/0
Balogh Erik
4/1
22. Vass Mihály Malév SC
23. Mizsei Tamás Dunaújváros Balogh Erik
4/2
24. Balogh Erik Kecskeméti Sp.
25. Heiszman Henrik KSI SE Heiszman Henrik
4/0
Heiszman Henrik
4/0
Kovács Sebestyén
4/3
26. Fenyves Máté Balatonfüredi FC
27. Szabó Bence BVSC-Zugló SI Banok Tamás
4/1
28. Banok Tamás Félegyházi ASI
29. Kosiba Kristóf BVSC-Zugló SI Kosiba Kristóf
4/2
Kovács Sebestyén
4/1
30. Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK
31. Juhász Patrik KSI SE Kovács Sebestyén
4/1
32. Kovács Sebestyén Ceglédi VSE

Bejátszók:

  Tóth Bence (Kecskeméti Sp.) Tóth Bence
Osváth Tibor (BVSC-Zugló SI)
  Mezei Levente (Kecskeméti Sp.) Velkey József
Velkey József (Ceglédi VSE)
  Juhász Patrik (KSI SE) Juhász Patrik
Kisvarga Benjámin (Pénzügyőr SE)
  Hőgye Gábor (PEAC) Fenyves Máté
Fenyves Máté (Balatonfüredi FC)
  Both Olivér (Malév SC) Sek Kristóf
Sek Kristóf (Nagykároly)
  Mizsei Tamás (Dunaújváros) Mizsei Tamás
Nagy Martin (SZAK)
  Sükösd Roland (Kézdivásárhely) Sükösd Roland
Terék Dániel (Pénzügyőr SE)
  Jeney Tamás (DABE) Maran Alin
Maran Alin (Nagykároly)

 

Serdülő fiú selejtező

1. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Both Levente Malév SC   3/0 3/0 2 1.
2. Batta Gábor Budaörsi SC 0/3   3/1 1 2.
3. Czibulya Bence Csepel-sziget SE 0/3 1/3   0 3.

 

2. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nguyen Duc Dániel Magyar-Kínai AK   3/0 3/0 2 1.
2. Básthy Zalán Gödöllő 0/3   2/3 0 3.
3. Bodroghy Bence Csepel-sziget SE 0/3 3/2   1 2.

 

3. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szepesi Bence Jászkun Volán SC   3/2 3/0 2 1.
2. Terék Norbert Pénzügyőr SE 2/3   3/0 1 2.
3. Szandi Nándor BVSC-Zugló SI 0/3 0/3   0 3.

 

4. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szabó Dániel Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 2 1.
2. Póta Krisztián Malév SC 0/3   3/2 1 2.
3. Kálmánchelyi Levente KSI SE 0/3 2/3   0 3.

 

5. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Páris Achim Balassagyarmat   3/0 3/0 2 1.
2. András Csaba BVSC-Zugló SI 0/3   3/1 1 2.
3. Bozsonyik Ármin KSI SE 0/3 1/3   0 3.

 

6. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Keresztény Ádám BVSC-Zugló SI   3/1 3/0 2 1.
2. Lengyel Ádám Magyar-Kínai AK 1/3   3/0 1 2.
3. Bodroghy Bálint Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0 3.

 

7. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Szeles Balázs Nyírbátori ASE   2/3 3/0 1 2.
2. Szabó Bence BVSC-Zugló SI 3/2   3/2 2 1.
3. Kiss Barnabás Budaörsi SC 0/3 2/3   0 3.

 

8. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Vass Mihály Malév SC   3/2 3/0 2 1.
2. Nagy Viktor Kecskeméti Spartacus 2/3   3/2 1 2.
3. Stóbel Soma Csepel-sziget SE 0/3 2/3   0 3.

 

9. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Juhász Patrik KSI SE   3/0 3/0 2 1.
2. Pálfy J. Jakab BVSC-Zugló SI 0/3   3/0 1 2.
3. Pallagi Patrik Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0 3.

 

10. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Németh Márton Balatonfüredi FC   1/3 3/0 1 2.
2. Terék Dániel Pénzügyőr SE 3/1   3/0 2 1.
3. Kazsuk Tamás Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

11. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Mezei Levente Kecskeméti Spartacus   3/2 3/0 2 1.
2. Iván Bertold Budaörsi SC 2/3   3/0 1 2.
3. Alaksa Levente Csepel-sziget SE 0/3 0/3   0 3.

 

12. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Nagy Martin SZAK   3/0 3/0 2 1.
2. Sós Bendegúz Budaörs 0/3   3/2 1 2.
3. Piros Bence Kecskeméti Spartacus 0/3 2/3   0 3.

 

13. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Pásztor Máté BVSC-Zugló SI   2/3 3/1 1 2.
2. Kisvarga Benjámin Pénzügyőr SE 3/2   3/2 2 1.
3. Henrich Kevin Kézdivásárhely 1/3 2/3   0 3.

 

14. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Velkey József Ceglédi VSE   3/1 3/0 2 1.
2. Nagy Csaba SZAK 1/3   3/0 1 2.
3. Kuts Bence Budaörsi SC 0/3 0/3   0 3.

 

15. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Schmidt Máté Ceglédi VSE   3/0 2/3 1 2.
2. Nagy Norbert Budaörsi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Hőgye Gábor PEAC 3/2 3/1   2 1.

 

16. Csoport 1. 2. 3. GY H
1. Tóth Bence Kecskeméti Spartacus   3/0 3/0 2 1.
2. Marossy Dénes Budaörsi SC 0/3   1/3 0 3.
3. Tarsoly Máté DABE 0/3 3/1   1 2.

 

17. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Jeney Tamás DABE   3/1 3/0 3/2 3 1.
2. Szabalics Tamás BVSC-Zugló SI 1/3   3/0 3/0 2 2.
3. Rednic Olivér KSI SE 0/3 0/3   1/3 0 4.
4. Tarr Viktor Turris SE 2/3 0/3 3/1   1 3.

 

18. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Mizsei Tamás Dunaújváros   3/0 3/0 3/1 3 1.
2. Bolgár Gergő Tolna 0/3   3/1 1/3 1 3.
3. Lotz Gergő Budaörsi SC 0/3 1/3   2/3 0 4.
4. Andrássy Attila Arló 1/3 3/1 3/2   2 2.

 

19. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Felker Domonkos BVSC-Zugló SI   0/3 0/3 1/3 0 4.
2. Palya Máté DABE 3/0   0/3 0/3 1 3.
3. Sükösd Roland Kézdivásárhely 3/0 3/0   3/1 3 1.
4. Kovács Dávid Honvéd Szondi 3/1 3/0 1/3   2 2.

 

20. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Fenyves Máté Balatonfüredi FC   3/0 3/0 3/0 3 1.
2. Zachar Márk Pro Sanitas Eger 0/3   3/2 0/3 1 4.
3. Vadnai Vince BVSC-Zugló SI 0/3 2/3   3/2 1 3.
4. Hőgye Dániel PEAC 0/3 3/0 2/3   1 2.

 

21. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Varga Barnabás Gödöllő   3/1 0/3 0/3 1 3.
2. Margitfálvi Márk Budaörsi SC 1/3   0/3 0/3 0 4.
3. Maran Alin Nagykároly 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Ihász Máté SZAK 3/0 3/0 0/3   2 2.

 

22. 1. 2. 3. 4. GY H
1. Nagy Kristóf Kecskeméti Spartacus   3/1 0/3 3/2 2 2.
2. Bolgár Tamás Tolna 1/3   0/3 1/3 0 4.
3. Sekk Kristóf Nagykároly 3/0 3/0   3/0 3 1.
4. Szabó Kristóf SZAK 2/3 3/1 0//3   1 3.

 

23. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Farkas Benjámin Mosonmagyaróvár   0/3 0/3 3/0 1 3.
2. Soós Barnabás SZAK 3/0   1/3 3/1 2 2.
3. Osváth Tibor BVSC-Zugló SI 3/0 3/1   3/0 3 1.
4. Milbacher Márton PEAC 0/3 1/3 0/3   0 4.

 

24. Csoport 1. 2. 3. 4. GY H
1. Both Olivér Malév SC   3/1 3/1 - 2 1.
2. Saadaldin Hamza KSI SE 1/3   3/2 - 1 2.
3. Farkas Ezékiel Mosonmagyaróvár 1/3 2/3   - 0 3.
4. Milbacher Dániel PEAC - - -   - -